Pisipisi Eczacıbaşı İnce Taneli Sabun Kokulu Kedi Kumu

Ortamdaki sıvıyı ve nemi hızla emerek Toxoplasma spp. gibi protozoonların ve bakterilerin üremesini, yayılmasını engeller.
İçindeki toz emdirilip minimuma...
detaylı bilgi

Ürün Kodu: 95865
Sıla Korkmaz: "Kumu Başta Elekli Kapta Kullandığım Için Yapışma Olduğunu Düşündüm. Bolca Koyduk, Ancak Ardından Yine Çişini Hapsedemiyor, Eleğe Çöküp Yapışma Oluyor. İki Paket Aldığıma Pişman Oldum. "
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Pisipisi Eczacıbaşı İnce Taneli Sabun Kokulu Kedi Kumu

  Ürün Hakkında

  Ortamdaki sıvıyı ve nemi hızla emerek Toxoplasma spp. gibi protozoonların ve bakterilerin üremesini, yayılmasını engeller.
  İçindeki toz emdirilip minimuma indirilmiştir. Böylelikle kediniz tuvaletinde eşelenirken toz yutmaz ve tozlar solunum yoluna yapışmaz.
  Kolay temizlenebilir. Ortamdaki nemi ve sıvıyı hızla emer ve idrarı topaklaştırır. Dışkı ise kuru hale gelir.
  Kedinizin tuvaletinde en az 6-7 cm derinlikte olacak şekilde kullanılmalıdır. Aksi halde tuvaletin tabanına yapışabilir.
  Hızla sertleşen özellikte olmasından dolayı dışkı ve idrarla çıkan mikroplar topaklaşan kısımda kalır, kedinizin ayaklarına bulaşmaz ve evinize yayılmaz.

  Bebek pudrası kokusu özelliklidir. Kumun sıvıyla teması halinde bebek pudrası kokusu yayılır.

  Pisipisi kedi kumu anti alerjik özelliğe sahiptir. %100 doğal bentonit kilinden formüllenmiştir.

  Pisipisi ince taneli kedi kumu homojeniktir. %100 tozsuzdur. Hiçbir şekilde tozlanma yapmaz

  Kedi kumu deodorantlarıyla, kumda oluşan kötü kokuları giderip, kumun ömrünü uzatabileceğinizi biliyor muydunuz? Göz atmak için buraya tıklayınız.


  5 Kg - 6 Lt: 30615008TR

  10 Kg - 12 Lt: 3061500TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (15)

  Ürün
  Ürünü aldım bence kokuyu inanılmaz iyi hapsediyo kaç kez kaka yapmis fark etmedim sadece ince taneli olduğu icin daha kisa sure gidiyo o yuzden kalin tanelisini alın bence ama topaklanma ve koku hapsi çok iyi şimdi de kalın tanelisini sipariş vericem
  Sudenaz
  06.22.2019  
  Pisipisi
  Pisi pisi kumları içinde bizim en memnun kaldığımız sabun kokulu olan oldu. topaklanması inanılmaz iyi. Bir tek çok toz olması sorun oldu bizde. Fiyatına göre performansı çok iyi. Kum için çok para vermek istemiyorsanız kesinlikle çok iyi ürün.
  Rahmi
  05.08.2019  
  Uygun Fiyat
  Sabun kokusu rahatsız edici yoğunlukta değil. Tozlanması da çok fazla değil. Son olarak topaklanması ve kokuyu hapsetmesinden de memnun kaldım.
  BissürüKedi
  04.05.2019  
  çok iyi
  Bir çok kum denedim. en iyisi bu çıktı. sabun kokusu yogun. güzel kokuyor.
  H Cihan BASKURT
  03.14.2019  
  Fena degil
  Fiyat/performans orani basarili bir kum. Tabi everclean ve tigerino kadar iyi olmasi imkansiz. Ama bu gibi kumlarla karistirili performansi arttirilabilir ve daha ekonomik yapilabilir.
  zuhal
  02.12.2019  
  kötü koku yok
  Biraz etrafa dağılsa da hiç koku olmuyor. Çok memnunuz
  Feraye Hazal Tıkır
  01.30.2019  
  iyi kum
  Güzel Bir kumdu
  Mesut Tangüner
  01.24.2019  
  Yapışma sorunu
  kumu başta elekli kapta kullandığım için yapışma olduğunu düşündüm. Bolca koyduk, ancak ardından yine çişini hapsedemiyor, eleğe çöküp yapışma oluyor. İki paket aldığıma pişman oldum.
  sıla korkmaz
  01.15.2019  
  Sevdim
  Ben topaklanmasını ve kokusunu sevdim şimdi 2. Kez sipariş verdim
  Foxy
  01.05.2019  
  İyi
  Gayet memnunum
  irem tugce
  01.05.2019  
  Kısa sürede koktu
  Pek sevemedim koku oldu topaklar dağıldı
  Nilay
  11.06.2018  
  çabuk dağılıyor
  Temizlerken topaklar kum gibi dağıldığı için ,tuvalet kabındaki temiz kumun çok çabuk kirlenmesine sebep oluyor.İlk seferde 3 paket aldım bir de :(( Memnun kalmadım
  eylem orhan
  10.18.2018  
  kokusunu beğenmedim
  Kum temizken güzel kokuyor fakat kedim idrarını yaptıkça her ne kadar kumu temizlesemde bazı tanelerde kalan idrar sabunla birlikte çok kötü kokuyor. Daha önce kokusuz olanını kullanıyordum, çok daha iyi. Kalite bakımından çok güzel. Sadece sabun kokusu bi süre sonra çok ağır gelmeye başladı odanın içinde. Kedim hemen alıştı, oun için bir sorun olmadı.
  Ebru Üner
  07.12.2018  
  Sabun kokulu, idrar tutma kapasitesi yüksek, dağılmıyor
  Sabunlusunu görünce hemen aldım. İnce taneli çok tozutuyor fakat idrarı güzel tutup topaklanıyor. Kalın taneli ise temizlerken tozutmuyor ve patiler arasına daha az yapıştığından ev daha kolay temizleniyor. Ama idrar tutan topakların dağılma durumu var, bir süre sonra kum pis bir görüntü alıyor. Ben de çareyi 1/3 oranında ince taneli (idrarı tutsun diye) + 2/3 oranında kalın taneli(tozutmuyor, patiye daha az yapışıyor, temizliği kolay) karıştırıp kullandım. 1 hafta geçti hala kumun rengi beyaz ve temiz gözüküyor. idrar sebebiyle ince kum daha çok azalıyor kullandıkça, ben de ince kum ekleyerek devam ediyorum sıkıntı olmuyor. Pisipisiyi hem maliyeti ortalamaya vurduğumuzda uygun bulduğumdan, hem de koku hapsetme özelliğinden memnun olduğum için kullanıyorum. Sabun kokulusuna da bayıldım.
  Sevgi Karacali
  06.21.2018  
  tercih edilebilir
  ürün topaklanması çok iyi , zemine yapışmıyor. fakat tozlanma ince taneli olması nedeni ile biraz fazla diyebilirim. ben kalın taneli olanı tercih ediyorum. sabun kokusu çok güzel bir koku veriyor ama biraz fazla olmuş gibi kokusu
  KENAN KANDEMİR
  04.28.2018  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: