Pro Choice Proderma Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması

Tüm köpeklerde, günlük rutin veya kondisyona bağlı olarak düzenli beslenmenin yetersiz kaldığı dönemlerden geçer. Pro Choice köpek mamaları aşırı kilolu... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96505
Bora Karaali: "4-5 Ay Boyunca Kullandım. Daha Önce Taste Of The Wild Kullanıyordum Ancak Hem Fiyatlarının Yükselmesi Hem De Köpeğimin Artık O Denli Yoğun Bir Çalışma Temposunda Olmaması Sebebiyle Farklı Ve Daha Ucuz Bir Mama Arayışında Iken Veterinerin Önerisiyle Bu Mamayı Kullanmaya Başladım. Av Köpeğimin Yanı Sıra Malta Terrierim De Aynı Mamayı Severek Yediler Ve Yiyorlar. Tüy Parlaklığı, Canlılık Form Vücut Yapısı, Dışkı Vs Açısından Hayvanlarda Hiç Bir Olumsuz Etkisini Görmedim. Köpekelerimin Ikisinin Alakasız Irklar Olduğunu Düşünürsek 1 Av 1 Kucak Köpeği Diyelim :) Büyük Boy Yazsa Bile Her Irkın Yiyebileceğine Inanıyorum. Eklemem Gereken Bir Başka Husus Benim Köpeklerimin Ikisinin De Yaz Kış Açık Havada Bahçede Duruyor Olmaları. Kışın Çok Yoğun Yağmur Veya Kar Durumları Dışında Malta Terrieri De Bahçede Kalıyor Eğer Kendisi Eve Girmek Istemezse. Kışın Dahil Gece Gündüz Açık Havada Kalan Köpeklerimin Sağlıklarında Olumsuz Bir Durum Ortaya Çıkmadı. Ancak Evden Çıkmayan Yada Günde Max 20-30 Dk Sokağa Çiş Kaka Için Çıkartılan Hayvanlarda Kilolanma Vs Yapar Mı Bu Konuda Birşey Söyleyemem. "
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin 10 zoopara kazanın

Sizin için seçtiklerimiz

18 kg

%20 243,00 TL
195,00 TL (10,83 TL/kg)

  Pro Choice Proderma Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması

  Ürün Hakkında

  Tüm köpeklerde, günlük rutin veya kondisyona bağlı olarak düzenli beslenmenin yetersiz kaldığı dönemlerden geçer. Pro Choice köpek mamaları aşırı kilolu, yoğun enerji ihtiyaçları olan, hassas deri ve tüye sahip veya yaşlı köpeklerin özel ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiş dengeli beslenmeye geçiş formülleri ile köpeğiniz için ideal beslenmeyi sunar.

  Özel beslenme ihtiyaçlarına odaklanmış içerikleriyle;

  - sağlıklı eklem ve hareket

  - parlak deri ve tüyler

  - güçlü bağışıklık sistemi

  - sağlıklı sindirim sistemi sunar. 

   

  18 kg: 20522035TR


  Bu ürünle ilgili yorumlar (6)

  mama yorumu
  golden cinsi oğlum için almıştım güzel yedi
  Melisa
  07.15.2019  
  Daha kötü oldu
  Golden retriever cinsi köpegim var az miktar derisinde pullanma oluyordu bu mamayı kullandı ve daha beter azdı pullanma
  ALISE
  01.25.2019  
  Zooplus
  Siparişimizi tekrarladık, gecikmeden elimize ulaşıyor, kargoda hiçbir sorun yaşamıyoruz ve çocuklar hala çok severek yiyor.
  nehir
  07.23.2018  
  Melo, Lorik ve Gomis sevdi!
  Kuru mama seçen çocuklarım nefes almadan yiyor.
  nehir
  07.13.2018  
  Drahthaar ve Malta Terrieri için Pro Choice Proderma Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması ...
  4-5 ay boyunca kullandım. Daha önce Taste of the Wild kullanıyordum ancak hem fiyatlarının yükselmesi hem de köpeğimin artık o denli yoğun bir çalışma temposunda olmaması sebebiyle farklı ve daha ucuz bir mama arayışında iken veterinerin önerisiyle bu mamayı kullanmaya başladım. Av köpeğimin yanı sıra malta terrierim de aynı mamayı severek yediler ve yiyorlar. Tüy parlaklığı, canlılık form vücut yapısı, dışkı vs açısından hayvanlarda hiç bir olumsuz etkisini görmedim. Köpekelerimin ikisinin alakasız ırklar olduğunu düşünürsek 1 av 1 kucak köpeği diyelim :) büyük boy yazsa bile her ırkın yiyebileceğine inanıyorum. Eklemem gereken bir başka husus benim köpeklerimin ikisinin de yaz kış açık havada bahçede duruyor olmaları. Kışın çok yoğun yağmur veya kar durumları dışında malta terrieri de bahçede kalıyor eğer kendisi eve girmek istemezse. Kışın dahil gece gündüz açık havada kalan köpeklerimin sağlıklarında olumsuz bir durum ortaya çıkmadı. Ancak evden çıkmayan yada günde max 20-30 dk sokağa çiş kaka için çıkartılan hayvanlarda kilolanma vs yapar mı bu konuda birşey söyleyemem.
  Bora Karaali
  07.13.2018  
  can dostum
  köpeğim 8 yaşında ve bugüne kadar asla kuru mama tek başına yemedi illa ona özel pişirdiğim yemekle ıslatmadan..ama bu mamayı çok sevdi ve özel yemek pişirmekten yıllar sonra kurtuldum..
  belgin dinçer
  05.22.2018  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun