Puppy Kong Yavru Köpek Oyuncağı

Dostunuz hem eğlensin, hem diş sağlığı gelişsin! KONG marka çiğneme oyuncağı, yumuşak kauçuktan imal edilmiştir. Daha zayıf çeneye sahip yavru... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 97184
Özge Nur Özdil: "Yavru King Charles'ımız Için Aldık, Henüz Kuru Mamayı Içine Koyup Deniyoruz, Ayağıyla Oynayıp Mamayı Dışarı Döküp Yemeyi Başarıyor, Ama Çiğneme Konusunda Henüz Keşfedemedi, Tahmin Ettiğimden Daha Sert Bir Yapısı Var, Biraz Daha Büyüyünce Daha Rahat Kullanır Diye Düşünüyorum."

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Puppy Kong Yavru Köpek Oyuncağı

  Ürün Hakkında

  Dostunuz hem eğlensin, hem diş sağlığı gelişsin! KONG marka çiğneme oyuncağı, yumuşak kauçuktan imal edilmiştir. Daha zayıf çeneye sahip yavru köpekler ve küçük köpekler için uygundur, ağzına koyun ve köpeğinizin nasıl eğlendiğini görün!

  Puppy KONG ekstra yumuşak kauçuktan üretilmiş olup yavru ve küçük köpekler için ideal bir oyuncaktır. Kauçuk sayesinde dostunuzun diş ağrıları geçerken, kendisi de eğlenceli dakikalar geçirir!

  Puppy KONG diş ve dişetlerinin sağlıklı gelişimini sağlar ve köpeğinizin ağız ve çene kaslarının da gelişimi için oldukça faydalıdır. Bu özel KONG ürünü yavru köpekler ve küçük köpekler için idealdir. KONG ürünü sayesinde köpeğiniz veteriner kontrolleri sırasında ya da yalnız kaldıklarında meşgul olacaklar.

  Puppy KONG ürününe kısa bir bakış:

  • Yumuşak kauçuk oyuncak: diş çıkaran yavru köpekler ve küçük köpekler için uygun
  • Diş ve çene kaslarının sağlıklı gelişimini destekler
  • Yiyecekle birlikte verilebilir
  • Her yöne zıplar: köpeğinizi çevik kılar
  • İki farklı boyutta bulunur: küçük köpekler için uygun boyut
  • Renk: pembe
  • Özellikle yumuşak, diş dostu kauçuktan imal edilmiştir

  Boyut: yaklaşık 8 x 5 x 5 cm (LxWxH)

  Lütfen dikkat: Hiçbir oyuncak tamamen güvenli değildir. Diğer ürünler gibi, köpeğiniz de bu oyuncakla oynarken onu gözlemleyiniz. Oyuncağı olası hasarlar için kontrol ediniz ve köpeğinize zarar verebilecek sonuçlara neden olabilecek hasar ya da kaybolmuş parça varsa oyuncağı yenisiyle değiştiriniz.

  20811049TR - 68024

  Bu ürünle ilgili yorumlar (8)

  coco
  keşke daha önce alsaymışım herkese tavsiye ediyorum evden çıkmadan filan verdiğimde de daha az duygusal oluyor :D
  Merve Mert
  08.21.2019  
  Harika...
  Süper bir oyuncak
  Kemal M...
  08.05.2019  
  Oyalamak için ideal
  Yavru King Charles'ımız için aldık, henüz kuru mamayı içine koyup deniyoruz, ayağıyla oynayıp mamayı dışarı döküp yemeyi başarıyor, ama çiğneme konusunda henüz keşfedemedi, tahmin ettiğimden daha sert bir yapısı var, biraz daha büyüyünce daha rahat kullanır diye düşünüyorum.
  Özge
  12.25.2018  
  .
  parçalayamadıgı nadir oyuncak :)
  sağlam :)
  03.07.2018  
  Küçük ırk yavrular için uygun Kong
  2 aylık kızımıza kong almak için bakarken kararsız kalmıştım ama iyi puppy kong almışım. Hem boyutları toy poodle yavrumuza uygun hem de normal Kong'a göre daha yumuşak olduğu için çiğnemesi daha kolay.
  idylle
  10.31.2017  
  yalnız kalan ve çiğnemeyi seven köpekler için birebir
  Köpeğim daha önce birkaç kere terkedildiği için yalnız kalma korkusu var. Ailedeki herkes çalıştığı için mutlaka yalnız kaldığı zamanlar oluyor malesef. Uzun süre ağlamalarına ve üzüntüsüne bir çözüm bulamadım. İnternetten bu sıkıntıyı nasıl çözebileceğimi araştırdığımda bu ürünün önerildiğini gördüm. Gerçekten de güzel oyalanıyor, uzun bir ayrılık seremonisine de gerek kalmadı artık. Evden çıktığımda ve eve geldiğimde olan ağlamaları kesildi. Yalnız kalmaktan dolayı olduğunu anladığım bazı kötü alışkanlıkları da yavaş yavaş azlıyor. Başarılı bir ürün. Bu arada köpeğim yavru değil boyutları sebebiyle puppy kong u tercih ettim.
  osman
  08.15.2017  
  Bayıldık
  Dişleri çıktığı için bu sıkıntılı zamanda epey işe yarıyor. Özellikle benim obur içindeki ödülü çıkarabilmek için saatlerce oyalandı. Bebek olduğu için genelde diğer oyuncakları ile en fazla 5-10 dk oyalanıyor sonra dikkati dağılıyordu ama bu farklı oldu. Büyüdüğünde bir üst boylarında olandan da kesinlikle alacağım. Oldukça başarılı bir ürün.
  Nil
  03.16.2017  
  Çok güvenli, eğlenceli bir oyuncak.
  zooplus İngiltere müşterileri tarafından yapılan orijinal yorumlardır. Google Translate tarafından çevrilmiştir.

  Ne kadar tavsiye etsem az! Ben önce bu 2 yıl 3 aldım ve çok az aşınma var! Sık sık benim köpekler için davranır ile doldurun ve kesin bir favori konum! onlar yavru için yapılan konum olsa da, bu erişkinliğe kadar sürdü! Güçlü çene en ile ırkları ancak bile yavru olarak, onlar kolayca bu köpek kong topakları gözyaşı gibi ekstra güçlü siyah kong var olmalı!
  -----------------------------------------------------------
  I can't recomend this puppy Kong enough! I bought 3 of these 2 years ago and they have very little wear! I often fill them with treats for my dogs and they're a firm favourite! Even though they're made for puppies, these have lasted well into adulthood! Breeds with powerful jaw's however should have the extra strong black kong's as they will easily tear of chunks of this puppy kong, even as puppies!
  Stephenie
  06.20.2016  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: