Reflex Aktif Karbonlu Topaklanan Kedi Kumu

Ürün formülasyonuna enjekte edilen “doğal aktif karbon” sayesinde, kedi idrar ve dışkısında bulunan amonyağı maksimum seviyede bloke eder. Ayrıca ortamdaki... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 95483
Ramazan Erkan: "Eger Ever Clean Alicak Paraniz Yoksa. Reflex Aktif Karbonluyu Tavsiye Ederim. (Aktif Karbon Siviyi Hizla Emer Topaklasmasi Daha Iyidir) "
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Reflex Aktif Karbonlu Topaklanan Kedi Kumu

  Ürün Hakkında

  Ürün formülasyonuna enjekte edilen “doğal aktif karbon” sayesinde, kedi idrar ve dışkısında bulunan amonyağı maksimum seviyede bloke eder. Ayrıca ortamdaki kötü kokuların azalmasına yardımcı olur, granül boyutu sebebi ile de ürün çok hızlı topaklaşma özelliği gösterir.

  İçeriğindeki doğal mineraller sayesinde yüksek sıvı emme kabiliyetine sahiptir. Sıvıyı hızla emerek hapseder, böylelikle koku ve bakteri oluşumuna fırsat vermez.

  Yüksek sıvı emme kabiliyeti sayesinde oluşan ekstra dayanıklı topaklar sayesinde kedinizin kumu, kolayca temizlenir ve geride kalan kumun daha temiz kalarak uzun süreli kullanımı sağlanır.

  Özel işlemlerden geçirilerek minimum seviyeye indirgenen tozlanma ile anında topaklanan yüksek kaliteli bentonit kedinizin patilerine yapışmaz ve böylelikle kum kabının dışına dağılmaz.

  6 L: 30620020TR

  10 L: 30620021TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (6)

  Fark yok
  Yorumlara bakarak aldım ama çok çok büyük bir fark göremedim. Sonuçta ne yaparsam yapayım koku oluyor :(
  Cherie
  09.02.2019  
  Başarılı
  Ben ince taneli kedi kumu kullanıyorum birçok markayı denedim ever cleandan sonra en başarılı kedi kumu bu bence. Reflex çeşitlerinde de en çok aktif karbonluyu beğendim.
  Bs
  06.12.2019  
  .
  Bütün markaları denemiş biri olarak fiyat performans açısından en memnun kaldığım kum bu oldu. Ever Clean alınabilecek fiyatı çoktan geçti aşırı pahalı ama ona en yakın kum bu. Negatif tarafı tozutuyor ama birçok markaya nazaran daha az. Umarım bu kum da bozmaz kalitesini.
  tby
  05.22.2019  
  Mükemmel deneyim
  Çok güzel topaklanıyor ve gerçekten evin içine dağılmıyor. Ever Clean devri bitti artık diye düşünüyorum. Alacaklar Reflex'i denesinler. :) Özellikle bu serisini.
  Aybüke
  04.23.2019  
  Tavsiye ederim
  Eger ever clean alicak paraniz yoksa. Reflex aktif karbonluyu tavsiye ederim. (Aktif karbon siviyi hizla emer topaklasmasi daha iyidir)
  Sorunsuz
  04.14.2019  
  Fiyat için gayet iyi
  Kum gerçekten koku yapmıyor. Fiyatı için gayet uygun ve kullanışlı bir kum. Biraz etrafa saçılıyor ancak yine de tercih edilebilir kalitede.
  Burak
  04.09.2019  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: