Royal Canin Adult Chihuahua Köpek Maması

8 aylıktan büyük yetişkin Chihuahua ırkı köpekler için kuru mamadır. Uygun tane boyutu ve şekli, mükemmel formülü ve seçilmiş aromasından... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 97468
Lal İçer: "Bu Ürünü Uzunca Bir Süre Bekliyordum. Nihayet Geldi. Küçük Şivavam Ilk Önce Iştahla Yedi Ancak Sonra Royal Canin Exigent'ten Vazgeçemeyeceği Anladı :)) Ancak Her Iki Mamayı Da Öneririm."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Royal Canin Adult Chihuahua Köpek Maması

  Ürün Hakkında

  8 aylıktan büyük yetişkin Chihuahua ırkı köpekler için kuru mamadır. Uygun tane boyutu ve şekli, mükemmel formülü ve seçilmiş aromasından oluşan özel kombinasyon sayesinde, Chihuahua ırkı köpeklerin iştahını tatmin eder. Dışkı kokusu ve miktarını azaltmaya yardımcı olur. Kalsiyum bağlayıcı ajanlar (şelatörler) sayesinde, diş tartarı oluşumunu azaltmaya yardımcıdır.

  YÜKSEK LEZZETLİLİK: CHIHUAHUA Adult, uygun tane boyutu ve şekli, mükemmel formülü ve seçilmis aromasından oluşan özel kombinasyon sayesinde, Chihuahua ırkı köpeklerin iştahını tatmin eder.<

  DIŞKI MİKTARI VE KOKUSUNU AZALTMA: Dışkı kokusu ve miktarını azaltmaya yardımcı olur.

  DİŞ SAĞLIĞI: Kalsiyum bağlayıcı ajanlar (şelatörler) sayesinde, diş tartarı oluşumunu azaltmaya yardımcıdır.

  ÖZEL TANE YAPISI: ÖZEL MİNYATÜR ÇENE: Mükemmel tane yapısı, Chihuahua ırkı köpeklerin çene yapılarına uygun üretilmiştir.

  Royal Canin Adult Chihuahua Köpek Maması 1,5 kg - 20521004TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (2)

  Çiva
  Minik şivavalara minik mama. Çok lezzetli :)
  Özlem İÇER
  05.13.2019  
  Yeni Mama
  Bu ürünü uzunca bir süre bekliyordum. Nihayet geldi. Küçük şivavam ilk önce iştahla yedi ancak sonra Royal Canin Exigent'ten vazgeçemeyeceği anladı :)) Ancak her iki mamayı da öneririm.
  Çiva
  05.12.2016  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz:

  Bileşim: Pirinç, mısır, kurutulmuş kümes hayvanı proteini, bitkisel protein izolatı*, hayvansal yağlar, hidrolize hayvansal proteinler, pancar küspesi, bitkisel lifler, mineraller, balık yağı, soya yağı, frukto-oligo-sakkaritler, hodan yağı, kadife çiçeği ekstraktı (lutein kaynağı), yeşil çay ve üzüm ekstraktı (polifenol kaynağı), hidrolize kabuklu deniz ürünleri (glukozamin kaynağı), hidrolize kıkırdak (kondroitin kaynağı).

  *L.I.P.: Yüksek sindirilebilirliği nedeniyle seçilen protein.

  Katkı Maddeleri (kg başına): Besleyici katkı maddeleri: A Vitamini 30200 IU, D3 Vitamini 800 IU, E1 (demir) 48 mg, E2 (iyot) 4,9 mg, E4 (bakır) 9 mg, E5 (manganez) 64 mg, E6 (çinko) 192 mg, E8 (selenyum) 0,11 mg. Teknolojik Katkı Maddeleri: Pentasodyum trifosfat 3,5 gr. Koruyucular ve antioksidanlar.