Natural Paradise Kedi Tırmalama Ağacı

Minik dostunuzun tüm ihtiyaçlarını karşılayan kompakt tırmalama ağacıdır. Tırmalasın, yayılsın, oynasın yada avlansın! Canı ne isterse. Yumuşak pelüş yastığı bulunan... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 98413
Ebru Selmanlar: "3 Aylık Kedimizin Alışması Için Hiç Çaba Göstermedik. Hem Yatağa Hem Oyuncaklara Bayıldı. "

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Natural Paradise Kedi Tırmalama Ağacı

  Ürün Hakkında

  Minik dostunuzun tüm ihtiyaçlarını karşılayan kompakt tırmalama ağacıdır. Tırmalasın, yayılsın, oynasın yada avlansın! Canı ne isterse. Yumuşak pelüş yastığı bulunan doğal tırmalama ağacıdır. Sepet içerisindeki pelüş kaplı yastık, tembel kediler için mükemmeldir. Bu küçük kedi ağacı çok dayanıklıdır ve devrilemez.

  Ürünün özellikleri:

     Tüm boyutlar: 45 x 45 x 54,5 cm (E x B x Y)
     İki sevimli küçük pelüş oyuncağı vardır.
     Renk: Bej 
     45 x 45 x 54,5 cm (U x G x Y) 
     Doğal malzemeler: Katı ahşap ve su sümbülü 
     1 katı ahşap taban: Çapı 45 x B 1 cm 
     Pelüş yastık ile 1 kedi yatak sepet: çapı 45 x B 12 cm 
     2 pelüş kaplı oyuncaklar 
     1 sisal kaplı silindir: Çap: 9 cm, uzunluk: 40 cm 

  31011018TR - 50262

  Bu ürünle ilgili yorumlar (38)

  Güzel ancak tırmala kolonu kısa
  Genelde beğendik, ancak 3 aylık kedimiz hasır içindeki peluş yatakan korkuyor :)
  Onu çıkarttık, yukarıda biraz vakit geçiriyor ancak uyumak için tercih etmiyor şimdilik.
  Tırmalama kolonu kısa kalmış bence, kedi büyüyünce yetmeyecek gibi, şu anda ayakta tırmalama çalışmaları yapıyor. Bakalım büyüyünce yenisini isteyecek mi ?
  Murphy
  08.22.2019  
  süper süper
  ürün gerçekten muhteşem görünüyor, benim gibi işin görselliğine de önem veriyorsanız işlevselliğin yanında, evinize güzel bir dekor olacaktır. kesinlikle çok kaliteli, verdiğiniz paraya değer. özellikle, tırmalama ve oyuncak kısmından çok memnun kaldık. kedim durmadan oynuyor; ancak yatak kısmını çok benimseyemedi. aslında o da yumuşacık, siz bile üzerinde uyumak isteyebilirsiniz :) sanırım benim kedim uzun tüylü olduğu için sıkıntı verdi bilemiyorum. kısaca tavsiye ediyorum kesinlikle
  luna
  03.21.2019  
  Kesinlikle kaliteli
  Urun iki gunde elimdeydi, kurulumu cok kolaydi ve bebeklerim bayildi, sirayla yatiyorlar, ürün icin kucuk yorumu yapilmis ancak ben buna katilmiyorum, 8 kilo olan oglum ustunden inmiyor, gayet rahat yatiyor ve bir suru de yer kaliyor. Tavsiye ederim, hem şık hem eglenceli, oyuncaklarla oynayip duruyorlar.
  serenat
  03.16.2019  
  Şans
  Çok şık ve kaliteli bir ürün. Kesinlikle tavsiye ederim.
  Özlem
  03.15.2019  
  Tek kelime ile mükemmel !
  Neden bu ürünü daha önce almamışım diyorum. Bizim tekir oğlan bayıldı. Özellikle şu ponponları ile saatlerce oynuyor daha sonra yorulup hop yatağına zıplıyor. Ürün kaliteli ve sağlam. Tek korkum devrilir mi olmuştu ama kolay kolay devrilecek gibi de değil.
  Elif Özlem
  01.18.2019  
  Çok şık ve kullanışlı
  Ürün fiyatını hak ediyor, oldukça şık ve aynı zamanda birçok ihtiyacı karşılıyor. Tek korkum devrilme konusunda emin olamadım ama şimdilik bir problem yaşamadık.
  Lulu
  12.13.2017  
  Kedim bayıldı
  Arkadaşımda gördüğüm ürünü kedimin beğenmesi ümidiyle sipariş ettim. Bayıldı! Tırmalama esnasında altındaki oyuncakları ile de oynuyor. Üstüne çıkmakta bir tedirginlik yaşadı ama ben üzerine koyunca yayıldı içine :) çok kullanışlı ve dekoratif. Çok beğendik.
  Maya
  10.10.2017  
  Kedimiz sevemedi
  Ürün gerçekten çok kaliteli ve güzel fakat kedimiz sevemedi. Ne yatak ne oyuncak ne de tırmalama tahtası kedi otu spreyi sıkmamıza rağmen ilgisini çekmedi.
  Abbas
  07.13.2017  
  Cok kaliteli
  Harika bir ürün, çok şık ve kullanışlı, oğlum pek sevdi
  çiğdem
  12.12.2016  
  Harika!
  Bayılarak aldığım bu ürüne oğlumuz da bayılıyor:) Kedimiz, biz uyurken gece yatağımıza sızıyordu. Şimdi ise kendisini bu harika üründen zorla ayırıp yanımıza alıyoruz:)
  Sevin
  10.17.2016  
  Çok güzel
  Harika bir ürün, herkese tavsiye ediyorum.
  Behzat'ın annesi
  08.23.2016  
  Harika
  Çok şık ve cok oynuyor harika
  Sofi
  08.12.2016  
  Tavsiye ederim
  Hem tırmalama tahtası, hem oyun alanı, hem de yatak. 2 yaşındaki kedim ve 1 yaşındaki kedim bu ürün ile büyüdü. Hala en sevdikleri uyku alanı bu ürünün sepet kısmı.
  muzurovski
  07.22.2016  
  güzel tasarım
  evinizin tasarımına uyabilecek güzel bir ürün fakat kedim ne tırmalıyor ne de yatıyor. sepeti biraz küçük.boyutu yavru kediler için uygun.
  roza
  07.15.2016  
  çok sevdi
  en başta doğal olarak oyuncakları ilgisini çekti, özellikle tüylü olanı. yazıldığı gibi çok sağlam değiller, ipi hemen koptu ama yine de üzerinde oynamaya, tırmanmaya, tırmalamaya devam ediyor. birkaç seçeneği bir arada barındırdığı için de mantıklı bir tercih.
  madelein
  07.13.2016  
  oyuncaklar süper
  yavru olduğu için en önce oyuncaklarla oynamaya başladı ve bayıldı. yatağın yüksekte ve rahat oluşu, oyuncakları, tırmalama yüzeyi hepsinin bir arada olması, ürünü tercih etmemdeki ilk sebep. üstelik hasırdan, doğal.
  madeleine
  06.30.2016  
  Çok kullanışlı
  3 aylık kedimizin alışması için hiç çaba göstermedik. Hem yatağa hem oyuncaklara bayıldı.
  Maçka
  05.24.2016  
  *
  3 aylık kedimin alışması için hiç çaba göstermedik. Oyuncaklara da yatağa da bayıldı.
  Maçka
  05.24.2016  
  harika
  kurulumu oldukça basit kurar kurmaz oyuncaklarıyla oynamaya başlayan kedim her uykudan sonra tırmalama ağacını mutlaka kullanıyor minderi yumuşacık içine girer girmez mest oluyor gece benimle yatsa da gündüz fovorisi
  bade
  04.15.2016  
  Harika
  Kedimin favori yatağı. Akşamları bebek gibi götürüp bu yatağa yatırıp üstünü örtüyoruz, sabaha kadar uyuyor. Gün içinde de gidip uyumak için en sevdiği yer. Tırmalama için bir defa bile kullanmadı ama yatak olarak gerçekten çok işimize yaradı.
  Boncuk
  04.07.2016  
  Güzel ama keşke daha geniş olsaydı
  7.5 kg Norveç orman kedim var. Kurar kurmaz oyuncakları ile oynamaya başladı, tırmalama tahtasını kullandı ama malesef yatağına sığmadı.İçindeki minderi çıkarınca iki büklüm de olsa sığdı ve çok sevdi. Görüntüsü de çok şık.
  pati
  03.15.2016  
  Her evde olması lazım
  Arkadaşlar bu üründen çok ama çok memnun kaldım.
  Yavrularımı sahiplenmeden önce almıştım, iyikide almışssım, kedilerim bayıldı. çok kullanışlı gerçekten. Bugüne kadar ne mobilyalarıma, ne kapılara zara verdiler, ve bu ürünğn büyük katkısı olduğundan eminim. Kesinlike tavsiye ediyorum.
  Talia
  02.11.2016  
  Mutlaka Alın
  Hem yatak hem tırnaklarını yoruyor hem oyuncakları var hem de sepetin malzemesi hasırdan. Tek hatası bence oyuncakların peluş tüylü olması, siz biraz kesin tüyleri onun dışında çok önemli bir araç.
  Engin
  11.30.2015  
  kullanışlı
  Ürünün estetik olması ve kedimin oyuncaklarla oynarken aynı zamanda tırnaklarını tırmalaması iyi oluyor, uyumak için zaman zaman kullanıyor...
  zıpzıp
  11.25.2015  
  beş yıldızlı ürün
  Yavru kedim paketi açar açmaz oyuncaklara saldırdı. tv izlemeye bayılan kediler için çok güzel bir tv koltuğu ayrıca çok sağlam görünüyor dekoratif oluşundan dolayı da yıllarca kullanacağımı düşünüyorum.
  kaju
  11.16.2015  
  Şahane!
  Ürün yine her zamanki gibi çok güzel paketlenmiş olarak geldi. Kurmam 2 dakika sürdü. Gayet sağlam ve büyük. 3 yavru ya da 2 yetişkin kedi yatabilir yatağına. Kedim henüz görmedi ama bayılacağına eminim. Fiyatı makul kendisi şahane bir ürün. Tavsiye ederim herkese.
  sipsi
  11.14.2015  
  Kedilerimin en sevdiği yatak ve oyuncak
  İki dişi kedimin de en sevdiği oyuncak ve yatak haline gelen bu tırmalama ağacı sayesinde koltuklarımız perişan olmaktan kurtuldu. Benim yanım dışında kedilerimin evde yatmayı sevdikleri ikinci yer bu tırmalama ağacı. Özellikle yavru kedisi olanlara tavsiye ederim. Fiyat-performans açısından da oldukça iyi bir ürün.
  Mırmır
  10.27.2015  
  şık ve kullanışlı
  Çok doğal ve her eve uyabilecek renklere sahip, çok şık duruyor. Yatağı peluş ve yumuşak ama benim yavru kedimi orada yatırabilmek mümkün olmadı şimdiye kadar. Tırmanma direği için almıştım ama benim kedime çekici gelen yanı üzerindeki oyuncaklar ve hasır kenarları oldu. Sürpriz bir şekilde 1 aylık kullanım sonrasında bile kopmayan oyuncakları ile tırmanma ağacını kullanmayı öğrendi. Kaşınan dişleri hasır kenarları paramparça etti :) Biz de kendimizi ve mobilyaları dişlerinden kurtarmış olduk. Büyüyünce tüm ürünü hakkıyla kullanabilir umarım. Parasına değer bir ürün.
  Iskender
  10.12.2015  
  çok şık
  öncelikle çok şık ve estetik görünüyor. oyuncaklarına kedim bayıldı ve oynarken bir yandan gövdesini de tırmalıyor. yatağını henüz kullanmadı zamanla sever diye düşünüyorum. içi yumuşak ve geniş çünkü.
  kırpık
  09.30.2015  
  tırmalama için uygun
  tırmalama ağacını kullanıyor çabuk alıştı ki benim için önemli olan oydu, yataktan ziyade bunun için almıştım. yatak da hoş fakat henüz havalar sıcak olduğu için kullanmadı. yalnız tek kusuru var sarkan oyuncaklar lastikli olduğu için çekip bırakınca patisine dolandı ve kendi başına çıkaramadı. yanında olmasaydım asılı kalırdı o yüzden onları kesmenizi öneriyorum.
  sushi
  09.29.2015  
  yatak
  şimdiye kadar yattıklarını görmesem de kedi yatağı olarak harika ve geniş ancak iki yanında olan oyuncakları kedilerim 3 aylık olmalarına rağmen iki hafta içinde parçaladı. daha dayanıklı olabilirlerdi.
  yatak
  08.20.2015  
  Beklediğim gibi
  Yatak kısmı oldukça geniş ve oyuncakları da gayet kullanışlı. Özellikle lastik iplerden oluşması kedimin daha fazla zaman geçirmesini sağlıyor diyebilirim. Kalitesi de gayet iyi. Tavsiye ederim. Fiyatına göre mükemmel bir ürün.
  Ponçik
  07.22.2015  
  Doğal Tırmalama Ağacı
  Kurulumu çok kolay ve çok şık. Ben evdeki her kedi aksesuar, tuvalet kap gibi şeyleri mobilya tarzı olanlardan seçiyorum çünkü evim küçük gizleyecek yerim yok. Böyle şık tasarımlar hiç bozmuyor gerçekten tavsiye ederim.
  birkapsu
  05.27.2015  
  Çok başarılı
  Kedimizin bugüne kadar en sevdiği yatağı oldu. Hem çok şık hem de çok konforlu ve sağlam. Bu kadar başarılı bir ürün düşünüp tasarladığınız için teşekkür ederiz.
  Miami
  04.04.2015  
  Harika
  Kedimiz kurduğumuz andan itibaren bayıldı ve hemen kullanmaya başladı. Özellikle oyuncaklarını çok sevdi. Kaliteli ,ayrıca şık bir ürün. Erkek kedimiz yatağına çok rahat sığdı hatta geniş bile. Tavsiye ederiz.
  burcu
  02.18.2015  
  Süper değil
  İpleri çok dayanıklı değil. Biraz daha uzun ve geniş çaplı olabilirdi. Yine de öneririm.
  Oğluş
  02.11.2015  
  harika
  Bu ürün tek kelime ile muhteşem
  pafy
  12.11.2014  
  Harika kedi yatağı
  zooplus İngiltere müşterileri tarafından yapılan orijinal yorumlardır. Google Translate tarafından çevrilmiştir.
  Birkaç kedi var ve her biri yetişkin hepsi bu rahat yatakta uyuyan zevk (ekstra-büyük) yavru dan, bu yatağı seviyor. Henüz sessizce güvenli giriverdi yerden yukarı olmanın keyfini seem! Ben sentezi ve yataklar 3 hepsi çok iyi kullandık. Birkaç yıl sonra orijinal bir yırtık pırtık biraz bakmaya başlıyor ama iyi kullanımı vardı Kesinlikle var. MDF çünkü: yıkar içindeki minder de - muhtemelen gönder - benim sadece hafif inilti kirli pençeleri genelinde yürüdü varsa dairesel döşeme tahtalarının zekice temiz silin değil olurdu.
  ..................................................................................
  I have several cats and each and every one loves this bed, from kitten to adult (extra-large) they all enjoy sleeping in this cosy bed. They seem to enjoy being up off the floor yet still snuggled securely! I have 3 of these beds and all very well used. After several years the original one is starting to look a bit tatty but it's certainly had good use. The cushion inside washes well - my only slight moan would be the circular floor board doesn't wipe brilliantly clean if dirty paws have walked across it - probably because it's MDF.
  Nicola Coxhead (05/08/14)
  Nicola
  09.09.2014  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: