Kong Puppy Yavru Köpek Oyuncağı

Dostunuz önce dilediğince oynasın, sonra içindeki ödülü doyasıya yesin! KONG marka çiğneme oyuncağı, yumuşak kauçuktan imal edilmiştir. Daha zayıf çeneye... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 97183
Alp Mitrani: "Yavru Köpekler Için Güzel Kaliteli Bir Oyuncak"
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Kong Puppy Yavru Köpek Oyuncağı

  Ürün Hakkında

  Dostunuz önce dilediğince oynasın, sonra içindeki ödülü doyasıya yesin! KONG marka çiğneme oyuncağı, yumuşak kauçuktan imal edilmiştir. Daha zayıf çeneye sahip yavru köpekler ve küçük köpekler için uygundur. Ağzına koyun ve köpeğinizin nasıl eğlendiğini görün!

  Puppy KONG ekstra yumuşak kauçuktan üretilmiş olup yavru ve küçük köpekler için ideal bir oyuncaktır. Kauçuk sayesinde hayvanın diş ağrıları geçerken, yavru köpeğiniz eğlenceli dakikalar geçirir!

  Puppy KONG diş ve dişetlerinin sağlıklı gelişimini sağlar ve köpeğinizin ağız ve çene kaslarının da gelişimi için oldukça faydalıdır. Bu özel KONG ürünü yavru köpekler ve küçük köpekler için idealdir. KONG ürünü sayesinde köpeğiniz veteriner kontrolleri sırasında ya da yalnızken meşgul olacaktır.

  Puppy KONG ürününe kısa bir bakış:

  • Yumuşak kauçuk oyuncak: Diş çıkaran yavru köpekler ve küçük köpekler için uygun
  • Diş ve çene kaslarının sağlıklı gelişimini destekler
  • Yiyecekle birlikte verilebilir
  • Her yöne zıplar: Köpeğinizi çevik kılar
  • İki farklı boyutta bulunur: Küçük köpekler için uygun boyut
  • Renk: Mavi
  • Özellikle yumuşak, diş dostu kauçuktan imal edilmiştir

  Boyutlar:

  S: 8 x 5 x 5 cm (UxGxY)

  M: 8 x 5,5 x 5,5 cm (UxGxY)

  Lütfen dikkat: Hiçbir oyuncak tamamen güvenli değildir. Diğer ürünler gibi, köpeğiniz de bu oyuncakla oynarken onu gözlemleyiniz. Oyuncağı olası hasarlar için kontrol ediniz ve köpeğinize zarar verebilecek sonuçlara neden olabilecek hasar ya da kaybolmuş parça varsa oyuncağı yenisiyle değiştiriniz.

  20811048TR - 67936

  20811080TR - 67859

  Bu ürünle ilgili yorumlar (5)

  Çok güzel
  2 aylık Alman Çoban Köpeği yavrum için aldım. İçine peynir koyup veriyorum. Harika gerçekten. Hem bıkmadan oynuyor hem dişlerini kaşıyor hem de ödül oluyor. Malzemesi dayanıklı gibi.
  Era
  09.13.2019  
  güzel
  hem içine koyduğumuz ödül mamasını seviyor hem de top gibi zıplamasını, tavsiye edilir...
  Mocha
  01.17.2017  
  işe yaramaz
  bunu alırken içine mama doldurup oynayarak çıkarması için diye açıklaması vardı. şimdi değişmiş. kocaman bir mama doldurma yeri var ve kapağı falan da yok. doldurduğunuz yerden anında mamalar dökülüyor. diş kaşımaya yarar belki. sert esnek yapısı var
  FERDA
  09.30.2016  
  güzel
  yavru köpekler için güzel kaliteli bir oyuncak
  yoda
  08.16.2016  
  Çok güvenli, eğlenceli bir oyuncak.
  zooplus İngiltere müşterileri tarafından yapılan orijinal yorumlardır. Google Translate tarafından çevrilmiştir.

  Ne kadar tavsiye etsem az! Ben önce bu 2 yıl 3 aldım ve çok az aşınma var! Sık sık benim köpekler için davranır ile doldurun ve kesin bir favori konum! onlar yavru için yapılan konum olsa da, bu erişkinliğe kadar sürdü! Güçlü çene en ile ırkları ancak bile yavru olarak, onlar kolayca bu köpek kong topakları gözyaşı gibi ekstra güçlü siyah kong var olmalı!
  -----------------------------------------------------------
  I can't recomend this puppy Kong enough! I bought 3 of these 2 years ago and they have very little wear! I often fill them with treats for my dogs and they're a firm favourite! Even though they're made for puppies, these have lasted well into adulthood! Breeds with powerful jaw's however should have the extra strong black kong's as they will easily tear of chunks of this puppy kong, even as puppies!
  Stephenie
  06.20.2016  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: