Pro Plan Puppy Small & Mini Tavuklu ve Pirinçli Yavru Köpek Maması

Küçük ırk yavru köpeklerinin koruyucu sistemlerinin gelişimini desteklemek ve onların doğru büyüme ve gelişim için ihtiyaç duydukları besinsel ihtiyaçları karşılamak... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 97142
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Pro Plan Puppy Small & Mini Tavuklu ve Pirinçli Yavru Köpek Maması

  Ürün Hakkında

  Küçük ırk yavru köpeklerinin koruyucu sistemlerinin gelişimini desteklemek ve onların doğru büyüme ve gelişim için ihtiyaç duydukları besinsel ihtiyaçları karşılamak amacıyla PURINA veteriner hekimleri ve bilim adamları tarafından 2-12 aylık yavru köpekler için özel olarak Formüle edilmiş, bir numaralı içeriği gerçek tavuk etinden gelen %28 oranındaki protein içeriği ile zenginleştirilmiş, yüksek lezzetlilik ve sindirim oranına sahip süper Premium köpek mamasıdır. Anne sütünde de bulunan beyin ve görme fonksiyonlarının gelişimine katkıda bulunan DHI (Docosahexaenoic Asit) maddesi içerir.

  Bir numaralı içeriği gerçek tavuk etinden gelen yüksek kalitedeki protein sayesinde antikor gelişimini arttırır.

  Vitamin E, C, selenyum ve beta kroten ile daha güçlü antioksidan koruma sağlayarak bağışıklık sistemini destekler ve vücutta serbest radikallerin zararlı etkilerini azaltmaya yardımcı olur.

  Yüksek sindirilebilir protein ve karbonhidrat içeriği sayesinde sindirilemeyen besin miktarı azalır. Böylelikle bağırsağın alt kısımlarına ulaşan az miktarda içerik sayesinde dışkı ve gaz miktarında azalma olur. Sindirim sistemi hücrelerinin beslenmesini sağlayan glutamin amino asidi ve diğer besleyiciler ile daha sağlıklı bir sindirim sistemi için destek sağlar.

  Vitamin A, linoleik asit ve çinko ile daha iyi deri elastikiyeti ve nem düzeyi sağlar. Esansiyel balık yağları ile daha parlak ve sağlıklı tüylerin oluşumunu sağlar.

  Optimum düzeydeki kalsiyum, fosfor ve D vitamini gibi içerikler sayesinde daha güçlü kemik ve daha sağlıklı diş gelişimine destek olur.Doğal glukozamin kaynakları sayesinde iri ırk yavru köpeklerde daha güçlü ve sağlıklı eklem oluşumunu destekler. Diş ve diş etlerinde plak ve tartar birikiminin azalmasını sağlayarak genel olarak ağız sağlığına destek sağlar.

  20519043TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (1)

  tavuklu değil balıklı tavsiye
  köpeğimin tavuğa alerjisi olduğu için bu ürün iyi gelmedi ancak balıklısını (salmon) ısrarla öneririm..
  sabiha şevval uçuk
  04.01.2018  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: