Orijen Tundra Tahılsız Kedi Maması

Tabiat anayı taklit eden Orijen Tundra, her gün bölgemizden  taze veya çiğ olarak zengin besleyici WholePrey™ oranlarında teslim edilen eşsiz... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96380
İpek Güleç: "Kuru Mamalar Arasında En Kaliteli En Sağlıklı Olduğunu Düşündüğüm Markalardan Biri. Tavsiye Ederim"
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Orijen Tundra Tahılsız Kedi Maması

  Ürün Hakkında

  Tabiat anayı taklit eden Orijen Tundra, her gün bölgemizden  taze veya çiğ olarak zengin besleyici WholePrey™ oranlarında teslim edilen eşsiz keçi, yaban domuzu, geyik, arktik alabalık, ördek ve koyun eti içerikleriyle hazırlanır ve böylelikle de mamalarda ihtiyaç duyulan sentetik katkı maddesi ihtiyacını azaltır. Biologically Appropriate™ ORIJEN ödüllü NorthStar® mutfaklarımızda hazırlanır.

  1,8 kg: 30410012TR

  5,4 kg: 30410013TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (6)

  harika
  gönül rahatlığıyla alınabilecek bir mama. tavsiye ederim. kısır olmayan kedim bayılıyor.
  hakan kavruk
  06.06.2018  
  Kesinlikle Harika!
  Daha önce Orijen'in diğer birkaç çeşidini deneyip çok memnun kalmıştık zaten. Bu yüzden yüksek beklentilerle Tunra'yı sipariş ettim. Buna rağmen ürünün kalitesi beni şaşırtmayı başardı! Orijenden başka mama yemeyen kedimin - sanıyorum buna bağlı olarak zaten çok az olan - tüy dökülmesi bu mamayla neredeyse sıfıra indi! Kedimin içtiği su miktarının da bu mamayla büyük oranda artması beni çok mutlu etti! Çok kaliteli ve yoğun protein içeriğinin faydalarını bir yaşından küçük olan kedimin fiziksel gelişiminden de hayretle gözlemliyorum. Ayrıca diğer orijen mamalara göre bu mamadan çok daha az yiyerek doyduğu halde daha bir büyüyüp serpildi. Tüyleri daha bir yoğunlaştı, parlaklaştı. Kedimin dışkı miktarı azaldı ki araştırmalarıma göre bu da sağlıklı beslendiğinin bir göstergesi. Diğer Orijen mamalara kıyasla daha pahalı bir mama olduğundan bu ürünü denemeyi sona bırakmıştım ama hata etmişim. Yavaş biten bir mama olmasının etkilerinin uzun vadede olumlu ekonomik getirileri olacağı görüşündeyim.
  Melis
  04.01.2018  
  Mucize
  Tek kelimeyle efsane kedinizin mutluluğu ve sağlığı için üretilmiş benzeri olmayan kuru mama. Scottish kedimin tek sevdiği titrediği mama :)
  Zuzu
  02.03.2018  
  iyi
  bu mamayı kulllanmayı düşünüyorum.fiyat olarak yüksek ama daha kaliteli.kedime tam uyar
  kuraa
  01.03.2018  
  Kaliteli marka
  Markaya güveniyorum, ilk defa deneyeceğim. Daha önce balıklısını denemştiştik, bunuda beğeneceklerini düşünüyorum.
  Mr_google
  12.19.2017  
  Tavsiye ederim
  Kuru mamalar arasında en kaliteli en sağlıklı olduğunu düşündüğüm markalardan biri. Tavsiye ederim
  İPEK
  09.22.2017  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz:
  İçindekiler:
   
  Taze keçi eti (5%), taze yaban domuzu eti (5%), taze karaca eti (5%), taze kutup alabalığı (5%), taze ördek eti (5%), taze koyun eti (4%), taze çelikbaş alabalığı (4%), taze ördek ciğeri (4%), taze yaban domuzu ciğeri (4%), taze yaban domuzu böbreği (4%), taze uskumru (suyu alınmış, 4%), taze bütün ateş balığı (4%), kuzu (suyu alınmış, 4%), koyun eti (suyu alınmış, 4%), Alaska morina balığı (suyu alınmış, 4%), bütün mavi mezgit (suyu alınmış, 4%), ördek yağı (4%), bütün ringa balığı (suyu alınmış, 4%), bütün kırmızı mercimek, bütün yeşil mercimek, bütün yeşil bezelye, bütün nohut, bütün sarı bezelye, bütün pinto fasulyeleri, mercimek lifi, taze koyun işkembesi (1,5%), ringa balığı yağı (1%), taze keçi yüreği (1%), taze keçi böbreği (1%), taze keçi ciğeri (0,5%), taze geyik yüreği (0,5%), taze karaca eti ciğeri (0,5%), taze koyun ciğeri (0,5%), taze yaban domuzu yüreği (0,5%), bütün etiyopya fasulyeleri, keçi ciğeri (dondurularak-kurutulmuş), karaca ciğeri (dondurularak-kurutulmuş), taze bütün kabak, taze bütün balkabağı, taze yeşil kabak, taze yabani havuç, taze havuç, taze bütün kırmızı lezzetli elma, taze bütün bartlett armudu, taze kara lahana, taze ıspanak, taze pancar yaprakları, taze şalgam yaprakları, esmer su yosunu, bütün kızılcık, bütün yaban mersini, hindiba kökü, zerdeçal, saparna kökü, ebegümeci kökü, kuşburnu, ardıç meyveleri. TAKVİYELER (kg başına): Besinsel takviyeler: Amino asit hidrat, çinko şelat: 100 mg; Bakır şelat: 11 mg; Choline chloride: 1200mg. Zooteknik takviyeler: Enterococcus faecium NCIMB10415: 600x10^6 CFU.
   
  Analiz değerleri
  Ham protein: %40
  Ham yag: %20
  Ham lif: %3
  Nem: %10 
  Kalsium: %1,9 
  Fosfor: %1,4
  Magnezyum: %0,1  
  Taurin: %0,2
  Omega-6: %2,4
  Omega-3: %1 
  DHA: %0,3 
  EPA: %0,2
   
  KANADA’DA ÜRETİLMİŞTİR: CHAMPION PETFOODS LP, 9503-90 Avei Morinville, Alberta, Kanada, T8R 1K7. Ithalatçı/Türkiye Distribütörü : Sadanlar Pet Dıs Tic Ltd Sti , Esentepe mah. Erkılıç cad. Yasa Kule, No 6/1, Kat 12 Daire 49, Kartal Istanbul Türkiye Tel: +90 216 4914040 Faks: +90 216 4917500 [email protected] www.acana.com www.orijen.ca www.sadanlar.com.tr Isletme kayıt no: YK-TR-3400253 Parti numarası, fabrika sicil numarası ve son kullanım tarihi: ambalajın üstünde yer alan bilgilere bakınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.