Pet Safe Aqua Cube Su Pınarı

Sade, güvenli ve dostunuzun sağlığına yararları ispatlanmıştır. 1,2 Litrelik su kapasitesiyle, Petsafe Aqua Cube Su Pınarı , onların bizler için... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96476
Gizem Özyürek Sarı: "Kediniz Henüz Muslukları Keşfetmeden Alırsanız Yüzde Yüz Faydasını Görürsünüz. Sesi Çok Az, Akış Hızı Gayet Yoğun , Su Içmeye Hiç Ilgisi Olmayan Yavru Kedimi Günde En Az 10 Kez Su Pınarından Su Içerken Yakalıyorum :) Benim Için De Çok Iyi Oldu, Su Kabındaki Suyu Sürekli Tazeleme Endişesi Güdüyordum, Içerisine Tozlar Tüyler Dökülüyor Sonuçta. Su Pınarımızla Su Hep Temiz Ve Taze. Günde Bir Kez Suyunu Boşaltıp Tazeliyorum, Bütün Gün Huzurluyum. Verilen Paraya Değer."

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Pet Safe Aqua Cube Su Pınarı

  Ürün Hakkında

  Sade, güvenli ve dostunuzun sağlığına yararları ispatlanmıştır. 1,2 Litrelik su kapasitesiyle, Petsafe Aqua Cube Su Pınarı , onların bizler için ne kadar değerli olduğunu kanıtlamanın bir yoludur. Pet Safe Aqua Cube, su şelalesi ile pınarın sürekli havalanması dostunuzun bol oksijenli ve sağlıklı bir su içmesini sağlar. Kömür filtresi sudaki kötü tatları ve kokuları uzak tutacağından dostunuza olabilecek en iyi ve çekici su sistemini sunmaktadır.

  Petsafe Aqua Cube Su Pınarıen son teknolojiye göre dizayn edilmiş ve geliştirilmiş bir modeldir. Her parçasıyla yeniden tasarlanmış bu model de Drinkwell® Klasik gibi patenti alınmış, suyun sürekli akarsu şeklinde aktığı Su Pınarı sistemi kullanılır ki bu da dostlarımızı daha fazla su içmeye teşvik ederek sağlıklı ve mutlu bir hayat sürmelerini sağlar.
  Sade ve Güvenli

  Pek çok insan yeterli derecede su içmenin sağlığı için daha faydalı olduğunu bilmektedir ama muhtemelen çoğumuz dostlarımızın da yeterli miktarda su içme ihtiyacı olduğunu gözden kaçırmaktadır. Su, insanlar ve hayvanlar için fark gözetmeden en gerekli elementlerden biridir, özellikle kürklü dostlarımız klasik su kabındaki durağan su yerine sürekli havalanan ve akan suyu tercih ettiğinden yeterli su içmek bazen onlar için sorun olabilmektedir. Eğer dostunuzun sağlığını önemsiyorsanız, su içmesini garanti altına alacak en iyi yol Petsafe Aqua Cube Su Pınarı’dır. 

  PetSafe Aqua Kömür filtresi 4’lü Paket (6 Ay Yeterli)

  Bu filtre Pet Safe Aqua Su Pınarı modellerinde  çalışır ve suyun daha taze kalması için her 6 haftada bir değiştirilmesi gerekir.
  Pet Safe değiştirilebilir kömür filtresi evcil hayvanınızın suyunu temiz ve taze tutmasını sağlar. Filtre kırıntıları ve kılları toplar, aynı zamanda filtrenin içindeki kömürler de suyun kokusunu ve kötü tatları gidererek evcil hayvanınızın suya ilgisini daha da artırır. Kömür filtresi Su Pınarının ve motorunun ömrünü uzatır.
  *Ürün prize takılarak çalıştırılmaktadır. Pil gerektirmez.
  Ebatlar: 15 x 15 x 15 cm

  su pınarı: 20119023TR

  4'lü filtre: 30119010TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (19)

  tavsiye edilit
  kesinlikle su içmelerine teşvik ediyor gelip gidip su içiyorlar :)
  yalçın
  09.22.2019  
  gayet iyi
  ürün güzel kullanışlı, sesi de çok rahatsız etmiyor, daha pahalı olan benzerlerine göre aynı işi görüyor bence, çok para ödemeye gerek yok. Yalnız kedilerimden biri bayılarak içse de devamlı musluktan içmeye alışan kedim buna bir türlü alışamadı.
  senem
  09.02.2019  
  fiyatına göre güzel bir ürün
  kedim artık daha çok su içiyor :) ses yapmaması çok iyi ama plastik olduğundan su haznesi çabuk kirleniyor
  Gizem Esko
  08.22.2019  
  Fiyat/Performans
  Fiyatına göre oldukça kullanışlı. Haznesinin küçük olması biraz problem, bir de çok rahat kir tutuyor plastik.
  Göktuğ Eren
  04.30.2019  
  Çiçonun su Pınar’ı
  İlk başlarda suyun akıyor olması onu korkuttu yaklaşmak istemedi ama sonradan sevdi. Gidip gidip içiyor. Asla su sesi gelmiyor. Çok memnun kaldık.
  görkem
  10.21.2018  
  Severek Kullanıyoruz
  Üç kedimin üçü de severek kullanıyor, özellikle yavru kızımız Suşi en çok kullanan. Daha ilk fişe taktığım anda su içmek için sıraya girdiler o yüzden iyi bir yatırım gibi geldi. Bu ürün sayesinde de kediler evde bir iki gün yalnız kaldıklarında sorun olmuyor hiç. Bazen sesi fazlaymış gibi geliyor bana ama ben aşırı dikkat ediyor da olabilirim. Biraz hareket ettirince sesi de kesiliyor ilginç bir şekilde ^^
  Aslı
  10.06.2018  
  Harika
  Ürün harika ama benim kız alışamadı henüz. .. sessiz pratik kullanışlı
  Gülşen
  08.18.2018  
  Alışamadı kızim
  Elimden içme alışkanlığı vardı aldık ama 2 gün oldu sadece bakıp geçiyor nasıl alistirabilirim yardimci olurmusunuz inanin önce kendim içtim yalayarak baksın anlasın diye ama olmadı hala elime bakıyor
  Sia
  08.18.2018  
  saglıklı
  kedimin su içisinde gozle gorulur bir artıs oldu..cok sevimli ve sessiz.
  hakan kavruk
  08.15.2018  
  Miu çok beğendi
  Kedim ve ben çok memnunuz. Her banyoya girdiğimde peşimden geldiği için sudan kormasın alışsın diye musluğu açardım hem oynardı hem içerdi ama,sonra su kabındaki suyun azalmadığını farkettim. Sabah akşam değişsem bile içmiyor her banyoya girdiğimde koşarak musluğu açmamı bekliyor, Farkında olmadan musluk suyuna alıştırmış oldum. Geniş bir araştırma sonucu Pet Safe Aqua Cube Su Pınarı sipariş verdim. Diğer markalara göre çok uygun fiyat olduğu için tedirgindim özellikle ses konusunda ama, çok başarılı bir ürün ve sesi hiç rahatsız etmiyor.Yorumlar'ı okuyarak sipariş verdim ve iyi veya kötü yorumun ne kadar önemli olduğunu anlamış oldum. Miu artık benimle banyoya gelmiyor teşekkür ederim zooplus...
  Nagihan
  06.24.2018  
  Kedinizin az su içme davasını kazanmasını sağlayan en uygun fiyatlı su pınarı.
  Kediniz henüz muslukları keşfetmeden alırsanız yüzde yüz faydasını görürsünüz. Sesi çok az, akış hızı gayet yoğun , su içmeye hiç ilgisi olmayan yavru kedimi günde en az 10 kez su pınarından su içerken yakalıyorum :) Benim için de çok iyi oldu, su kabındaki suyu sürekli tazeleme endişesi güdüyordum, içerisine tozlar tüyler dökülüyor sonuçta. su pınarımızla su hep temiz ve taze. günde bir kez suyunu boşaltıp tazeliyorum, bütün gün huzurluyum. Verilen paraya değer.
  Gizem
  05.28.2018  
  FENA DEĞİL
  YURTİÇİ KARGO İLE GELEMEDİ SORUN YAŞADIK KENDİM ŞUBEDEN TESLİM ALMAK ZORUNDA KALDIM. ASLANIM ALIŞMAKTA ZORLUK ÇEKİYOR. 1 HAFTA OLDU ARADA SIRADA MUSLUĞUN BAŞINA GİTMEYE DEVAM EDİYOR. CİHAZ SESSİZ ÇALIŞIYOR. EV KULLANIMI İÇİN UYGUN
  CÜNEYT AYKUT
  05.24.2018  
  Su içiren pınar...
  Benim kız çok az su içiyordu. İyi su koyduğum kaptan neredeyse hiç su içmiyordu. Olur da susarsa çiçekler için bir kenarda dinlendirdiğim musluk suyundan içiyordu. Bu su pınarını almamla birlikte su içmeye başladı. Birkaç aydır kullanıyoruz, memnunuz. Sorunsuz çalışıyor. Hafif bir motor gürültüsü var ama pek rahatsızlık vermiyor. Tavsiye ederim.
  Selen Aydın
  03.30.2018  
  Fiyat/Performans Ürünü
  Özellikle akan su seven kediler için vazgeçilmez bir ürün, diğer kedilerin de içtiği su miktarını mutlaka artıracaktır. Muadil ürünlere göre fiyatı çok daha uygun ve diğer ürünlerden bir eksiği de bulunmuyor. Boyut olarak küçük görünüyor ancak 1,2 litre yeterli bir miktar. 2 kedi için bile günlük su ekleyip haftalık temizlikte su tamamen yenilenerek sorunsuz kullanılabilir. Sesi oldukça az ve rahatsız edici değil. Temizliği kolay, sık sık temizlenebilir, sünger filtreyi kendi yapacağınız bir benzeriyle değiştirdikten sonra karbon filtreyle uğraşmaya gerek yok bana kalırsa.
  Eren Toykuyu
  03.28.2018  
  Odin çok beğendi
  kesinlikle tavsiye ederim,, kedim çok sevdi ve daha çok su içmeye başladı ayrıca fiyatı benzerlerine göre daha uygun.
  azizen
  02.21.2018  
  musluktan su içmeyi seven kediler
  Yaklaşık bir aydır kullanıyorum ve gayet memnunum. Kurulumu ve temizliği gayet kolay. Tavsiye ederim.
  m.e.
  02.18.2018  
  Harika
  Diğer ürünlere göre fiyatı çok daha makul. Ayrıca ses rahatsız edici değil. Ve kedimin su içme miktarı ciddi oranda arttı ki en önemlisi de bu sanırım . Akan su arayan , Çeşme başında gezen kediler için birebir.
  Seher
  12.04.2017  
  Tavsiye edilir
  Önceki yorumdaki gibi suyun ip gibi aktığını söyleyemem. Ürünün su akış hızını motorun üstünden değiştirebiliyorsunuz, maksimum seviyede su sesi olduğu için minimum akış bile gayet yeterli.

  Ürün diğer modellere göre oldukça kompakt, özelliklere yazılmamış fakat 17x15,5x 15 cm boyutlarında. 1,2 litre kapasitesi var.

  İçinde kömür filtrenin yanında bir de köpük filtresi var. İçindeki tozları tutması için kömür filtre değişimi gerekmiyor. Köpük filtre asıl tozu, tüyü tutan filtre. Onu da soğuk suya tuttuğunuzda temizleyebilirsiniz. Kömür filtre de suyun tadı için önemli ama suyu tazelerseniz cihazı temiz tutarsanız filtresiz de kullanılabilir.

  Pratik, kompakt, kaliteli bir cihaz, bol bol su içirmeye teşvik ediyor. Tek eksik yanı gece aynı ortamda bulunacaksınız motor biraz ses yapıyor, rahatsız edebilir ama fişi çekip sabah takabilirsiniz. Ben tavsiye ederim, çok memnunuz.
  Kedi
  09.07.2017  
  İşlev ortalama
  Suyu ince ince akıtıyor. Tazyikli birşey beklemeyin.Bu sınıfının parasal olarak en uygun aleti.biz henüz bir sorun yaşamadık .alınabilir
  HİLAL
  08.16.2017  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: