Pro Choice Pro 33 Somonlu ve Karidesli Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması

Büyük, kısırlaştırılmış veya aşırı kilolu, aktif olmayan kediler için tam dengeli formüle edilmiş; somonlu ve karidesli süper premium kuru kedi... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 95737
Ali Reha Özaksoy: "Pro Choice Somonlu+Karidesli Mama, Kısırlaştırılmış British Short Hair-Blue Point 3 Yaşındaki Kızımın Fit Kalmasını Sağlayan Bir Mama. Cindy Memnun Biz De Memnunuz."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Pro Choice Pro 33 Somonlu ve Karidesli Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması

  Ürün Hakkında

  Büyük, kısırlaştırılmış veya aşırı kilolu, aktif olmayan kediler için tam dengeli formüle edilmiş; somonlu ve karidesli süper premium kuru kedi mamasıdır.

  İçindekiler:

  Kurutulmuş Balık Proteini (%28), Kurutulmuş Tavuk Proteini, Baldo Pirinç, Mısır, Karides Unu (%8), Rafine Tavuk Yağı, Somon Yağı (%4), Bezelye, Hamsi Unu, Bira Mayası, Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avizeağacı Özütü, Kızılcık Tozu, Pisilyum.Kurutulmuş balık proteini (%28), kurutulmuş tavuk proteini, baldo pirinç, mısır, karides unu (%8), rafine tavuk yağı, somon yağı (%4), bezelye, hamsi unu, bira mayası, nükleotit maya proteini, mineraller, prebiotik mannan oligo sakkaritler, deniz yosunu, avizeağacı özütü, kızılcık tozu, pisilyum.

  2 kg: 30422033TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (7)

  Kedim çok seviyor fakat içeriği açısından çok sağlıklı bulmuyorum
  Kedim yiyor fakat veterineriminde izniyle sürekli kullanmamak şartıyla fiyat-kalite açısından başarılı bir ürün olduğundan N&D mama ile karıştırarak veriyorum. Hem farklı bir mama yemiş oluyor, hem de ekonomik açıdan rahatlama sağlıyor. Proteinlerin etten mi yoksa tırnak, kemik gibi yerlerden mi belirtilmediğinden şüpheyle yaklaşmama neden oluyor.
  pınar
  09.02.2019  
  Süper
  Kedim kısırlaştırıldıktan sonra veterineriminde tavsiyesiyle kullandığım bir marka. fiyat açısından diğer mamalara göre gayet uygun. Tavuklu olan mamayıda kedim çok sevdi. Veterinerimiz yaz aylarında özellikle somonlu olan bu mamanın daha iyi geleceğini söyledi.
  esra akcabağ
  05.21.2019  
  tadına bayıldı
  lider marka kullanıyorduk ama malum fiyatlardan dolayı arayışa girdik ve başarılı oldu siyam kedim gayet severek yedi bakalım nasıl etki edecek tüylerine ve dışkısına.
  Canan Özdemir
  03.18.2019  
  foxy ve fluffy
  kedim severek yiyor. uzun zamandır da buradan alışveriş yapıyorum her zaman memnun kaldım ama bu sefer ürün paketi delik geldi o yüzden tazeliği konusundan bir fikrim yok bu durum taşıma kaynaklımı yoksa paketleme kaynaklımı bilmediğim için ama iyi bir ürün dışkısında koku filan yapmıyor gayet güzel
  irem tugce kiremitci
  03.05.2019  
  memnun kalmadım
  Maalesef bu mamayı aldım ve paket delik geldi. Kedim (British shorthhair) yedikten 1 saat geçmeden çıkardı.Daha asla almayacağım
  Levent Bat
  02.22.2019  
  Kısır Kedi Dostu Mama
  Pro Choice Somonlu+Karidesli Mama, Kısırlaştırılmış British Short hair-Blue Point 3 yaşındaki kızımın fit kalmasını sağlayan bir mama. Cindy memnun biz de memnunuz.
  ALİ REHA ÖZAKSOY
  12.27.2018  
  Bayılıyor
  Mama gayet iyi bu ikinci paketimiz dışkısında koku da yapmıyor
  Foxy
  12.17.2018  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz:

  İçindekiler:

  Kurutulmuş balık proteini (%28), kurutulmuş tavuk proteini, baldo pirinç, mısır, karides unu (%8), rafine tavuk yağı, somon yağı (%4), bezelye, hamsi unu, bira mayası, nükleotit maya proteini, mineraller, prebiotik mannan oligo sakkaritler, deniz yosunu, avizeağacı özütü, kızılcık tozu, pisilyum.

  Analiz değerleri:

  Protein 32.00%

  Yağ         14.00%

  Nem      10.00%

  Ham Kül               7.00%

  Ham Selülöz       3.00%

  Omega 6              3.60%

  Omega 3              0.65%

  Vitamin A – E672              20.000 IU/kg

  Vitamin D3 – E671           1.500 IU/kg

  Vitamin E – 3a700            100.00 mg /kg

  Bakır      10 mg /kg

  Çinko oksit         30 mg /kg

  Çinko şelat         40 mg /kg

  İyodin   2 mg /kg

  Selenyum           0.2 mg /kg

  Taurin   1.200 mg /kg

  Kedinizin ağırlığı             Günlük miktar (g)

  1,5 - 2,5 kg                            25 - 35 g

  2,5 - 4,5 kg                            35 - 55 g

  4,5 - 6,5 kg                            55 - 80 g

   

  Cep Telefonunuz (isteğe bağlı)
  Kampanya ve ürünler hakkında :