Royal Canin Intense Hairball Kedi Maması

Royal Canin Intense Hairball 1-7 yaş arası tüy yumağı problemi olan yetişkin kediler içindir. Tüy yumağı problemi olan kediler için... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 97103
Burcu Ceren İlgün: "Kırık Kuyruk Siyam Kedimizin Tüt Yumaklarını Çıkarmak Için Kusması Hem Onu Yoruyodu Hem De Halıları Temixlerjwn Bizi Yoruyodu Hairball Kullanmaya Baslayınca Bu Sıkıntımız Cok Büyük Oranda Azaldı "
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Royal Canin Intense Hairball Kedi Maması

  Ürün Hakkında

  Royal Canin Intense Hairball 1-7 yaş arası tüy yumağı problemi olan yetişkin kediler içindir. Tüy yumağı problemi olan kediler için özel olarak formule edilmiştir. Care Hairball, 21 günlük kullanımdan sonra tüy yumağının 2 kat daha fazla doğal yollardan atılımını sağlar.

  TÜY YUMAĞI BAKIMI: İhtiyaca yönelik beslenmenin en önemli faydaları nelerdir? HAIRBALL CARE tüy birikimininin doğal yollarla vücuttan atılmasına yardımcı olan dengeli besin formülüdür. Özel HAIRBALL CARE kompleksi, psyllium (müsilaj açısından zengindir) ve bağırsak geçişni doğal olarak uyarmasına yardımcı olan özel liflerinden oluşur. Sonuç olarak, günlük olarak yutulan tüyler, midede birikerek kusmaya sebep olmak yerine, dışkı yoluyla devamlı olarak vücuttan uzaklaştırılır.

  KEDİNİZDE TÜY YUMAĞI OLUŞUMU VAR MI?: Kediler, günün büyük bir bölümünü bakım yaparak geçirirler ve bu nedenle fazla miktarda tüy yutabilirler. Kusarak veya dışkı yoluyla atılabilen bu tüyler tüy yumakları oluşturup sindirim sistemini sıkıştırabilir.

  KANITLANMIŞ SONUÇLAR / x2 / TÜY YUMAĞI ATILIMI / 14 GÜNDE / LİF KARIŞIMI / PSYLLIUM: KANITLANMIŞ SONUÇLAR: HAIRBALL CARE 14 gün sonra etkili olur; normalden 2 katı kadar fazla oranda tüy birikimininin, doğal yollarla vücuttan atılmasına yardımcı olur. * Royal Canin şirket içi çalışma, 2013 - yetişkin kediler Hairball Care özel kompleksi içermeyen beslenmesine kıyasla.

  ÜRİNER SİSTEM SAĞLIĞI: Yetişkin kedinizin üriner sistem sağlığını korumak için dengeli mineraller ile formüle edilmiştir.

  Royal Canin Intense Hairball Kedi Maması 400 Gr - 30403037TR

  Royal Canin Intense Hairball Kedi Maması 2 Kg - 30403038TR

  Royal Canin Intense Hairball Kedi Maması 4 Kg - 30403039TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (20)

