Proline Bentonit Kedi Kumu, Kokusuz

Parfümsüz, topaklanan, %100 doğal malzemeden üretilmiş kedi kumudur. Kullanırken toz oluşumunu en düşük seviyeye indirmek için özel üretimden geçmiştir. Topaklanma... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 97472
Pınar Koçer Aydın: "Hem Doğal Olduğu Için Hem De Kolay Topaklandığı Için Tercih Ediyorum. Kedim De Seviyor. Parfümsüz Olması Başka Bir Artı. "
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Proline Bentonit Kedi Kumu, Kokusuz

  Ürün Hakkında

  Parfümsüz, topaklanan, %100 doğal malzemeden üretilmiş kedi kumudur. Kullanırken toz oluşumunu en düşük seviyeye indirmek için özel üretimden geçmiştir. Topaklanma özelliği sayesinde kumun kullanılmış bölümünü bir kürek yardımıyla ayırıp kalan kumu kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu bakımdan oldukça ekonomiktir.

  Kedi kumu deodorantlarıyla, kumda oluşan kötü kokuları giderip, kumun ömrünü uzatabileceğinizi biliyor muydunuz? Göz atmak için buraya tıklayınız.

  5 lt: 30620003TR

  10 lt: 30620005TR - 8698995010139

  Bu ürünle ilgili yorumlar (93)

  Idare eder
  Kokuyu hapsetme 5 üzerinden 3. Dağılma 5 üzerinden 3. Patiye yapisma çok olmadi. Ama kumu günlük almama ragmen dağılıyor. Ve kumu 15 gün olmadan attım. Sanicat Daha iyi topaklasiyor ve daha uygun. Toz yapma konusunda toz çok yapmıyor tek olumlu yani bu.
  Neslihan
  10.18.2019  
  Memnunuz.
  Biz gayet memnun kaldık, üç kedimiz var, şimdilik sıkıntı gözükmüyor.
  sibel konukman
  10.17.2019  
  Kuma yapmayan kediniz mi var, Proline kokusuz da var :)
  Kedim Nagini sürekl kumu haricinde yatak olur koltuk olur idrarını yapardı. Milyon çeşit kum denedik hiçbiri nafile fakat kokusuz bir kum ve ince taneli olunca o narin patiler bu kumu sevdi :)
  Yunus Erdem Gözoğlu
  10.15.2019  
  Güzel
  Koku yok , topaklanma güzel.
  Vaveyla
  10.13.2019  
  Fiyatına göre güzel
  Vancat dışında ilk defa alıyorum ama güzel ve kokuyu hapsediyor memnunum
  Metin
  09.18.2019  
  Çok kötü bir kum
  Bu kumdan hiç memnun kalmadık. Zor topaklanıyor ve kedinin üzerinde daha çok kum yapışıyor. Bütün eve kum taşınmaya başladı. Eski kumumuza geri dönüyoruz.
  Mustafa Haciahmetoglu
  09.04.2019  
  Fiyat Performans ürünü
  Çok kaliteli bir kum olduğu söylenemez. Topaklanması güzel ama koku, tozutma ve eve dağılma problemi var. Ama bu fiyata daha iyisi yok
  Carl
  09.04.2019  
  Proline
  Proline marka kumların 2 çeşidi kaliteli ve az tozutuyor diğer çeşitlerini beğenmedim.Lavantalı ve kokusuz kumları iyi tavsiye ederim
  Kediseverler
  09.03.2019  
  Bu fiyata bu kalite
  Bir yılı aşkın bir süredir kullanıyorum, denediklerim arasında en iyisi. Topaklanması da gayet güzel. Tozsuz diye etiket koyan ürünlerden daha az tozlu. Sanicat kullandım bundan önce, ondan da memnundum ama onun fiyatı artınca keşfettim bunu, tavsiye ederim.
  Şeyda Gece
  08.10.2019  
  Memnunum
  Kokuyu hapsetmesi ve topaklanması açısından çok başarılı. Başka kum denemeyi bıraktık.
  Deniz Çobaner
  08.09.2019  
  GÜZEL!!
  Kum çok iyi topaklanıyor ve kedi tuvaletimizle mükemmel iş çıkardı.Günlük temizliğini yapıyoruz ve neredeyse hiç koku olmuyor.
  merve
  08.06.2019  
  Weiss çok memnun
  Kesinlikle tavsiye ederim.
  İyi topaklanıyor. Ancak kum kabının sık sık temizlenmesi, iyi sonuç almak için çok çok önemli.
  İzzet ERDARCAN
  07.12.2019  
  Koku yapmıyor!
  İnce taneli kedi kumundan çok memnun kaldım. Piyasadaki diğer markalara göre oldukça uygun satılıyor. Kesinlikle koku yapmıyor. Herkese tavsiye ederim.
  Müge Hanefioğlu
  07.10.2019  
  başarılı!
  kokuyu mükemmel bir şekilde hapsediyor. gerçekten günlük temizlik yapıldığında hiç koku olmuyor ki bu benim için bu ürünü oldukça cazip kıldı. güzel topaklanıyor temizlemek de kolay ancak ince bir tabaka şeklinde koyarsanız tuvalete yapışıyor ve temizliği zorlaştırıyor. fazla fazla koymak gerek. tek sorun kedim tuvaletten çıkar kumun bir kısmını dışarı taşıyor. tuvaletin etrafı kumlu ne yazık ki. kullanmaya devam edeceğim.
  merve sude
  07.09.2019  
  f/p
  Tozutması az, toparlanması yeterli. Kokusuz olması bir avantaj. Kapalı tuvalet kullanıyorsanız başarılı bir ürün. Fiyat/performans olarak en iyisi.. Kullanmaya devam edeceğim. Tavsiye ederim.
  Ellie
  07.04.2019  
  Topaklanması gayet iyi
  Kumu kaba yeteri kadar koyduğunuzda (5-6 cm kadar) çok güzel topaklanıyor. Birçok ürün kullandım. En iyisi proline. Kokusuz olması da hem kendi hem de kedimizin sağlığı açısından önemli. Toz yapıyor birçok kum gibi. İnce taneli olduğundan dağılma da fazla oluyor ama önlemi alınabilir. Genel olarak memnunum prolinedan. Kokuyu da yeterli derecede iyi hapsediyor.
  Sibel Gedik
  06.23.2019  
  beğenmedim
  HİÇ TOPAKLANMIYOR. inanılmaz kötü bir koku yapıyor + tozuyor + kedimde öksürük sorununa yol açtı.O iki yıldızı da indirimden ucuza aldım diye verdim.
  İ.I.
  06.18.2019  
  Memnunuz
  Proline bentonit kumların topaklanması iyi.
  Musmus Tekir
  06.14.2019  
  Mükemmel Değil ama Yeterli
  Güzel bir ürün aslında ama birkaç eksiği var.Tozlanması ve topaklanan parçaların biraz kolay ufalanma eğiliminde olması sıkıntı verebiliyor ama fiyatına göre değerlendirecek olurak oldukça güzel ve yeterli.
  Altan Baş
  06.06.2019  
  performans uruny
  fiyat performans acisindan bence gayet iyi soyle soyleyeyim topaklanmasi gayet yeterli cok kucuk taneli degil fazla yapismiyo kedinin patisine(ki yone belli olcude eve dagiliyo)sevmedigim yani biraz tozlu olmasi ki artik bu fiyata daha iyisinu bulamadik ben
  kamil
  05.29.2019  
  Memnunum
  Bentonit kum markaları içinde en iyilerden biri.. Topaklanması, dışkı kokusunu hapsetmesi çok iyi. Ürünün kokusuz seçeneği olması da tercih sebebim. Parfümlü kumlar rahatsız edici geliyorlar ve eminim ki kedilerin de hoşuna gitmiyor.
  Işıl
  05.27.2019  
  idare eder
  ben uzun süredir bu kumu kullanıyorum. fiyat - performansta en iyisi bu gibi. fakat etrafta çok kum bıraktığı kesin.
  Zeynep Bal
  05.27.2019  
  başarılı
  kumun topaklanması iyi. Fiyat olarakta gayet iyi. kokusuz olmasını özellikle tercih ediyorum. 10 lt olan uzun süre kullanabiliyorum. hergün temizliyorum ve hiç koku duymuyorum. başarılı bir ürün
  esra akcabağ
  05.21.2019  
  Gayet İyi
  Kedim için ince taneli kum alıyorum. Topaklanması başarılı.
  Ahmet Bayındır
  05.20.2019  
  Prolin
  Bu kedi kumu güze toparlar fiyatı da iyi
  Mariela
  05.17.2019  
  Biraz toz yapıyor
  Fiyatı uygun, diğer kumlar kadar tozlu.
  Deniz Uslu
  05.08.2019  
  Güzel
  Oldukça başarılı bir ürün. Kokusuz olmasında kaynaklı sanırım biraz koku sorunu var. Kapalı tuvalet kullandığım için toz sorunu yaşamadım.
  Esra Ustunyagiz
  05.03.2019  
  Güzel ürün
  Çok özenli paketlenmişti, hiçbir zarar görmeden ulaştı.Şimdiye kadar kullandıklarım arasında en memnun kaldığım kum bu oldu.Topaklanması gayet iyi. Biraz toz ve koku sorunu var sadece.
  İrem
  04.27.2019  
  Koku hapsemesi zayıf
  Ben de yorumlara bakıp indirimdeyken almıştım, topaklanması falan güzel, kullanışlı, ama sanki iyi koku hapsetmiyor kumun olduğu odaya girince koku farkediliyor. daha önceki kumlarda böyle bir şey yaşamamıştım.
  Gizem
  04.26.2019  
  Kum
  Kumu henüz kullanmaya başlamadım ama kullananlardan iyi yorumlar duyduğum için aldım. Fiyatı avantajlı ancak kargolamaya keşke biraz daha dikkat etseniz. Aldığım 2 paketin biri patlamış ve kumun yarısı kargo kartonuna dolmuş olarak geldi.
  Luna
  04.07.2019  
  seviyoruz
  umarım bu ürün sitede hep yer alır, çok memnunuz.
  Ozi
  04.05.2019  
  Güzel
  Memnun kaldık. Fiyatına göre güzel bir ürün.
  Hümeyra Yılmaz
  03.27.2019  
  Uygun
  Kokusuz olanını daha severek kullanıyoruz
  Müge
  03.23.2019  
  ekonomik
  Geçen ay yanlışlıkla aldığım iri taneli topaklanmayan kumdan sonra gerçekten çok daha kullanışlı olan bu kuma dönmek beni mutlu etti. 10Lt lik olanı oldukça uzun süre gidiyor ve topaklanması sayesinde kokuyu da kolayca uzaklaştırıyor.
  Buse
  03.18.2019  
  En iyi kum
  Sanicat kullanıyorduk yıllardır, kalitesi bozulduktan sonra arayışa girdim. En memnun kaldığım Proline oldu. Gerek topaklanma gerekse koku yapmaması açısından çok memnun kaldım. 2 kedi için kullanıyorum. Çok memnunum, öneririm.
  Ayla
  03.15.2019  
  En iyi kum
  Şimdiye kadar kullandığımız en iyi kum. Kedilerimiz tarafından test edilip onaylanmıştır :)
  Funda
  03.07.2019  
  Proline Kokusuz
  Marsilya sabunlu olanın kokusu çok ağır, en iyisi kokusuz olanı. Topaklanma ve suyu emme hızı piyasadaki en iyi olan ürün diyebilirim. Kokuyu da hapsediyor, sadece küçük olduğu için patilerde kalabiliyor ama ciddi bir sorun değil. Kokuyu bastırmayıp kediniz her yere saçınca çok daha fazla kirleniyor ortalık:) Öneririm.
  Deniz Çobaner
  02.23.2019  
  topaklanma
  şimdiye kadar kullandığım kumların içinde en iyisi. Güzel topaklanıyor,tuvaletin dibine yapışmıyor, kokuyu absorbe ediyor. Yalnızca bazen temizlerken klozetin dibine yapışıyor.
  ümmügülsüm bulan
  01.23.2019  
  .
  Kokusuz, ince ve düşük tozlu olması büyük artı. Zooplus indirimiyle hep aldığımız kumdan daha uygun fiyata, daha iyi bir kum geldi.
  O. K.
  01.11.2019  
  Denediklerimin en iyisi
  Öncelikle Zooplus çalışanlarına teşekkür ediyorum. Kargo gecikmeden geliyor. Paketleme iyi. Güvenle alışveriş yapılacak bir site.

  Şimdi gelelim kedi kumu yorumuma:
  Ucuz ama iyi kum arayışımda vardığım sonuç:
  Topaklanması iyi. Kum temiz tutuldukça koku haosetmesi de iyi. Tozutma olayı ise hemen hemen bu tarz her kumda var. Ben memnun kaldım. Hele denemek için en son aldığım mırmır markasından sonra bu kumun çok daha iyi olduğuna kanaat getirdim. Bundan sonra alacağım kum proline olacaktır. Ben kumu ince ve kalın taneliyi karıştırıp kullanıyorum. Daha iyi oluyor.
  Saadet
  01.11.2019  
  kedi kumu
  topaklanması iyi ama biraz macunlaşma durumu oluyor.yine de mırmırdan iyi .
  deniz perçin
  12.26.2018  
  önermiyorum...
  Çok tozuyor, topaklanma kadar çamurlaşması da var. Mecbur kalarak marketten aldığım kum çok daha iyi çıktı...
  Neslihan Öncül
  12.19.2018  
  Güzel
  Siparişlerimiz eksiksiz ve fazlası ile geldi. Diğer kumlara göre daha az tozutan prolineden daha önce almıştık ve memnunuz ailecek. Ama düzenli kum temizliğini yapıyoruz zaten oğlumuzun. Onun da etkisi vardır. Teşekkürler zooplus
  Sibel
  12.14.2018  
  kokuyu çok iyi hapsediyor
  kokuyu çok iyi hapsediyor. sadece kumu biraz daha iri olabilirdi. bunun dışında çok çok memnun kaldım. kesinlikle parfümsüz olması tercihim bundan sonra
  betül arat
  12.09.2018  
  DOĞRU KUM SAĞLIKLI KEDŞ TEMİZ EV
  BUYUK BİR KEDİ TUVALETINIZ VAR İSE VE KEDİNİZİN SAĞLIGI VE ELBETTE SİZİN SAĞLIGINIZ İÇİN UYGUN VE KALİTELİ BİR KUM ARIYORSANIZ DOĞRU ÜRÜNÜ İNCELİYORSUNUZ.
  nesrin ercan
  11.28.2018  
  güzel
  süper bir kum kedim çok sevdi
  Mehmet Orçun E
  10.25.2018  
  Tavsiye ederim
  başarılı bir ürün topaklanıyor .
  gizem esko
  10.05.2018  
  Memnunuz
  Çok başarılı bir ürün, topaklanıyor ve koku oluşumunu engelliyor.
  Deniz Çobaner
  10.04.2018  
  kötü
  performansı çok kötü. Kokuyu hiç hapsetmiyor ve ortalığa çok dağılıyor.
  ipek
  09.04.2018  
  topaklanması zor
  malesef tozutması ve topaklanması vasatı aşamıyor. bir daha tercih etmedim.
  Haşmet
  09.03.2018  
  güzel
  Topaklaşmayacak kadar kalın değil, tozuyacak kadar ince değil, tam ayarında bir kum.
  tarçın
  08.06.2018  
  güzel
  Güzel kum başarılı
  Mehmet Orçun E
  07.19.2018  
  UYGUN FİYAT
  ÇOK FAZLA KEDİ KUMU DENEDİM.ETRAFA DAĞILMAYAN BİR KUM KEŞFEDEMEDİM.PİYASADA FIYATINA GORE OLDUKÇA KALİTELİ BİR ÜRÜN. ZOOPLUSTA EN UYGUN FİYATI BULDUM. TOPAKLAŞMASI DA GAYET BAŞARILI.
  gulsen atasoy
  07.19.2018  
  uygun
  Topaklanması gayet iyi, temizliği kolay oluyor. Fiyatı da makul
  Aslıhan Işık
  07.18.2018  
  Kokusuz ve güzel topaklanıyor
  Parfüm kokusunu sevmeyen kediler için ideal çünkü kokusuz kum olmasına rağmen evde de koku yapmıyor. Uzun zamandır kullanıyorum, portakallısını da aldım.
  Pınar
  06.30.2018  
  fiyat performans
  fiyatına göre iyi fazla tozlu değil topaklanma yeteri kadar iyi aynı fiyatlı çoğu kumdan daha iyi
  The Mask
  06.21.2018  
  Ortalama ürün
  Kokusuz olduğu için ne güzel koku yayıyor ne de kokuyu hapsediyor topaklanmasını da beğenmedim. Ortalama bir ürün
  yağmur
  06.11.2018  
  Çok Güzel
  Kedim çok sevdi.Son derece iyi topaklanıyor. Kum dökülme sıkıntısı hiç yaşamadık ve koku kesinlikle yapmıyor.İyi bir ürün
  Paris
  06.06.2018  
  kedi kumu
  parfumsuz olanları kedilerin sağlığı acısından cok daha guvenli olduğunu dusunuyorum
  DAMLA
  05.28.2018  
  İlk defa denedik
  Koku sorunu hiç yaşamadık. Etrafa da pek dağılmadı ama biraz çamurlaşıyor gibi geldi. Sanırım bol bol koymak gerekiyor.
  Buse
  05.24.2018  
  güzel
  Çok güzel kalitesini beğendim kedim zevkle yapıyor
  Mehmet Orçun Ergn
  05.09.2018  
  beğendim
  bence fiyatına göre çok çok iyi ürün. mır mır ile dönüşümlü olarak kullanıyorum. hangisini bulabilirsem. farklı bir ürün denemem bile
  BAŞAK
  05.08.2018  
  Her tarafa dağılıyor
  Topaklanması güzel fakat her yere dağılıyor. Salonda koltukların üzerinde bile kum var. Çok zorlandım. O yüzden bir daha almayı düşünmüyorum.
  şeyma
  04.28.2018  
  Veterinerimizin Önerisi
  Veterinerimizin tavsiyesi üzerine 5 litrelik paket aldık. Yavru kedimizde hiç sıkıntı yaşamadık. Kumunu sevdi. Güzel topaklanma yapıyor. Patilere çok az yapışıyor onlarda tuvalet önü paspasında kalıyor zaten. Memnunuz. Tuvaletimiz biraz büyük ve kedimizde çok kum istediğinden 5 litrenin hepsini dökmek zorunda kaldık. Bol bol yeni siparişler vereceğiz Zooplus :)
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  04.27.2018  
  daha iyi topaklanıyor
  diger topaklanan kumlara gore daha uzun gidiyor ve daha iyi topaklaniyor. Bu yuzden temizlemesi de daha kolay oluyor.
  Neytiri Navi
  04.23.2018  
  Güzel
  Kokusuz olması ve topaklanmasını beğendik
  Ozi
  04.13.2018  
  harika
  Veterinerimizin tavsiyesi üzerine aldık. Tozutmadı ve kokmadı. Beklediğimden daha iyi bir ürün.
  Glsh Cnr
  04.11.2018  
  güzel
  fiyatına göre performansı gayet iyi sadece topaklanması biraz uzun sürüyor
  pati
  03.10.2018  
  begenmedim
  topaklanmasını hiç başarılı bulmadım, üstelik kokuları da hapsetmiyor, 2 paket almıştım ikincisini açmadan başka bir ürüne geçmek zorunda kaldım
  nazlı
  01.03.2018  
  Tek başına sipariş verin
  Kum gayet iyi 3 yıldızı paketlemesinden dolayı verdim. Başka ürünlerle birlikte sipariş edildiğinde paketlenmesine gerekli özen gösterilmediğinden kum hep patlamış ve kolinin dışına dağılmış şekilde geliyor.
  Lokum
  12.29.2017  
  Kaliteli
  Kokusuz bir ürün,kokuyuda çok güzel hapsediyor. Topaklanması çok iyi. Tek sorunu diğer kullandığım ürüne göre çok daha fazla toz çıkartıyor doğal olduğu için pek korkmuyorum.
  Orkelion
  12.24.2017  
  İyi topaklanıyor
  Kokuyu hapsetmese de iyi topaklandığı için tercih ediyorum.
  Zeynep
  12.18.2017  
  İyi topaklanıyor
  Kokuyu hapsetmese de çok iyi topaklandığı için tercih ediyorum.
  Zeynep
  12.18.2017  
  İyi
  Topaklanması gayet iyi ancak kokuyu hapsetmiyor tuvalet kötü kokuyor.
  Lokum
  12.05.2017  
  TOZSUZ DEĞİL
  TOPAKLANMA ÖZELLİĞİ İYİ AMA TOZSUZ DEĞİL DAHA ÖNCE Kİ KUMUMDA TOZ ÇIKARIYOR DİYE BUNU ALDIM AMA BU DA TOZLU
  ŞANSLI FELİX
  11.22.2017  
  harika
  çok güzel kesinlikle tavsiye ederim. sadece kokuyu engellemiyor.
  bety
  11.21.2017  
  Çok iyi
  Kokulara karşı alerjisi olan kızım bu kumu kullanırken çok rahat. Çok memnunuz..
  Özer
  11.16.2017  
  başarılı
  Kargo hızlı ulaştı. Ürün çok iyi topaklanıyor ve koku yapmıyor. Beğendik.
  Özgen
  11.12.2017  
  topaklanma iyi
  Daha önce aynı fiyata başka bir ürün kullanıyorduk bu ürün kokusuz diye kedimin sağlığı açısından tercih ettim. Gerçekten topaklanması muadillerinden bir tık daha hızlı ayrıca 2. haftasında olmasına rağmen kapalı kum kabının üzerinde biriken toz miktarı daha az. Fiyat performans dengesi iyi.
  pamuk
  10.27.2017  
  sağlık
  kristal kedi kumuna göre sağlıklı olması ve yüksek topaklaşma özelliği sebebi ile tercihimiz :) teşekkürler zooplus
  lucy
  10.22.2017  
  Süper
  Denedim hemen kedi memnunum bi siktin yok
  Neso
  10.17.2017  
  Başarı Kum
  İnce kum olmasına rağmen ortalığa çok fazla da saçılmıyor. (Kedimiz kapalı tuvalet kullanıyor.) Topaklanması çok iyi. Tavsiye ederim ince kum alacaksanız.
  Ponçik Bey
  06.20.2017  
  Beğenmedim
  Daha ilk seferde her yer kum oldu etrafa çok saçıldı. Vancat kullanıyordum tekrar ona döneceğim
  SEZER
  06.08.2017  
  Kokusuz Güzel
  Başarılı bir ürün. Temizliği gayet kolay ve silika'lara kıyasla daha hijyenik olduğunu düşünüyorum.
  Mia
  05.28.2017  
  Çok Başarılı
  Kullandığımız 3. kum. Ofisteki tuvalette kullanıyoruz. Koku sorunumuz bitti. Topaklanma derseniz evdeki 3 kat pahalı olan kum ile arasında hiç bir fark yok. Macera aramaya gerek yok. yeniden vereceğim sipariş.
  shefkey
  04.10.2017  
  Süper
  Hem doğal olduğu için hem de kolay topaklandığı için tercih ediyorum. Kedim de seviyor. Parfümsüz olması başka bir artı.
  Judas
  03.24.2017  
  gayet iyi
  en memnun kaldığımız kum,kolay topaklanıyor,fazla tozutmuyor,memnunuz.
  Mia
  03.13.2017  
  iyi
  güzel ancak tabii ki her minik taneli kum gibi bu da dağılıyor eve. kokuyu iyi tutuyor.
  Urla
  02.24.2017  
  memnunum
  bu fiyata göre çok memnunum. hem topaklanması hem patilerine yapışmaması açısından çok güzel. ayrıca temizliği düzgün yaptığınızda kokusu olmuyor
  gazel
  11.05.2016  
  Emiciligi yuksek ama un gibi
  Emiciligi yuksek ama un gibi bir kum. Kalin taneli kumla karistirarak kullaniyorum. Parfumsuz kumlar kediler icin daha saglikli. Koku yapmiyor.
  Charlie
  10.23.2016  
  İnce Taneli
  Kalın taneli diye almıştım ince taneli çıktı. Ama güzel bir ürün. Tavsiye ederim. Koku yapmıyor. Etrafa biraz saçtı benim oğlan. Saçılmayan kum arayışım devam edecek.
  Charlie
  10.02.2016  
  başarılı ve uygun
  biz çok beğendik,parfümlüyü kendim tercih etmiyorum.böyle bir seçenek olması çok güzel.fiyat da uygun.etrafa da yaymıyor bu kumu.temizliği de gayet kolay,topaklanıyor.teşekkürler zooplus
  roket
  08.26.2016  
  kokusuz olması güzel
  silika harici yeni kumlar denemek isteyenler için olabilecek bir ürün, kokusuz olması en azından alerjisi olan sahipler için uygun; teşekkürler
  ktrtrmk
  04.05.2016  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: