Natural Paradise Duvara Monte Kedi Yatağı

Evin istediğiniz noktasını minik dostunuza verin! O da yumuşacık minderin tadını çıkarsın! Kediler, gözetleme için uygun, güvenli ve hiç rahatsız... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 97355
Eda Ozdogan: "Yeni Yatağımıza Henüz Tam Olarak Alışmadık Ve Bağımlısı Olmadık Ama Herhalde O Bizim Özgür Ruhumuzdan Kaynaklı :) Şık Bir Ürün"

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Natural Paradise Duvara Monte Kedi Yatağı

  Ürün Hakkında

  Evin istediğiniz noktasını minik dostunuza verin! O da yumuşacık minderin tadını çıkarsın! Kediler, gözetleme için uygun, güvenli ve hiç rahatsız edilmeden şekerleme yapabildikleri için yüksekte olmayı severler!

  Duvara Monteli Natural Paradise Kedi Yatağı ile birlikte kedinize yukarıda duvara monteli ideal konumda rahat bir yatak hazırlayabilirsiniz. Bu yatak ayrıca mevcut mobilyalarınıza bağlanarak kedi ağaçlarını, dolapları ve kitaplıkları kediniz için heyecan verici heyecan alanına dönüştürmesi açısından mükemmeldir. Hatta birden fazla yatağı merdivenli şekilde düzenleyerek kombine edebilir, kedinizin daha yükseğe tırmanmasına ve bundan tamamıyla kurtulmasına olanak verebilirsiniz.

  Duvara Monteli Natural Paradise Kedi Yatağı rafı, sürdürülebilir ormanların işlenmemiş kontrplaktan yapılmıştır. Kıvrımlı yatak, Velcro şeritleri kullanılarak rafa monte edilmiştir, yıkamak için sökülmesi kolay olmakla birlikte hem stabildir hem de güvenlidir.

  Yatak, kedinizin üzerine yaslanabileceği konforlu pamukla doldurulmuş kenarlıkları ile birlikte ekstra yumuşak ve kıvrımlıdır. Uzanma alanı, yumuşak dolgunun kaymaması için pamukla doldurulmuş olup kapitonedir. Yatak en fazla 30°C’ye kadar makinede yıkanabilir. Geleneksel kedi ağaçlarına mükemmel bir alternatif veya ektir.

  Bir bakışta Duvara Monteli Natural Paradise Yatak:

  Pamukla doldurulmuş kıvrımlı yataklı duvara monte edilebilen raf,
  Yüksek yerde bir konum için ideal,
  İşlenmemiş kontrplaktan yapılmış sert ahşap raf: güzel görünüşlü ve çok sağlam,
  Sürdürülebilir kaynağı olan ağaçlardan yapılmış: Ormanların korunmasına yardımcı olur,
  Kenarları yükseltilmiş yumuşak, pamuk dolgulu kıvrımlı yatak: Yumuşak koyun yünü dolgulu (%100 polyester),
  Çıkarılabilir ötürü, 30°C’ye kadar makinede yıkanabilir: Hijyenik yatak – ahşap yüzeyi silinmesi kolay ve yıkanabilir yatak,
  Bakımı kolay, şık yatak,
  Duvara monte edilmesi kolay (Sabitleme malzemeleri / vidalar vb. dahil değildir),
  Toplam boyut: 45 x 42 x 21 cm (G x D x Y),
  Duvara monteli:
  Boyutlar: 45 x 42 x 13 cm (G x D x Y),
  Malzeme: Gerçek ahşap (kontrplak),
  Kıvrımlı yatak:
  Boyutlar: 48 x H 8 cm çap,
  Uyuma alanı: yaklaşık 36 cm çap,
  Malzeme: %100 polyester,
  Rafa sabit bir şekilde takılması için Velcro şeritler,
  En fazla 30°C’ye kadar yıkanabilir.

  Önemli:
  Duvara monte ile ilgili önemli ipuçları:
  Yatağı monte etmeyi istediğiniz duvarın yapısının ve sağlamlığının kedinizin ve yatağın ağırlığını desteklemeye yeterli olduğunu kontrol ederek alanı dikkatli bir şekilde test ediniz. Belli bir tür duvara uygun vidaları ve bağlantı elemanlarını kullandığınızdan emin olunuz. Kedinizin kullanmasına izin vermeden önce kedi yatağının stabilitesini test ediniz. Bu stabilite düzenli bir şekilde, vidaların sıkılığı ise gerektiğinde kedinizin yaralanmasını önlemek için kontrol edilmelidir.

  67124 - 30211031TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (11)

  Çok şık ve kullanışlı
  3 yıl önce almıştım. Sanırım yüksek olduğu için kızımın sevdiği tek yatak oldu. Artık bir de oğlumuz var ama Alice'in bu yatağı paylaşmaya hiç niyeti yok. Bu konuda net! Tekrar gelmesini bekliyorum.
  Luthien
  10.14.2019  
  10/8
  üstündeki kısım sabit değil istedğinizz gibi yıkanır. büyüklüğü konusunda endişe etmeniize gerek yok gayet büyük yalnız sipar ederseniz monte etmek için gerekli malzemeleri hazır bulundurun. Başarılı diyebilirim dokusu rahat gibi duruyor kedim yatıyor bayağı.
  Sezgin Tümürtürkan
  04.21.2019  
  Çok kullanışlı
  Yaşlı kedim dolabın üstüne çıkarken karnını çarpıyor diye bu yataktan aldım ve dolaba monte ettim, dolabım ile aynı renk olması çok iyi denk geldi, üç kedim sırayla yer kapıyor, sağlam bir şekilde monte etmek çok önemli, yatağın cırt cırtı tek taraflı geldiği için yatak sabit değildi yeni cırt cırt dikmen gerekti, ürün bir senedir bende ve çok memnunum
  Müge
  03.20.2019  
  Harika bir yatak
  Pamuk Hanım duvar yataklarını çok sevdi özellikle bu yatak hem rahat hem de çok şık :)) sanki bir dekor
  Pamuk
  02.08.2018  
  Kaliteli
  Ürün çok güzel ve yumuşacık. Sağlam bir duvara matkap ile monte edilmesi gerekiyor. Epey ağır. Üzerine de kediniz oturduğunda sağlam olacağından emin olmalısınız. Yoksa ciddi şekilde yaralayabilir. Bizimki yükseklerde oturmayı çok sever, o sebeple ulaşabileceği bir yükseklikte monte ettirdik. Bu ürünle birlikte başka ürün aldık (pencere önü tırmalama ağacı), şimdilik onda daha çok vakit geçiriyor. Zamanla bunu da kullanacağını düşünüyorum. Yumuşacık ve çok kaliteli bir ürün. Lütfen sağlam monte edildiğine emin olun. Hızlı kargo için teşekkürler Zooplus.
  Lokum
  04.26.2017  
  ürün çok şık resimdeki gibi
  ürün resimdekinin aynısı altındaki tahta çok ağır henüz onu takacak bi vida alamadığımız için takamadık ancak minder kısmı çok güzel yumuşacık şimdi annemdeki kızıma sipariş vereceğim ucuz olsa en az 3 tane alır duvara şekil yaparım çok şık
  fulya
  12.21.2016  
  sıcak ve yumuşak
  yeni yatağımıza henüz tam olarak alışmadık ve bağımlısı olmadık ama herhalde o bizim özgür ruhumuzdan kaynaklı :) şık bir ürün
  eda
  11.07.2016  
  Güzel bir ürün
  Kediler yükseklerde yatmayı sevdiğinden, hemen uyum sağladı. Tabii diğer tercih ettiği yerlerde de yatmaya devam ediyor :)
  Diego
  10.02.2016  
  Güzel ve sağlam
  Oldukça kaliteli, sağlam ve güzel bir ürün. İndirimli fiyatı ile oldukça makul. Yüksek yerlere monte edince kedilerimiz çok sevdi. Yatak kısmı da yumuşak ve güzel. Toplam ağırlığı yaklaşık 2.5 kilo, kedinizin de ağırlığını düşünerek sağlam biçimde monte etmek gerekli. Gazbeton vb. ince duvarlara takılamaz. Dübel & vida ürün içerisinde mevcut değil, haricen edinmek ve matkap ile monte etmek gerekli.
  Kedi Babası
  09.21.2016  
  yumuşacık
  Yumuşacık ,rengi de çok hoş, kullanışlı bir ürün.
  polar
  09.07.2016  
  kullanışlı
  keratalar bu peluşlu şeylere sempatileri var, girdiler mi içinden çıkmıyor bizimkiler:) neyse ki koltuklarım kılsız kalıyor bu sayede:)
  polat
  08.18.2016  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: