Natural Paradise Standart Tırmalama Fıçısı

Yumuşacık yastıkları, eğlenceli topları ve her tarafı saran tırmalama alanıyla, minik dostunuzun aklını başından alacak! Tamamı sisal kaplı, içinde 3... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96072
Buse Haznedaroğlu: "Bu Zamana Kadar Kedilerime Aldığım En Mantıklı En Kaliteli Ürün. Gerçekten 3 Kedimde Çok Sevdiler. Kedilerimden Iki Tanesi Kilolu Olduğu Için Xxl Boyunu Aldık. Ürün Tek Paça Geliyor Sadece Alt Tabanını Ve Üst Tabanını Takıyorsunuz Çok Pratik. Evet Pahalı Ama Sonuna Kadar Hakediyor ."

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Natural Paradise Standart Tırmalama Fıçısı

  Ürün Hakkında

  Yumuşacık yastıkları, eğlenceli topları ve her tarafı saran tırmalama alanıyla, minik dostunuzun aklını başından alacak! Tamamı sisal kaplı, içinde 3 kat eğlence saklı, tırmalama fıçısıdır. Çekici, nötr bir renk şemasına sahip Natural Paradise Standart XXL Tırmalama Fıçısı, kedinizin oynaması ve dinlenmesi için mükemmel yeri sağlar. Sağlam tırmalama fıçısı, farklı katlarda dört adet sıcacık uyku alanının yanı sıra, kedinizin tırnaklarını sivrileştirmesi için sisal paspastan oluşan geniş bir alan içerir.

  İşlenmemiş kontrplak platformların temizliği kolaydır ve bu eğlenceli tırmalama fıçısına, her eve mükemmel uyum sağlayan şık ve doğal bir görünüm kazandırırlar. Ahşap da, etik olarak, sürdürülebilir, çevre dostu ormanlardan elde edilmektedir ve Natural Paradise Tırmalama Fıçısının dengesini garanti edecek kadar ağırdır.

  Üç adet sıcacık yuva, saklanıp dinlenmek isteyen her kediye cazip gelecektir. Her bir lüks yuvanın iç duvarları yüksek kaliteli keçeyle kaplanmıştır ve sıcacık, dolgulu bir yastık içerir. Bu pelüş kılıflı yastıklar, temizlik için kolaylıkla çıkarılabilir. Her bir yuvanın girişinde, kedinizi içeride baştan çıkaracak, küçük bir kedi oyuncağı vardır. Ve tırmalama fıçısının hemen üstünde, yine rahat pelüş yatağa sahip başka bir platform vardır. Yastıklı yatak, kedinizin başını koyabileceği yüksek bir kenara sahiptir. Burasının, kedinizin şekerleme yapıp dünyada olup biteni izleyeceği favori yerlerden biri olacağı kesindir. Uyku yatağı, cırt cırtlarla gerçek ahşap platforma takılıdır ve çıkarılarak makinede 30°C sıcaklığa kadar yıkanabilir.

  Natural Paradise Standart XXL Tırmalama Fıçısı, tırmalamak için mükemmel olan dayanıklı, doğal sisal ile kaplanmıştır. Kediniz, fıçıda yukarıya doğru esneyip tırnaklarını sivriltmeye bayılacaktır. Tırnak sivriltme doğal bir içgüdüdür ve bu sevimli tırmalama fıçısı, kedinizin, mobilyalarınızı veya perdelerinizi tırmalama tahtası olarak kullanmasına son verecektir. Kediniz fıçıya tırmandığında, otomatik olarak tırnaklarını sivriltir ve bakımını yapar.

  Natural Paradise Standart XXL Tırmalama Fıçısına kısa bir bakış:

  • Toplam boyutlar: Yükseklik 110 x Çap 49 cm,
  • Renk: Krem,
  • Sürdürülebilir ormanlardan gerçek ahşap ile bir araya getirilmiş yumuşak, sıcacık pelüş,
  • Tüm yastıklar:
   • Kılıf: Pelüş (%100 polyester),
   • Dolgu: Yumuşak yün,
   • Çıkarılabilir kılıf,
   • 30°C sıcaklığa kadar yıkanabilir,
  • 1 taban plakası:
   • Ağır, işlenmemiş ahşap (kontrplak),
   • Plastik ayaklara sahiptir,
  • 1 sisal fıçı:
   • Doğal sisal ile kaplı,
   • 3 geniş yuva:
    • 3 çıkarılabilir yastık,
    • Keçe kaplı duvarlar,
    • Yuvalar bağlantılı değildir,
   • Lastik ip üzerinde zilleri olan 3 pelüş oyuncak
  • 1 seyir platformu:
   • İşlenmemiş ahşap (kontrplak),
   • Yüksek kenarlı 1 yastık,
  • Kolay montaj

  Natural Paradise Standart Tırmalama Fıçısı, üç farklı büyüklükte mevcuttur:

   

  L

  XL

  * XXL *

  Toplam boyutlar:

  Yükseklik 88 x Çap 39 cm

  Yükseklik 93 x Çap 46 cm

  Yükseklik 110 x Çap 49 cm

  Taban plakası:

  Çap 39 cm

  Çap 46 cm

  Çap 49 cm

  Sisal fıçı:

  Yükseklik 73 x Çap 37 cm

  Yükseklik 78 x Çap 43 cm

  Yükseklik 94 x Çap 45 cm

  Yuvanın iç boyutları:

  Yaklaşık yükseklik 20 
  x Çap 35 cm

  Yaklaşık yükseklik 22 
  x Çap 41 cm

  Yaklaşık yükseklik 27 
  x Çap 43 cm

  Yuva girişi:

  27 x 17 cm (G x Y)

  29 x 18 cm (G x Y)

  31 x 18 cm (G x Y)

  Seyir platformu:

  Çap 39 cm

  Çap 46 cm

  Çap 49 cm

  Kenarlıklı yatak:
  (uyku alanı)

  Çap 40 x Yükseklik 10 cm
  (yaklaşık çap 30 cm)

  Çap 48 x Yükseklik 11 cm
  (yaklaşık çap 36 cm)

  Çap 53 x Yükseklik 11 cm
  (yaklaşık çap 43 cm)

  L: 31011123TR - 69109

  XL: 31011122TR - 68231

  XXL: 31011120TR - 69058

  Bu ürünle ilgili yorumlar (5)

  Çok Kullanışlı ve Kaliyeli
  En büyük boyunu almanızı tavsiye ederim zira üstteki yatak en büyük boyda dahi çok geniş değil. Onun ötesinde ürün tüm yönleriyle en beğendiğim kedi ürünü. Çok kaliteli ve kullanışlı. Zooplus zaman zaman tırmalama ürünlerinde ya da zooplus ürünlerinde % 20 indirim yapıyor. Yakalarsanız çok daha uygun bir fiyata alınabilir.
  Can
  09.07.2019  
  Kaliteli Ürün
  Ürünün malzemesi ve işçiliği çok düzgün. XXL olanını aldım. 3 iri kedimin deviremeyeceği kadar sağlam ve rahatça sığabileceği boyda. Kedilerim için yaptığım en iyi alışverişlerden biri.
  Gözde
  07.05.2019  
  Kesinlikle Tavsiye Ederim
  Bu zamana kadar kedilerime aldığım en mantıklı en kaliteli ürün. Gerçekten 3 kedimde çok sevdiler. Kedilerimden iki tanesi kilolu olduğu için XXL boyunu aldık. Ürün tek paça geliyor sadece alt tabanını ve üst tabanını takıyorsunuz çok pratik. Evet pahalı ama sonuna kadar hakediyor .
  Buse
  11.28.2018  
  Tavsiye ederim
  7 kiloluk iri yapılı bir kedim var. XL aldım. Yabancı sitelerden çok araştırdım, en sağlamı en kaliteli malzemeli olanı bu. Zaten neredeyse bütün halinde geliyor. Yastıklar çıkarılıp yıkanabilir. Renkler uyumlu, malzeme kaliteli, sallanmıyor ve sağlam. Parasını hakediyor. Ürkek oğlum iki dk da 3. Bölmede uyudu
  Bilgen
  08.09.2018  
  uyku evi
  İki kedim birer kata taşındı:) Daha çok uymak için kullanıyorlar.Sevdiler
  nazo
  05.22.2018  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: