Pisipisi Eczacıbaşı Kalın Taneli Sabun Kokulu Kedi Kumu

Ortamdaki sıvıyı ve nemi hızla emerek Toxoplasma spp. gibi protozoonların ve bakterilerin üremesini, yayılmasını engeller. İçindeki toz emdirilip minimuma indirilmiştir... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 95867
Zuhal Topcuoglu: "Kedi Kumu Tercihi Kediden Kediye Göre Değişebiliyor, Ilk Defa Kullandım Topaklanması Ve Toz Oranı Beklentilerimi Karşılamadı Şu Anki Kum Tercihim Sanicat Portakal - Vanilyadan Yana. "

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Pisipisi Eczacıbaşı Kalın Taneli Sabun Kokulu Kedi Kumu

  Ürün Hakkında

  Ortamdaki sıvıyı ve nemi hızla emerek Toxoplasma spp. gibi protozoonların ve bakterilerin üremesini, yayılmasını engeller. İçindeki toz emdirilip minimuma indirilmiştir. Böylelikle kediniz tuvaletinde eşelenirken toz yutmaz ve tozlar solunum yoluna yapışmaz. Kolay temizlenebilir. Ortamdaki nemi ve sıvıyı hızla emer ve idrarı topaklaştırır. Dışkı ise kuru hale gelir. Kedinizin tuvaletinde en az 6-7 cm derinlikte olacak şekilde kullanılmalıdır. Aksi halde tuvaletin tabanına yapışabilir. Hızla sertleşen özellikte olmasından dolayı dışkı ve idrarla çıkan mikroplar topaklaşan kısımda kalır, kedinizin ayaklarına bulaşmaz ve evinize yayılmaz.

  Bebek pudrası kokusu özelliklidir. Kumun sıvıyla teması halinde bebek pudrası kokusu yayılır. Pisipisi kedi kumu anti alerjik özelliğe sahiptir. %100 doğal bentonit kilinden formüllenmiştir. Pisipisi ince taneli kedi kumu homojeniktir. %100 tozsuzdur. Hiçbir şekilde tozlanma yapmaz

  Kedi kumu deodorantlarıyla, kumda oluşan kötü kokuları giderip, kumun ömrünü uzatabileceğinizi biliyor muydunuz? Göz atmak için buraya tıklayınız.

  5 Kg - 6 Lt: 30615007TR

  10 Kg - 12 Lt: 30615006TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (131)

  Nisan'ın idrar bulastirma problemi
  Idrar bulastirma problemi kalin taneli pisi pisi de gecti. Ama gecen gun kum azalmisti, yine bulastirmis. Azalmasiyla mi alakali bilmiyorum. Uzerine ekledim. Bakalim..
  Esra
  08.25.2019  
  Tartışmasız en iyi kum markası
  Organik çam paleti dahil birçok muadil ürünü denedim, en iyi sonucu aldığım marka Pisi Pisi. Ben ince ve kalın taneli kumu karıştırarak kullanıyorum. Hem harika topaklanıyor hem de kokuyu muazzam hapsediyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
  İçten Duygu Çallı
  07.22.2019  
  Güzel topaklanıyor
  Kokusu, emilimi ve topaklanması çok güzel. İnce tanelisinizde kullandık kalından daha memnun kaldık. Temizliğine dikkat ettiğini sürece kokusu da olmuyor iki kedimiz var çok memnumuz
  ayfer
  05.28.2019  
  eh
  Topaklanma iyi, kendi kokusu güzel ancak koku hapsetme özelliği yok, toz az, fiyat iyi. ancak tüm ev kum içinde. Bunun kumdan çok kedilerle alakası olduğunu düşünerek, farklı girişli bir tuvalet aramaya karar verdim.
  Mastema
  05.06.2019  
  Denenebilir.
  Kedi kumu tercihi kediden kediye göre değişebiliyor, ilk defa kullandım topaklanması ve toz oranı beklentilerimi karşılamadı şu anki kum tercihim sanicat portakal - vanilyadan yana.
  Kitty
  04.09.2019  
  Kaliteli ve ucuz
  12 litre için fiyat aşırı iyi. Sabun kokusu güzel. Miğde bulandırıcı değil. Beğendim
  Sıla
  03.25.2019  
  İnce Taneli Daha İyi
  Kötü değil ama mükemmel de değil. Sabun kokması güzel ama topaklanma konusunda ince taneli daha başarılı. Kalın taneli olan da ince taneli kadar evin içine dağılıyor zaten.
  Feraye Hazal Tıkır
  03.20.2019  
  Güzel
  Fiyat performans olarak iyi bir ürün.
  Özge Sezer
  03.18.2019  
  BERBAT, Kesinlikle Almayın
  Daha önce Sanicat kullanıyorduk. Onun topaklanması fena değildi ama belki daha iyi bir kum buluruz diye Pisipisi deneyelim dedik. Kesinlikle berbat bir ürün. Topaklanmıyor ve kurumuyor. Her seferinde tuvaletin dibinden kazıyoruz ve ıslak sekilde dağılıyor. Tuvalete yaklaşık 10 cm derinlik olacak şekilde en az 6 lt kum koyuyoruz. Buna rağmen kesinlikle topaklanmıyor. İnce tanelisi hakkında bir fikrim yok. Ancak kalan kumu kullanmak bile istemiyoruz.
  Salih Kara
  03.11.2019  
  Kum
  Kristal kumdan yeni geçiş yaptım topaklanma iyi toz çok azdı kokuyu da çok iyi hapsediyor
  Hande
  02.27.2019  
  Fiyat/Performans
  Daha önce kullandığımız sanicat ile bunun arasında pek fark göremedim. Belki biraz daha tozludur. Ama topaklanması ve koku hapsetmesi neredeyse aynı. Fiyatına göre iyi bir kum.
  Salih
  02.07.2019  
  Memnunum
  Son bir kaç sipariştir bu kumu tercih ediyorum gerçekten topaklanması güzel kokuyu hapsediyor
  irem tugce
  01.30.2019  
  Sabun kokusu güzeldir...
  Fazla marka denemedim.
  Ama Eczacıbaşı'nın bu ürünü gayet güzel.
  Çiş kokusu olmuyor, kum hemen topaklanıyor.
  Ayrıca, tozutması da oldukça az.
  Nilgün Tortop
  11.01.2018  
  Kumumuzu bulduk
  Denemek için 5 kglık almıştım. 2 yavru kedi, aynı açık tuvaleti kullanıyor.
  Önce artıları:
  + İnce taneli kumlar gibi evin her yerine dağılmıyor. Bir daha ince taneliye dönmem.
  + Topaklanması bence yeterli. İnce taneliyle karıştırmaya gerek duymadım. Hatta nasıl oluyor bilmiyorum ama, önceden kullandığım ince taneli kuma göre temizlerken küreğe daha az bulaşıyor.
  + Ürünün kokusu rahatsız edici şiddette değil. Bazı pudralı ürünler gibi burun deliklerinizi tıkarcasına kokmuyor. Kedilerde de rahatsızlık gözlemlemedim. 5. günün sonunda da kokuda kötüleşme olmadı. (Günde 2-3 kez topaklananları alıyorum).
  + Tozuma çok az. Önceden denediğim kumlarla (biri bundan pahalı, biri daha ucuz) çevrede ne eşya varsa üzerinde bir karış toz birikirdi. Zaten solurken de fark edilirdi. Bununla öyle bir problem yaşamadım, temizlik ve sağlık açısından bu da bence çok önemli.
  + Bence fiyatı makul ve üretici firmaya da sağlığımız için güveniyorum.

  Eksiler:
  - Kalın taneli kum küreği kullandığınız için bazı ufak taneleri almak biraz daha uğraştırıyor. Ama o taneleri evin her köşesinden toplamaktansa kabın başında oyalanmayı yeğlerim.

  Bundan sonra bu performansta bir kumu daha ucuza bulmadığımız sürece kumumuz bu olacak.
  Gülnihal
  08.02.2018  
  Denenebilir
  Puanı kokusunu sevemediğimden ötürü kırdım. Kum temizken güzel fakat gün geçtikçe kürekle dışkıyı temizleseniz bile idrarın kokusu ister istemez bazı tanelerde kalabiliyor, sabun kokusu idrar ile karışınca çok kötü oluyor. Bu ürünün kokususz olanını daha önce kullanmıştım ve çok memnun kalmıştım. Sabunlusunu denemek için aldım, sanırım kokusuz olanı ile devam edeceğim. Fakat denemeye değer bir ürün.
  Ebru Üner
  07.16.2018  
  Toz yapmıyor, kokuyu engelliyor, sabun kokusu da yeterli dozda
  Sabunlusunu görünce hemen aldım. İnce taneli çok tozutuyor fakat idrarı güzel tutup topaklanıyor. Kalın tanelide ise temizlerken tozutmuyor ve patiler arasına daha az yapıştığından ev daha kolay temizleniyor. Ama idrar tutan topakların dağılma durumu var, bir süre sonra kum pis bir görüntü alıyor. Ben de çareyi 1/3 oranında ince taneli (idrarı tutsun diye) + 2/3 oranında kalın taneli(tozutmuyor, patiye daha az yapışıyor, temizliği kolay) karıştırıp kullandım. 1 hafta geçti hala kumun rengi beyaz ve temiz gözüküyor. idrar sebebiyle ince kum daha çok azalıyor kullandıkça, ben de ince kum ekleyerek devam ediyorum sıkıntı olmuyor. Pisipisiyi hem maliyeti ortalamaya vurduğumuzda uygun bulduğumdan hem de koku hapsetme özelliğinden mamnun olduğum için kullanıyorum. Sabun kokulusuna da bayıldım.
  Sevgi Karacali
  06.21.2018  
  beğeniyoruz
  memnun kaldık. ever clean ile karıştırıp kullanıyorum.
  rja
  05.25.2018  
  değerlendirilebilir
  topaklanma iyi , tozlanma var fakat diğer kumlara göre daha az sabun kokusu sanki biraz fazla olmuş gibi ,çünkü kedilerimizin koku alma duyusu daha fazla gelişmiş olduğundan rahatsız edebilir. sabun kokusu güzel ve doğal bir koku veriyor ama biraz fazla olmuş .ama ürün başarılı diyebilirim .
  KENAN KANDEMİR
  04.28.2018  
  Fena değil...
  2 kedim var dolayisiyla kum temizlemek benim icin ciddi bir zaman istiyor. Ince taneli kumlar daha kolay topaklasiyor ama kalin taneliler zemine yapisiyor. Ince taneliler her yere daha cok dagiliyor kalin taneliler ise daha az dagiliyor. Ilk defa siparis ettigim bu kumdan memnun kaldim diyebilirim ama zemine az da olsa yapisiyor.
  İpekAyko
  04.11.2018  
  Memnunuz
  Beklentimizi karşılıyor, fiyat-performans olarak beğendim.
  Freya
  03.14.2018  
  Güzel
  Memnun kaldık ince tanelisine göre daha göre daha iyi
  Sherlock&Watson
  03.12.2018  
  topaklaşması güzel fakat boğazlarımı mahfetti
  Topaklaşması ve koku hapsetmesine lafım yok çok güzel, gözle görülür bir tozda olmuyor fakat solunum yolunu ciddi şekilde mahfetti 4gündür boğazlarım acıyor. Farklı marka deyeneceğiz yine.
  Ali
  02.28.2018  
  tercih edilebilir
  Daha iyisi var mı bilmiyorum, ama biz memnunuz, az saçılıyor, tozu neredeyse yok.
  tarçın
  02.21.2018  
  en sevdiği kum oldu
  Kedim için çeşitli ince taneli kumları denedim ama en severek kullandığı kum bu oldu. Kokusu rahatsız edecek kadar çok olmamakla birlikte hafif ve güzel bir pudra kokusu var. Tavsiye ediyoruz.
  Thor
  02.19.2018  
  facia
  ucuzmuş deneyeyim çok para vermeyeyim artık şu kuma dedim..parama yazık oldu..
  lunika
  02.12.2018  
  Sıkıntı
  Sıvı direk aşağı iniyor ve zemine yapışıyor. Yapışan kısmı temizlemek gerçekten zor...
  hülya
  02.10.2018  
  Her tarafa dağılıyor!
  Taneler her tarafa dağılıyor. O yüzden bir daha almayacağım. Sanicat'ten daha memnunum.
  Sapsik
  01.23.2018  
  tozuma yok.
  Tane büyüklüğüne göre saçılması zor, tozuması imkansız bir kum ama aşırı iri tane oluşu nedeniyle sıvı aşağı iniyor ve zemine yapışma oluyor, aslında bu sayadede yüzey hep temiz kalıyor, temizliği biraz oyalıyor, çokta zor değil, tercih ettiğim bir kum.
  tarçın
  01.12.2018  
  gitgide kötüleşiyor
  Kedimiz olduğundan beri yaklaşık 5 yıldır sadece bu markayı kullanıyoruz diyebilirim bulamadığımızda farklı marka alıyorduk ancak ilginç bir şekilde artık eskisi kadar memnun değilim kalitesinde belirgin bir düşüş var başka marka deneme aşamasındayız.
  Mehmet
  12.25.2017  
  ortalama bir kum
  topaklanması idare eder, koku hapsetmesini yetersiz buldum. tane büyüklüğü iyi.
  kedisever
  11.24.2017  
  toz yapmıyor
  İlk defa kullandım ve hiç toz yapmıyor. Topaklanması da çok iyi . Ve koku yapmıyor.
  fiymat
  11.16.2017  
  en iyi kum
  market kumlarıyla yıllarca sürünmüşüz resmen. hayvan öksürüyordu, meğer kumun kalitesindenmiş. bu kum tozutma yapmıyor çok memnunuz. koku da yok.
  dimitrat
  11.16.2017  
  Memnunuz
  Sürekli bu kumu kullanıyoruz. İnce tanelisini de denedim ama etrafa çok dağılıyor. Bu nedenle kalın taneliyi tercih ediyoruz. Gayet memnunuz, değiştirmeyi düşünmüyoruz.
  Sia
  11.13.2017  
  .
  İnce tanelisini kullanıyorken, kalın taneli olana geçtik. Ama ne yazık ki emiciliği pek iyi değil, ve koku yapıyor. Ama yine de ince olan da patilerine yapıştığı için bunu kullanmak durumundayız.
  Kedicik
  10.11.2017  
  emmiyor
  markadan şikayetim yok, ama kalın taneli iyi emmiyor. hem koku oldu hem de toplaması çok zor. aynı markanın ince tanelisi çok daha başarılı.
  xburcus
  10.05.2017  
  İyi
  Taneleri çok kalın gelmedi bana ince taneyle hemen hemen aynı kalın tane denemez. Patilere çok yapışıyor hatta bazen tırnak aralarından patilerinden ben kendim çekip çıkarıyorum baya yapışmış oluyor. Koku ve topaklanma konusu gayet başarılı fakat patilerine çok yapışması benim asıl problemim çünkü temizlerken kedilerimin yutabileceği riski beni tedirgin ediyor.
  FıstıkBadem
  09.22.2017  
  mükemmel
  kullandığım en iyi kedi kumu .hiç tozlanma yok . kokuyu çok iyi hapsedip dışarıya vermiyor. topaklanması çok iyi çok memnun kaldım
  kenan
  09.18.2017  
  mükemmel çiçeklerim kurtuldu
  silikon kristal kumlardan kullanıyordum kedim çiçeklerime rahat vermiyor toprakları eşeleyip çişini saksıya yapıyordu başka topaklanan kumları da denedim en iyi sonucu bu üründe aldım çok hızlı ve katı topaklanıyor bekletmezseniz temizlik çok kolay
  smoky
  08.26.2017  
  Kedi kumu
  Bir çok ürünü denedim ve en son kalın taneli pisi pisi favorim oldu
  sinem
  08.05.2017  
  Çok kötü kokutuyor
  Kokudan evden tiksinir oldum odada cam sürekli açık olmasına rağmen berbat kokuyor koku emmesi sıfır asla tavsiye etmiyorum
  Asena
  07.26.2017  
  iyi
  fiyatına göre oldukça iyi
  whisky
  07.21.2017  
  idare eder
  Kuzenimin tavsiyesiyle aldım ancak memnun kalmadım. Sürekli temizlememe rağmen çok koku yapıyor. Ama topaklanması çok iyi.
  erdem
  07.19.2017  
  koku
  Ürünün topaklanması falan güzel ama koku yapıyor. Silika jel kumla karıştırıp kullanıyorum.Koku azaldı.
  necla
  07.11.2017  
  Berbat
  Tuvalet balkonda olmasına rağmen kötü kokuyor, kesinlikle önermiyorum!
  Meryem
  06.24.2017  
  kum
  topaklanması çok iyi ama etrafa çok dağılıyor ve patilere çok yapışıyor
  kzıım
  06.13.2017  
  Memnunuz
  Sürekli kullandığımız kum. Daha önce ince tanelisini de denedik. Ama ince tanelisi çok dağılıyor. Bu ürünün topaklanması da gayet başarılı. Biz memnunuz.
  Sia
  06.12.2017  
  iyi
  kalın taneli olması iyi,patilerinin altına ince taneliler gibi çok yapışmıyor. topaklanması güzel. kirlenince çok pis kokuyor ama o yüzden sık değiştiriyorum :)
  çiço
  06.10.2017  
  Cok iyi
  Kokuyu hapsediyor
  Elif
  05.30.2017  
  Çok memnunum
  Uzun süredir bu kumu kullanıyorum, gerçekten çok memnunum.
  Grey
  05.19.2017  
  KOKU
  KULLANALI 1 GÜN OLMASINA RAĞMEN LAĞIM GİBİ KOKUYOR KUM . TEK BEĞENDİĞİM NOKTASI TOZ OLMAMASI.
  dilo
  05.19.2017  
  Pisi pisi ve Sanicat
  Pisi pisi kumu sanicat active sabun kokulu kum ile karıştırıp kullanıyorum sonuç gerçkten çok iyi :)
  Damla
  05.11.2017  
  Tercihimiz
  Baştan beri bu marka ve kalın taneli kum kullanıyoruz. Kedim kabın dibine kadar eşelediği ve genelde aynı yere yaptığı için genelde topaklanmak yerine öbek haline geliyor. Alırken biraz dağılıyor. Bazen patilerine takılan bir kaç kum tanesi tuvaletin çevresinde olabiliyor.ama çok tozumuyor ve günlük temizlendiği sürece kokmuyor.pudra kokusu güzel. Dışkı katılaştığı için gayet rahat alınıyor.
  Mişa
  05.10.2017  
  Topaklanma yetersiz
  kalın taneli olanı kedimin ayaklarına yapışıp ortalığı kumlamaması için tercih etmiştim, gerçekten de bu anlamda işe yarıyor ancak topaklanma konusunda başarısız, tuvalet kabının altına çöküyor ve kürekle temizlemek zor oluyor. Belki kalın taneli olduğu için böyle olmuştur. onun dışında ben kokuya dair bir sorun yaşamadım 10kg paket uzun süre 2 aya yakın kullandık.
  cakil
  05.09.2017  
  Ilk defa denedim fena degil
  Kedim alışma sorunu yaşamadı. Kalın taneli olması eve dağılmasını az da olsa azaltiyor. Tozlanma da koku da daha az. Topaklanmasi da fena degil ama kurekle alirken cabuk dagiliyor gibi geldi bana önceki kullandiklarima göre.
  özlem
  05.04.2017  
  Kedi kumu
  Pisi pisi kalın taneli kedi kumu oldukça uzun ömürlü bir kum,kokusu kalıca ve diğerleri gibi toz olmuyor.ayrıca kalın taneli seçmel tuvalet dışına düşen kum tanelerini de azaltıyor.
  damla
  04.27.2017  
  başarılı
  kedim durduk yerde tuvaleti dışında çiş yapmaya başladı, ilgi çekmek istiyor sandım .ama sıkıntı kumunun değişmesiymiş. tekrar pisipisi aldım ve sorun anında çözüldü, aklınızda olsun
  sinem
  04.26.2017  
  Koku Yapmıyor ve Güzel Topaklanıyor
  Bir çok kedi kumu denedim yavru kedim için bu kumu çok beğendim. Koku gerçekten yapmıyor oldukça emici ve tozuma olmuyor taneleri de ideal boyutta topaklanma da oldukça iyi almaya devam edeceğim.
  Fıstık
  04.25.2017  
  Ilk gunden beri kullaniyoruz.
  Kedim eve geldiginden beri hep bu kumu kullandik. Cevremdeki pek cok kedi sahibi de bana eczacibasini onermisti. Kumun dagilmamasi icin ben ozellikle kalin taneliyi sectim. Kedim tuvalet egitimi alirken de bunu kullandik ve hemen alisti. Gercekten kullanmanizi tavsiye ederim, 2li paket halinde olmasi da fiyat acisindan oldukca iyi fakat kedinizin alisamayacagindan endiseliyseniz once tekliyi denemenizi tavsiye ederim.
  Urunun tek kotu yani bazen kum topaklandiktan sonra tuvaletin dibine yapisiyor sert bir sekilde, ancak bunu da kum kuregiyle cozebilirsiniz.
  betulsenay
  04.23.2017  
  NİHAYET ÇÖZDÜK
  Ne kum aldıysam kedimin halı üzerine kaka yapmasını engelleyemedim. Uzunca süre psikolojik mi acaba diye takıldım kaldım. Meğer bizim asalet kokusuz, doğal kum istermiş. Kristal aldım her bir çeşit kokuluyu denedim. Anladım ki hayvan koku falan istemiyor doğala en yakın kum derdinde. Şükür pisipisi ile sorunu çözdüm. Bir daha da asla başka marka çeşit denemem.
  KİBİRLİ KEDİM
  04.17.2017  
  İlk defa denedim
  Daha önce ince tanelisini kullanıyordum. Ama ince taneli çok dağılıyor. Kalın tanelisini ilk defa denedim ve çok memnun kaldım. Bundan sonra kalın tanelisiyle devam edeceğiz.
  Sia
  04.02.2017  
  iyi
  topaklanması gayet iyi ancak kum kabının dibine çok sert yapışıyor, sanırım çelikten bir kürek almak gerekecek :))
  rja
  03.03.2017  
  gayet iyi
  gayet kaliteli bir ürün
  lotus
  02.09.2017  
  Ehh
  İdare eder.
  Gizem
  01.30.2017  
  kum
  harika bir ürün hijyenik tertemiz kokuyor görüntü ve kullanım şahane topaklanması çok iyi
  yasemin eyin
  01.27.2017  
  Ekonomik
  Oldukça ekonomik - uzun ömürlü olmasına rağmen topaklanması hiç iyi değil. Kürek toplayamıyor ve 1 hafta içerisinde kum kirleniyor.
  Sena
  01.10.2017  
  iyi
  ince kuma göre topaklanma daha az. kokuyu güzel hapsediyor. ince kum gibi sağa sola çok saçılmıyor. fiyat ve performansa göre çok iyi bir ürün
  kerem
  01.05.2017  
  Kotu
  Bir hafta olmadi daha kullanali kum pis oldu cunku iyi topaklanmiyor kurekle dogru duzgun topaklanan kumu alamiyorum camur gibi oluyor dagiliyor temiz kum pis kum karisiyor hic hijyenik degil yorumlara guvenerek 2 paket aldim pismanim ince taneli alip karistirarak kullanacagim cunku ince taneliler daha iyi topaklaniyor ama malesef ince taneliler denpatiye yapisiyor. Hem patiye yapismayan hem de guzel topaklanan ve az tozlu kum sanirim hala uretilmedi.
  Bu kumun avantajlari tozu yok denecek kadar az ya da ben hissetmedim patiye debyapismiyor. Diyorsaniz haftada en az bir kere kumu komple atip yenilerim alin ama bu da nerden baksan aylik 20 kilo kum kullanma gereksinimi yapar tek kedi icin aksi takdirde hijyenik olacagini sanmiyorum
  Minnos
  12.27.2016  
  Kedi kumu
  Yeni kullammaya basladim ama sanki biraz koyarken toz oldu.ve sadee bir kere kullandi kedim kumu yerde kum gordum, pas pas olmasina ragmen. 2 tane siparis vermistim, mecbur kullanacagiz ama biraz daha kullanayim tekrar yorum yapacagim. Ama ilk intibam fiyat performans olarak 6/10 fiyai uygun oldugu icin alinabilir ama bu fiyata memnun oldugunuz baska urun bulursaniz gerek yoo.
  Minnos
  12.20.2016  
  En Kaliteli Kum
  Daha iyisine daha hiç rastlamadım. Sıfır kokuç
  sedus
  12.20.2016  
  Severek kullandı
  İnternetten ilk defa kedi kumu aldım.Önceden hep veterinerin tavsiyesiyle alıyordum.Kedim memnun kaldı.Olumsuz sıkıntı yaratacak bir durum olmadı.
  Yumak
  12.20.2016  
  iyi
  standart bir ürün.
  misis
  12.15.2016  
  Idare eder
  Acikcasi cok fazla kum denemis biri degilim ama bir onceki daha iyi kokuyordu, koku konusunda pek iyi degil topaklanma da idare eder. buarada yurtici kargo sagolsun patlattigi icin de yarisi disari sacilmis halde aldim urunu..
  Jose
  12.08.2016  
  En iyisi
  Yıllardır bu kedi kumundan alıyorum ve gayet memnunum.Gerek topaklanması gerekse kokuyu iyi tutması bakımından başarılı bir ürün.
  Marley
  11.28.2016  
  Kum yayıntısına son
  İnce taneliden sonra bu kalın taneli kum etraftaki saçılmalara bir son verdi. Temizliği çok rahat, 2. siparişimi de aynı kalın kumdan verdim.
  Leon's Cat
  11.25.2016  
  en iyi kum
  Sonunda etrafi toza bulamayan bir kum bulduk. Kedim tuvalete gidince hapşırmaktan kurtuldu. En iyi kum
  Teo
  11.09.2016  
  Güzel
  Çok iyi
  Köpük
  10.24.2016  
  en iyisi
  ince taneliyle karıştırıyorum ne güzel sonuç o şekilde, hem kumun ömrü uzuyor, hem topaklanması iyi
  elif
  10.18.2016  
  olumsuz
  acıkçası memnun kalmadım .topaklaşma oranı yetersiz.oldugu gibi dibe çoküp yapısıp kalıyor.
  zarife
  09.22.2016  
  Temizlik Budur
  Kokuyu hapsetmede çok yüksek performans, ince taneliye göre de daha az etraf dağılıyor. Teşekkürler PisiPisi
  Oscar
  09.11.2016  
  Kalın taneli kum
  Kokusu ve topaklanması çok güzel. Piyasadaki tüm kumları deneyip öyle karar vermeyi düşünüyordum. Çoğu kumu denedim. 2 markada takılı kaldım. Bunlardan biri de pisi pisi kalın taneli kum. Hiç mi dağılmıyor derseniz buna olumlu cevap veremem. Fakat diğer kumlara göre çok da fazla dağılmıyor.
  İpekayko
  09.08.2016  
  memnun kalmadım
  Kum yeteri kadar iyi topaklanmadığı gibi kokuyu da hapsedemiyor. Alice ince taneli kumla karıştırıp kullanmama rağmen yavru kedimin patilerini bir hayli aşındırdı. Hiç memnun kalmadım.
  Duygu
  09.07.2016  
  Çok uzun süre dayanıyor
  2 yavru kedimiz var ve ilk günden itibaren çok kolay alıştılar. Uzun süre temiz ve mis gibi kokulu kalan bir ürün kesinlikle tavsiye ederiz.
  Leo ve Nano
  08.23.2016  
  Kalın taneli kum
  Kokusu çok hoş. Topaklanmasından da memnunum fakat patilere çok yapışıyor. Evin heryeri her daim kum :(
  İpekayko
  08.05.2016  
  kullanışlı
  kalın taneli olduğu için çok havalanıp etrafa fazla dağilmıyor ayağa yapışmıyor fiyatı normal güzel bir kum
  joseph
  07.15.2016  
  Uzun ömürlü
  Kullandığım binbir çeşit kedi kuluna göre kesinlikle uzun ömürlü, kokusuz ve ekonomik. Çamurlaşma yok ve toparlanmanın çok sevdik. İnce taneli ve kalın taneli kumu karıştırarak kullanmanızı öneririm.
  Coco
  06.07.2016  
  Koku Kalıyor
  Ürünü kalın taneli olduğu için kedimizin ayaklarına yapışıp eve dağılmaz diye tercih ettik. Gerçekten de eve dağılan kum miktarında azalma oldu. Ancak koku hapsetme ve topaklaşma konusunda çok başarılı olduğunu söyleyemem.
  Rokforinyo
  06.01.2016  
  Kokuyu guzel emiyor
  Kesinlikle koku yapmiyor, tertemiz kokuyor. Ancak kalin taneli olsa da etrafa baya dagiliyor. Topaklanmasinda kesinlikle sıkınti yasamadim ben ancak temizlenmesi icin beklemek gerek, gec kuruyor. Fiyati uygun olsa da, hemen hemen 1 haftada 10 lt bitiyor. Ben pisi pisiden memnunum ama su zamana kadar sadece 3 marka denedigim icin olabilir. Alice kum, topaklaniyor ancak daha cok dagiliyor ve koku yapiyordu. Goody dogal tas kumu, gercekten kotuydu.
  Minnos
  05.25.2016  
  beğenmedim
  kalın taneli etrafa daha az saçılır diye almıştım evet bi tık daha az dağıldı ama kum hiç topaklanmadı. tekrar almam
  kurin
  05.09.2016  
  Pisipisi kalın taneli
  Ben öncelikli kalın taneli seriyi kullanmayı tercih ettim. Koku ve toz anlamında kumu beğendiğimi söyleyebilirim. Koku problemi yaşamadım, toz neredeyse sıfır. Parfümsüz olması da güzel, biz doğal kumları seviyoruz çünkü. Etrafa çok dağılmıyor da kalın taneli olduğu için. Bu artı yönlerinin yanında iki eksisi var bence. Kum ilk birkaç günden sonra iyi topaklanmıyor ve kabın altına geçirerek biraz çamurlaşıyor, bir de sanki kullandığım diğer kumlara göre paket daha çabuk bitiyor, uygun fiyat avantajını böylece kaybediyor.
  ONUR
  04.14.2016  
  kokusu harika
  topaklanması güzel biraz geç kuruyor sadece. kokusu da harika dışkı kokusunu da güzel kontrol altına alıyor.ben ince taneli başka bir kumla karıştırıyorum kurumayı hızlandırıyor bir nebze. öneririm
  melis
  04.08.2016  
  Kalitesine göre oldukça pahalı
  mırmırdan sonra eczacıbaşı ürünü olmasından dolayı almıştım. Ancak ne topaklanmasını ne de kokusunu beğendim. Günlük olarak temizlememe rağmen topaklar kumun içine dağılıyor. Bir de bunları temizlemeye uğraşıyorsunuz.
  deluxal
  02.21.2016  
  iyi kalite
  Kalın taneli olduğundan fazla evin içine dağılma olmuyor. Topaklanması gayet iyi. Kokusu da güzel.
  sofie
  02.15.2016  
  Harika
  Bir çok kum denedim. En iyisi budur.
  Rja
  02.10.2016  
  Toplaması kolay
  İlk kez denediğim bir kum. İnce taneli sanicat ile karıştırdım. Kedimin dışarı çıkardığı kum miktarı fazla değil, toplaması kolay
  BETTIE
  02.05.2016  
  güzel
  biraz tozlu bir kum karısık kullanmayı tercıh ediyorum diğer kumlarla
  furkan141
  01.19.2016  
  ihtiyacı karşılıyor
  Bir sıkıntı yaşamadım. Hızlı topaklanıyor etrafa dağılmıyor.
  lokum
  01.08.2016  
  Harika
  ince taneli ile karıştırarak kullanıyorum. koku konusunda başarılı.
  Minik Boncuk
  12.24.2015  
  Memnunum
  Gayet güzel bir ürün..
  Sevda
  12.13.2015  
  Beton gibi
  Yorumlari okuyarak denedim fakat topaklanimca beton gibi oluyor ve temizlenmesi oldukça zor. Memnun kalmadim
  Minis
  12.09.2015  
  tam bir felaket
  indirimdeyken almistim ancak kullanma firsatimiz oldu,denedigim kumlar arasinda en kotusu diyebilirim.Ya ben cok kaliteli urunler kullandim ya da memnun kalanlara gelen kum baska.4 gunde bir kumu degistirmeme ragmen camurumsu bir kivama gelen inanilmaz koku ve toz yapan bir kum.bir daha aslaa
  duman
  11.19.2015  
  Pisi pisi Eczacıbaşı Kalın Taneli
  bugüne kadar kullandığımız işlevsel olarak en başarılı kedi kumu. arada mırmırla karıştırıyorum kokusu için. patilere yapışmaması, etrafa dağılmaması ve toz çıkarmaması açısından en iyisi
  LunaSole
  11.16.2015  
  cok guzel
  yavru kedimiz icin ayni markanin ince tanelisini kullaniyorduk ancak patilerine cok yapistigi icin kalin kuma gectik cok memnunuz. koku yapmiyor topaklaniyor ve fiyati gayet uygun
  klove
  11.02.2015  
  öneririm
  ince taneli ile karıştırarak kullanıyorum. koku konusunda başarılı.
  delitas
  10.25.2015  
  Toz bulutu
  Çok fazla toz yapan bir kedi kumu ve kokuyu asla emmiyor. Tek iyi yanı etrafa çok çok çok fazla dağılmaması. Ancak mutlaka dağılıyor.
  kedianası
  10.10.2015  
  Kalım ve ince mix
  Kalın taneli ile ince taneli kumu karıştırıp koymak için aldım. Alt tabakaya kalın kumu koyuyorum ki çişi tamamen emilim sağlansın.
  Zeytin
  10.09.2015  
  tozlu
  sanicat kullanıyoruz ince olduğu için bu kumu sadece karıştırmak için aldık iyi sayılır fakat tozu fazla
  furkan141
  10.08.2015  
  daha iyi
  markadan çok memnunum. ince taneli olanı kullanıyordum , ama ince taneli kedimin ayakları ile eve dağıldığı için bu daha çok hoşuma gitti
  hakan
  10.07.2015  
  denediklerim icinde en iyisi
  cok titiz bir kedi annesi olarak 1 ay icinde 5 farkli kum denedigimi soylemeliyim oncelikle.pisi pisi kedi kumu denediklerim icinde en tatmin edici oldu, denemelerim devam edecek:)
  duman
  09.30.2015  
  fena değil
  kötü bir kum değil kokusu falan da güzel ama yeterince iyi topaklanmıyor bilmiyorum belki ben doğru kullanamadım ama hergün üstünden almama rağmen kum topaklanmaktan ziyade daha yapışkan bir halde kalıyordu yine de arada kullanıyorum fiyatı oranında kaliteli bir ürün
  raziye
  09.26.2015  
  Tavsiye edilebilir bir kum
  Sabah akşam delikli kürekle temizliğini yaptığınız müddetçe iki hafta kum değiştirmeniz gerekmeyecektir. Koku olmuyor. Topaklanma performansı daha iyi olabilirdi. İnce tanelisini de deneyip gerekirse ikisini karıştırmayı düşünüyorum. Söylendiği gibi pudra kokusu alamadım.
  Duman
  09.08.2015  
  ÇOK iyi
  Senelerdir aynı markayı kullanıyoruz. Mis gibi kokusu var. Kokuyu sindiriyor. Ev kokmuyor. Güzel topaklanıyor.Tavsiye ederim.
  ŞAŞKIN
  09.02.2015  
  Harika!
  Harika tertemiz bir kum asla koku yapmıyor. Iyiki alıp denemişiz
  Micky
  08.31.2015  
  topaklanması güzel
  topakların kuruması biraz uzun zaman alıyor ama yine de memnunum
  b
  08.22.2015  
  tavsiye ederim
  Bir çok kum denedim ancak içlerinde en memnun kaldığım bu ürün oldu. topaklanması oldukça iyi ve toz oranı .çok düşük. bundan sonra bu marka ile devam edeceğim.
  Selin
  08.12.2015  
  1 yanlis 1 dogruya goturdu
  Uzun bir sure ince tanelisini kullandim. Yine ince taneli siparis ediyorum diye kalin taneli siparis etmisim ama geri gondermedim, gelmisken denemek istedim. Ve ince taneliden daha az eve yayildigini gordum.
  Emiciligi, pudra kokusu, temizligi her iki turunde de ayni bence;)
  Kopuk
  08.11.2015  
  memnun kaldım
  güzel bir kum tozutmuyor, iyi topaklanıyor...tavsiye ederim...
  bukavilya
  08.10.2015  
  vasat
  Topaklanması ince tanelisine göre daha az, almaya çalışırken parçalanıyor. Kumun dibinde ince tozları çamur gibi kaba yapışıyor. İnce taneli çeşidini daha cok tavsiye ederim çok ta ince değil ayrıca.
  Lokum
  08.09.2015  
  Koku yapmiyor
  Çok memnunuz kedimizde çok memnun, kokuyu hapsediyor ve hicbir sekilde koku yapmiyor tavsiye ederim.
  Vivo
  07.31.2015  
  basarili
  Daha once farkli bir kum kullaniyorduk. Kumlar topaklaniyor ancak cabuk parcalaniyordu dolayisiyla kumu temiz kalmiyordu. Ama bu markada hic sıkıntı olmuyor
  oğulcan
  07.25.2015  
  başarılı
  gerçekten kokusuz mükemmel bir ürün ve uzun ömürlü
  pisi pisi
  06.18.2015  
  gayet başarılı
  İlk defa denedik ve çok memnun kaldık, son derece az toz içeriyor.
  KA
  06.08.2015  
  severek kullanıyoruz
  Çok memnunum tozlanma yapmıyor kedim de çabuk alıştı
  Suzy
  05.12.2015  
  Tozsuz
  İlk kez kullandım,çok beğendim,diğer topaklaşan kumlara göre daha uzun süreli kullanınılabilen ve tozsuz bir kum,kullanmaya devam.
  Misket
  03.30.2015  
  Onerilebilir
  Topaklanma veriminden pek emin degilim ama dagilmamasi ve oldukca az tozlu olmasi acisindan iyi bir urun.
  Oglus
  02.09.2015  
  Deneyeceğiz
  İncesi ile karıştırarak kullanacağız. Kokusu hoş, fiyatı uygun.
  Oğluş
  02.02.2015  
  pudra kokusu güzel
  kedim eşeledikçe pudra kokusu yayılıyor, kötü kokuyu büyük ölçüde engelliyor.
  mia
  12.26.2014  
  Bu kumu çok sevdim
  Annem bana Pisipisi kum aldı,koku yapmıyor,hatta güzel kokuyor, biraz az topaklanıyor ama yine de ben çok beğendim,
  Şeker
  11.20.2014  
  gayet temiz
  bu kumdan ve incesinden aldık gayet kaliteli bir kum kedimiz basta oyun yeri sandı çokta eğlendi şimdi gayet severek kullanıyor :)
  mrtcnr
  08.22.2014  
  Kedi kumu
  İnce kum ile kalın kumu karıştırınca daha verimli oluyor. Herkese pisipisi markasını tavsiye derim. Gerçek pudra kokusu mevcut.
  alfanso
  07.21.2014  
  köri
  ben kedim için aldım çokta memnun kaldım tavsiye ederim hem uygun fiyatta hemde kullanışlı
  köri
  07.02.2014  
  patileriyle getirmiyor
  temizlik açısından ince taneli tercihim fakat kalın taneliyi de etrafa dağıtamıyor
  elif
  04.01.2014  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: