Reflex Clinic Topaklanan Kedi Kumu

Biyolojik organizmalar, kedi çişi veya kakası ile temas halinde olunca gerek kedilerimiz gerekse de biz hayvan severler için birçok hastalığa... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 95480
Pelin Özdemir: "Daha Önceki Araştırmalarımda Topaklanmasının Piyasadaki Muadillerinden Çok Daha Iyi Olduğunu Öğrendiğim Için Denemek Istedim. Ne Yazık Ki Beklentimi Karşılamadı. Yine Kumu Temizlerken Dağılıyor, Fakat Diğer Kumlara Göre Tozuması Çok Az, Bu Yönden Başarılı. Ayrıca Kokusuz. "
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Reflex Clinic Topaklanan Kedi Kumu

  Ürün Hakkında

  Biyolojik organizmalar, kedi çişi veya kakası ile temas halinde olunca gerek kedilerimiz gerekse de biz hayvan severler için birçok hastalığa davetiye çıkarabilirler. Ürüne eklenen“özel formüllü tanecikler” sayesinde Clinic kedi kumu, ev ve kapalı ortamlarda beslenen ve barınan kedilerin idrar ve dışkıları ile oluşabilecek biyolojik organizma kökenli hastalıkları engellemeye yardımcı olur.

  Reflex Clinic

  6 L: 30620022TR

  10 L: 30620023TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (2)

  Başarılı
  Daha önce 3 farklı Reflex kum, Pisipisi ve EverClean denemiş biri olarak fiyat/performans açısından en iyi bulduğum kum bu. Elbette bir EverClean değil ama pisipisi den 100kat daha iyi koku tutuyor ve topaklanıyor. Ayrıca reflex kumları arasındaki en iyi topaklanmaya sahip. Kesinlikle tavsiye ederim.
  Atakan O.
  08.09.2019  
  Vasat
  Daha önceki araştırmalarımda topaklanmasının piyasadaki muadillerinden çok daha iyi olduğunu öğrendiğim için denemek istedim. Ne yazık ki beklentimi karşılamadı. Yine kumu temizlerken dağılıyor, fakat diğer kumlara göre tozuması çok az, bu yönden başarılı. Ayrıca kokusuz.
  Pelin Özdemir
  04.24.2019  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: