Pedigree Rodeo Biftekli Köpek Ödülü

Pedigree® Rodeo köpeğiniz için lezzetli ve eşsiz bir ödüldür. Çiğnenebilen dokusu, eşsiz şekli ve dayanılmaz et tadı ile köpeğinize bitmeyen... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96579
Behçet Barlas Köseoğlu: "Köpeğim Tadına Bayılıyor Ve Ödül Maması Için Yapmadığı Oyun Kalmıyor. Herkesin Denemesi Gereken Bir Ödül Maması Olduğunu Düşünüyorum."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Pedigree Rodeo Biftekli Köpek Ödülü

  Ürün Hakkında

  Pedigree® Rodeo köpeğiniz için lezzetli ve eşsiz bir ödüldür. Çiğnenebilen dokusu, eşsiz şekli ve dayanılmaz et tadı ile köpeğinize bitmeyen bir zevk verecektir. Pedigree® Rodeo köpeğinizi ödüllendirmenin veya sadece onu ne kadar sevdiğinizi göstermenin en ideal yoludur. Eşsiz burgu şekli ve dayanılmaz et tadı vardır. Sindirimi kolaylaştırır. İçerdiği yağ asidi ile sağlıklı parlak tüyler oluşumunu sağlar.

  İçindekiler: Tahıllar, sebze kaynaklı ürünler, et ve et türevleri (%4 sığır eti içerir), çeşitli şekerler, sebze protein ekstraktları, mineraller, tohumlar, bitkisel ve hayvansal yağlar, otlar. Analitik Bileşenler: protein 24.5 %, yağ içeriği 3.5 %, inorganik madde 5.6 %, ham selüloz 0.7 %, enerji 336 kcal/100g, kalsiyum 0.75 %, omega 3 yağ asiti 659 mg/kg

  Ödüller, dostunuzun eğitiminin yanı sıra, diş sağlığını korumak ve hayatı daha eğlenceli kılmak için kullanılabilen bir ihtiyaçtır.

  Biftekli: 20917009TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (5)

  kızım severek yiyor
  maltese cinsi kızım severek yiyor tavsiye ederim :)
  Cansu Karayel
  05.15.2019  
  Harika
  Başka bir ödül mamayı yemiyor
  Birsen
  07.02.2018  
  pedigree
  şimdiye kadar pedigree marka her ödülü çok sevdiler
  tuğçe
  05.02.2018  
  Mükemmel
  Köpeğim tadına bayılıyor ve ödül maması için yapmadığı oyun kalmıyor. Herkesin denemesi gereken bir ödül maması olduğunu düşünüyorum.
  iverson
  10.25.2017  
  muhteşem ödül
  büyük boyunu dört gözle bekliyorduk en sonunda geldi teşekkürler zooplus
  Mocha
  03.27.2017  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz:

  Besleme talimatı: Küçük köpekleri (örneğin: Dachshund) haftada 3 çubuğa kadar besleyebilirsiniz. Orta boy köpekleri (örneğin: Cocker Spaniel) haftada 6 çubuğa kadar besleyebilirsiniz. Büyük boy köpekleri (örneğin: Labrador) haftada 12 çubuğa kadar besleyebilirsiniz. Lütfen ana öğün miktarını tamamlayıcı mama kullanımına göre azaltınız. Bu çiğneme ürünü sadece 5kg ve üzerindeki üzerindeki köpekler için uygundur. 4 aylıktan daha küçük yavru köpekler için uygun değildir. Paketi açtıktan sonra 14 gün içinde kullanınız. Herzaman taze içme suyu bulundurunuz. Serin ve kuru yerde saklayınız.