Reflex Aktif Karbon Granüllü Topaklanan Kedi Kumu

Ürün formülasyonuna ilave edilen “doğal aktif karbon” tanecikler sayesinde, kedi idrar ve dışkısında bulunan amonyağı bloke etmesine ve ortamdaki kötü... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 95482
Tc Merve Güzelay Cankar: "Reflex Aktif Karbon Diğer Denedigim Kumlar Için De En Iyisi Diyebilirim.topaklanmasi Iyi Kokuyu Da Hapsediyor Fakat Iki Kutu Almıştım Biri Daha Iri Taneli Az Tozlu Diğeri Çok Küçük Taneli Biraz Tozlu Çıktı Bu Fark Neden Anlayamadım "
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Reflex Aktif Karbon Granüllü Topaklanan Kedi Kumu

  Ürün Hakkında

  Ürün formülasyonuna ilave edilen “doğal aktif karbon” tanecikler sayesinde, kedi idrar ve dışkısında bulunan amonyağı bloke etmesine ve ortamdaki kötü kokuların azalmasına yardımcı olur.

  Yüksek sıvı emme kabiliyeti ve kompact tane boyutu sayesinde ideal topaklar oluşturarak kedinizin kumu kolayca temizlenirken ve geride kalan kumun daha temiz kalarak uzun süreli kullanımı sağlanır.

  6 L: 30620026TR

  10 L: 30620027TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (2)

  Güzel
  Ever clean'e muadil önerisi ile aldım. Gerçekten fena değil. Tozu E.C.'e göre biraz fazla. Reflex bu kalitede kumların kokulusunu çıkarsa keşke.
  Kedilerim de sorunsuz kullanmaya başladılar. Bir alışma dönemi ya da yadırgama olmadı. Koku hapsetmesi güzel, topaklaşması da aynı şekilde. Amonyak kokusunu salmıyor. Oldukça önemli. Kokusuz olmasına rağmen salmıyor. Şimdilik memnunum. Yine de muhtemelen E.C. ile karıştırarak kullanacağım.
  Ceren Kurt
  08.20.2019  
  Urun çok iyi
  Reflex aktif karbon diğer denedigim kumlar için de en iyisi diyebilirim.Topaklanmasi iyi kokuyu da hapsediyor fakat iki kutu almıştım biri daha iri taneli az tozlu diğeri çok küçük taneli biraz tozlu çıktı bu fark neden anlayamadım
  TC Merve
  07.24.2019  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: