Natural Paradise Premium XL Kedi Ağacı

Ekstra dengeli tabanı olan, birçok uyku ve gözlem alanı sunan, kedi ağacı
Sürdürülebilir kaynaktan elde edilmiş ahşaptan yapılmış ekstra ağır platformlar sayesinde Natural Paradise Premium XL Kedi Ağacı çok güvenli ve dengelidir. Ayrıca kullanılan ahşabın çevre dostu bir kaynaktan geldiği konusunda içiniz rahat olur. Geniş platformlar, kendilerine özel sığınakların keyfini çıkaracak büyük kediler için mükemmeldir. Aynı zamanda, kedinizin üstün konfor içinde zaman geçirebileceği, ahşap çıtalarla kaplı bir yuva bulunmaktadır. 15 cm çapında, ekstra geniş ve sisal kaplı direkler, kedinize, gerinmesi ve tırnaklarını sivrileştirmesi için bol alan verir. ...detaylı bilgi
Ürün Kodu: 96078

Sizin için seçtiklerimiz

Gimdog Multi-Vitamin Köpek Ödülü

%17 30,00 TL
24,90 TL

Gimdog Vitality Köpek Ödülü

%17 30,00 TL
24,90 TL

Gimdog Original Diş Macunu

%17 30,00 TL
24,90 TL

Trixie Köpek Tasması

%35 84,90 TL
54,90 TL

Penthouse Kedi Evi

%20 599,00 TL
479,00 TL

75 x 56 x 175 cm

%39 1.149,00 TL
699,00 TL

  Natural Paradise Premium XL Kedi Ağacı

  Ürün Hakkında

  Sürdürülebilir kaynaktan elde edilmiş ahşaptan yapılmış ekstra ağır platformlar sayesinde Natural Paradise Premium XL Kedi Ağacı çok güvenli ve dengelidir. Ayrıca kullanılan ahşabın çevre dostu bir kaynaktan geldiği konusunda içiniz rahat olur. Geniş platformlar, kendilerine özel sığınakların keyfini çıkaracak büyük kediler için mükemmeldir. Aynı zamanda, kedinizin üstün konfor içinde zaman geçirebileceği, ahşap çıtalarla kaplı bir yuva bulunmaktadır. 15 cm çapında, ekstra geniş ve sisal kaplı direkler, kedinize, gerinmesi ve tırnaklarını sivrileştirmesi için bol alan verir.

  Yumuşak, kapitone platform kılıflarının yanı sıra iki yüksek kenarlı uyku yatakları da, en vahşi oyunlarda bile yerlerinde kalmaları için ahşap platformlara cırt cırt ile sıkıca takılmıştır. Yıkanmaları gerektiğinde kolaylıkla çıkarılabilirler. En büyük hamak dahi ahşap çerçeveden çabucak çıkarılabilir ve 30°C sıcaklıkta yıkanabilir.

  Zarif Natural Paradise Premium XL Kedi Ağacı, kedinizin dinlenmesi, izlemesi ve şekerleme yapması için beş farklı yer sunar. Tüm bunları daha da canlı ve heyecan verici hale getirmek için, içlerinde zil olan üç adet küçük oyuncak da bulunmaktadır.

  Natural Paradise Premium XL Kedi Ağacına kısa bir bakış:

   

  Bu ürünle ilgili yorumlar (1)

  fiyatını hak ediyor
  uzun zamandır almak istediğim bir üründü. sonunda indirime girince aldım. paketleme harika kargo aynı gün. kurulumu çok basit malzeme ise oldukça kaliteli..kedilerim daha kurmaya başlamadan keşfe çıkmışlardı.şimdi üstünden inmiyorlar..
  yarasa1331
  03.07.2018  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun