Royal Canin Dermacomfort Mini Köpek Maması

Deri tahrişleri ve kaşıntıya yatkın, ağırlığı 10 kg’a kadar olan küçük ırk köpekler için 10 aylıktan sonraki dönemde tavsiye edilen... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 97124
Irem Gündüz: "Oğlum Her Mamayı Yemiyor, Seçiyor. Ama Bu En Sevdiği Mama Küçük Taneli Oluşu Sayesinde Rahatlıkla Yiyebiliyor."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin 10 zoopara kazanın

Sizin için seçtiklerimiz

2 kg

%24 102,50 TL
77,90 TL (38,95 TL/kg)

  Royal Canin Dermacomfort Mini Köpek Maması

  Ürün Hakkında

  Deri tahrişleri ve kaşıntıya yatkın, ağırlığı 10 kg’a kadar olan küçük ırk köpekler için 10 aylıktan sonraki dönemde tavsiye edilen kuru mamadır.

  Azaltılmış alerjen formülü: Deri sağlığı, köpeğin genel sağlığının bir göstergesidir ve uygun bir diyet deri kalitesini sağlamanın önemli bir parçasıdır. Mini Dermacomfort özel seçilmiş üstün kaliteli protein kaynakları içeren formülüyle, deri tahrişleri ve kaşıntıya yatkın köpeklere uygundur. 1 aylık kullanımın sonunda, köpek sahiplerinin %87’si kaşıntıda azalma gözlemlemiştir.*

  Sağlıklı deri kokteyli: Deriye faydalı etkileri ile bilinen Omega 6 yağ asitleri (gama-linoleik asit de dahil) ve Omega 3 yağ asitlerinden (EPA ve DHA da dahil) oluşan benzersiz besin bilesimi, derinin bariyer rolünü desteklemeye yardımcıdır.

  Diş sağlığı:Royal Canin Small Dogs Mini Dermacomfort, tükürükteki kalsiyumu bağlayıcı ajanlar sayesinde tartar oluşumunu azaltır.

  Royal Canin Dermacomfort Mini Köpek Maması 2 kg - 20503029TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (12)

  kaşıntıda azalma
  2.5 yaşındaki Jack Russel köpeğimin fazla tüy dökme ve kaşıntısı nedeniyle ND tahılsız mamadan, Royal Canin Dermacomfort'a geçmiştik. 3 paket mama bitiminde tüy dökülmesinde azalma olmadı fakat kaşıntısında çok ciddi azalma oldu. Mamanın stoklarının bitmesi sebebiyle ve tüy dökülmesinde değişim olmadığı için devam etmeyeceğim.
  damla y
  05.17.2019  
  Dermacomford harıka
  Daha önce Chuahhua Cinsi köpeğim nd tahılsız almıstım ama alerjı kasıntı yaptı ve hemen vet tavsıyesı uzerıne dermacomford geçtik cok sukur suan cok ıyı kasıntısıda durdu uzun bir süre bu mamadayız :)
  sündüz Albayrak
  01.25.2019  
  Çok sevmedi.
  Bu ürünü çok sevemedi. Karıştırıp veriyorum. Çünkü tüğ için sonucu merak ediyorum.
  Mira
  12.27.2018  
  Güzel
  Daha önce Acana ve ND mama denedik. Zar zor anca yedirebiliyorduk. Bu mama geldiği günden beri zevkle yiyor. Ancak henüz 1 ay olduğu için kaşıntıya yönelik tam anlamıyla bir değişiklik gözlemleyemedik.
  Fulya
  09.27.2018  
  büyük paket
  mama çok güzel, deri sağlığı sorunu varsa ya da mama seçiyorsa ideal ama büyük boyunu istiyoruz:)
  irem
  07.31.2018  
  seçici
  oğlum her mamayı yemiyor, seçiyor. ama bu en sevdiği mama küçük taneli oluşu sayesinde rahatlıkla yiyebiliyor.
  mochaa
  06.01.2018  
  Daha büyük paket istiyoruz
  Mamadan şimdilik memnunuz fakat iki köpeğimiz var ve daha büyük paketlerde satışa sunarsanız çok daha iyi olacak. İki kiloluk mama kış günlerinde hemencecik bitiyor.
  cv
  12.25.2017  
  Şimdilik sorunsuz
  Beyaz tüylü, tahıl ve yağ alerjisi olan rus finosu cinsi köpeğimize bugüne kadar yalnızca Acana'nın tahılsız mamalarını verebiliyorduk. Diğer bütün mamalar kaşındırıyordu. Bu mamayı denemek için aldık, bir haftadır kullanıyoruz, pek iştahla yaklaşmıyor, az yiyor ama kaşıntısı da yok. Bir süre daha kullanacağız.
  cv
  12.25.2017  
  süper
  3 yaşında maltese terrier kızım var. Bir çok mama denedim çoğu alerji yaptı. Bu mama gerçekten iyi geldi ona, tadını da sevdi. Royal canin maltese terrier için olan mama ile değişimli kullanıyorum. Hep aynı mamayı kullanmaktan kurtulduk.
  mira
  02.06.2017  
  guzel
  kopegımın deri hassasıteyı var en ıyı gelen mama bu
  sbnm
  07.11.2016  
  kaliteli
  jack russell terier köpeğim severek yiyor gayet başarılı bir mama
  hülya
  08.12.2014  
  Hasas köpeğim
  ben iki aydır köpeğime bu mamayı kullanıyorum, köpeğimin çok hassas bir bünyesi var en kaliteli mamadan bile midesi rahatsız olabiliyor. Fakat bu ürünü beğendi . Tekrar sipariş vereceğim
  Yelda
  12.05.2013  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  Bileşim:

  Pirinç, buğday glüteni*, hayvansal yağlar, mısır glüteni, kabuklu yulaf, mısır, hidrolize kümes hayvanı ciğeri, mineraller, soya yağı, pancar küspesi, balık yağı (EPA ve DHA kaynağı), keten tohumu (Omega 3 kaynağı), frukto-oligo-sakkaritler, hodan yağı (gama-linoleik asit kaynağı), kadife çiçeği özü (lutein kaynağı).

  Katkı Maddeleri (kg başına):

  Besleyici katkı maddeleri: A Vitamini 29000 IU, D3 Vitamini 800 IU, E1 (demir) 43 mg, E2 (iyot) 4,3 mg, E4 (bakır) 13 mg, E5 (manganez) 56 mg, E6 (çinko) 168 mg, E8 (selenyum) 0,09 mg. Teknolojik katkı maddeleri: Sedimenter kökenli klinoptilolit: 5 gr. Koruyucular ve antioksidanlar.

  *L.I.P.: Yüksek sindirilebilirliği nedeniyle seçilen protein.

  Analitik bileşenleri için ürün görsellerinde ekli olan tabloları incelemenizi tavsiye ederiz. 

  Tavsiye edilen beslenme rehberini görmek için ürün görsellerinde ekli olan tabloları incelemenizi tavsiye ederiz.