  faydalı
  Kedimin kusma sorunu bu mama ile çözüldü, umarım stoğa gelir
  aslı
  08.27.2019  
  uzun tüylü kediler için öneririm
  kedim biraz uzun tüylü ve arada bunun yüzünden kusuyor. veterinerimizin önerisi üzerine aldık. bundan önce rc kısırlaştırılmış kedi maması yiyordu. geçiş sürecinde hiç sorun yaşamadık hemen alıştı buna. malt ile desteklenince kusma sorunu epey azaldı. ayrıca mamayı değiştirdiğimizde fazla kilo alır mı diye korkmuştum ama öyle bir sorun yaşamadık.
  melike
  06.28.2019  
  Stokkk dolsunn
  Yaaa stoğa biran öncee gelsinnn kedim bundan başka mama yemiyorr kusuyorr
  Betül
  01.04.2019  
  Tavsiye ediyorum
  Kedimizin kusma problemi bu mama ile artık hiç yok denecek kadar kalmadı. Teşekkürler Royal Canin...
  Handan Baysal
  05.31.2018  
  Güzel mama.
  Severek yedi. En önemlisi henüz topak kusmadı.
  mira
  12.21.2017  
  kesinlikle tavsiye ederim
  veterinerin önerisi üzerine aldım ve çok memnun kaldım. kusmayı direkt olarak kesti. dışkı yoluyla dışarı çıkarıyor sayesinde. bundan sonra sadece bunu alacağim.
  duman
  09.07.2017  
  Cok iyi
  %100 kusma sorunumuzu çözdü bu mama artik tüyler midede birikmiyo. Kesinlikle tavsiye ederim
  Senem
  06.28.2017  
  Şanslı şeker ve şirin
  Öncelikle ben tüm marka mamaları ekonomik durumuma göre alıp stokluyorum.... Ve dönüşümlü olarak en az 1,5 /2 ay aynı mamayı vermek koşulu ile tüketiyorum. Dolayısıyla sitede alışveriş için bakınırken yorumlar yapıyorum. Olurda okuyan arkadaşlar için yanlış anlaşılmasın) ve bu arada parapuan da birikiyor iyide oluyor). Bu ara royalin cins kedilerde kullanılan mamalarına merak saldım.. Deniyeceğim... Sonuçları yazarım. Zaten standart Royaller süper hiç problem yaşamadık...
  Nilgün
  05.28.2017  
  Çok iyi
  Artık kusma yok tüy yumaklarını dışkıyla atıyor
  cansu
  02.15.2017  
  sonuc veriyor
  Oncelikle kedilerim tadini cok beyendi.Tuy sorunumuz kalmadi ve diskilarindada bir sorun gozukmiyor.Oldukca memnun kaldik.
  muzo
  01.29.2017  
  Tüy topağı için
  KedimiZin sindirim problemi vardı, iran oldukça tüylü bu mamaya geçtik dışkıda ki tüyleri gözümüzle görüyoruz, sanırım işr yaradı.
  Burcu
  01.16.2017  
  Royal Canin
  Tüy yumağı problemi yaşadım ve hemen bu mamaya veterinerimiz sayesinde başvurdum. Cidden çok iyi bir mama.
  Mehmet
  03.08.2016  
  sağlık için
  sağlıkları için çok önemli bir mama, her ay düzenli olarak veriyoruz
  debbiejack
  05.27.2015  
  faydasını görüyoruz
  kusma olayını uzun süredir gözlemlemedik ayrıca dışkısının kıvamı stabil,tüylere bulaşma riski kalmadı
  gforce
  03.10.2015  
  Halılar güvende ;)
  Kırık kuyruk siyam kedimizin tüt yumaklarını çıkarmak için kusması hem onu yoruyodu hem de halıları temixlerjwn bizi yoruyodu hairball kullanmaya baslayınca bu sıkıntımız cok büyük oranda azaldı
  Burcu ceren
  02.15.2014  
  Hoşuna gitti
  Tüy yumağı problemi yaşadım ve hemen buradan ürünü satın aldım. 1 haftada bile etkisini göstermeye başladı. Mamayı da çok sevdi.
  Ozan
  02.05.2014  
  Mutluyuz!
  Benim üç kedimin kıl yumakları ile ilgili sorunları vardı, ama sonra bize kıl yumakları sorunu engelleyen mamayı tavsiye ettiler. Sadece bir hafta sonra sonuç aldık. Daha önceki durumu ile karşılaştırırsak 3-4 büyük yumakları olduğu yerde sadece 2 küçük kıl yumağı vardı. Daha önce kedilerimden birinin kaba tüyleri vardı ama şimdi o kadar yumuşaktir ki!!.
  Sürreya
  12.23.2012  
  memnun kaldım!
  Yumuşak tüylü kurtarılan kedinin özellikle kış döneminde kıl yumağı sorunları vardı. Bu yüzden havalar ısınırken ne olacağına ve daha fazla tüy döküleceğine gerçekten endişe ediyordum. Geçen ay onu Royal Canin ve biraz Whiskas Antihairball ikramları ile beslemeye başlamıştım ve mükemmel sonucu almıştım- tüyleri çok güzel oldu ve o korkunç öksürme/öğürmeler artık yok!-ve nazar değmesin, umarım onun için bu iyi çözüm devamlı olacaktır.
  Songül
  12.23.2012  
  harika
  Benim üç kedimin kıl yumakları ile ilgili sorunları vardı, ama sonra bize kıl yumakları sorunu engelleyen mamayı tavsiye ettiler. Sadece bir hafta sonra sonuç aldık. Daha önceki durumu ile karşılaştırırsak 3-4 büyük yumakları olduğu yerde sadece 2 küçük kıl yumağı vardı. Daha önce kedilerimden birinin kaba tüyleri vardı ama şimdi o kadar yumuşaktir ki!!.
  veli
  12.04.2012  
  süper ürün!
  Yumuşak tüylü kurtarılan kedinin özellikle kış döneminde kıl yumağı sorunları vardı. Bu yüzden havalar ısınırken ne olacağına ve daha fazla tüy döküleceğine gerçekten endişe ediyordum. Geçen ay onu Royal Canin ve biraz Whiskas Antihairball ikramları ile beslemeye başlamıştım ve mükemmel sonucu almıştım- tüyleri çok güzel oldu ve o korkunç öksürme/öğürmeler artık yoktu!-ve nazar değmesin, umarım onun için bu iyi çözüm devamlı olacaktır.
  ali
  12.04.2012  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz:
  Kurutulmuş kümes hayvanları eti, pirinç, mısır unu, bitkisel lifler, mısır gluten, hayvansal yağlar, bitkisel protein izolat*, hidrolize hayvansal proteinler, mineraller, pancar küspesi, fsilyum kabuğu ve tohumları ( %2 ), maya, soya yağı, balık yağı, frukto-oligo-sakkaritler. İLAVELER (her kg için): Beslenmeye dayalı ilaveler: Vitamin A: 23700 IU, Vitamin D3: 800 IU, E1 (Demir): 40 mg, E2 (Iyot): 3,1 mg, E4 (Bakır): 5 mg, E5 (Manganez): 52 mg, E6 (Çinko): 172 mg, E8 (Selenyum): 0,06 mg - Koruyucular - Antioksidantlar. ANALİTİK BİLEŞENLERİ: Protein: %34 - Yağ: %15 - Kül: %8,1 - Diyetsel lif: %7,5.
  Serin ve kuru bir yerde saklayınız. body weight 2 kg 3 kg 4 kg 5 kg 6 kg > 7 kg slender 40g 60g 80g 105g 125g ideal weight 35g 50g 65g 80g 100g115g overweight - - 50g 60g 75g 85g