Natural Paradise 3 Yataklı Kedi Ağacı

Minik dostunuzu bu eğlenceli kedi ağacının üzerinden indiremeyeceksiniz! Natural Paradise 3 Yataklı Kedi Ağacı, kedinizin oynaması ve dinlenmesi için gereken... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96367
Melis Bilgili: "Ürün Beklediğimden Çok Daha Büyük Ve Gösterişli. Çok Sağlam, Sallanma Yapmaması Için Bir Yere Dayanması Gerekmiyor. Fotoğrafta Tırmalama Sütunlarının Çapı Da Küçük Çıkmış Ayrıca; Sütunlar Standart Sütunlardan Çok Daha Kalın. Yatma Yerleri Çok Rahat Ve Büyük. Ürünün Boyu Da Oldukça Uzun. Ayrıca Kedimden Anladığım Kadarıyla Da Hem Dinlenme Hem Oyun Hem De Tırnaklarını Bilemek Için Çok Keyifli Bir Ağaç. Bu Natural Paradise'dan Aldığım Ikinci Kedi Ağacı Ve Bu Markadan Çok Memnunum. Tırmalama Ağacı Için Başka Markalara Bakmayı Düşünemiyorum Bile. Eğer Kedinize Bu Ebatlarda Bir Tırmalama Ağacı Düşünüyorsanız Kesinlikle Bunu Seçmenizi Öneririm."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Natural Paradise 3 Yataklı Kedi Ağacı

  Ürün Hakkında

  Minik dostunuzu bu eğlenceli kedi ağacının üzerinden indiremeyeceksiniz! Natural Paradise 3 Yataklı Kedi Ağacı, kedinizin oynaması ve dinlenmesi için gereken mükemmel ortamı sağlar. Sağlam tırmalama ağacı, farklı katlarda üç adet sıcacık uyku alanının yanı sıra, kedinizin tırnaklarını sivrileştirmesi için mükemmel sisal silindirlerden oluşur.

  İşlenmemiş kontrplak platformların temizliği kolaydır ve bu eğlenceli tırmalama ağacı, her eve şık ve doğal bir görünüm kazandırır. Ahşap da, etik olarak, sürdürülebilir, çevre dostu ormanlardan elde edilmektedir ve Natural Paradise Tırmalama Ağacının dengesini garanti edecek kadar ağırdır.

  2 adet sıcacık yuva ve 1 adet hamak, dinlenmek isteyen her kediye cazip gelecektir. Her kattan aşağıya sarkan 1 adet zilli, oyuncak top kedinizi bir üst kata çıkmaya teşvik edecektir. Minderli yataklar, kedinizin başını koyabileceği yüksek bir kenara sahiptir. Buralar, kedinizin şekerleme yapıp dünyada olup biteni izleyeceği favori yerlerden biri olacağı kesindir. Uyku yatakları, cırt cırtlarla gerçek ahşap platforma takılıdır ve çıkarılarak makinede 30°C sıcaklığa kadar yıkanabilir.

  Büyük Natural Paradise 3 Yataklı Kedi Ağacı, tırmalamak için mükemmel olan dayanıklı, doğal sisal ile kaplanmıştır. Kediniz, yukarıya doğru esneyip tırnaklarını sivriltmeye bayılacaktır. Tırnak sivriltme doğal bir içgüdüdür ve bu sevimli tırmalama, kedinizin, mobilyalarınızı veya perdelerinizi tırmalama tahtası olarak kullanmasına son verecektir. Kediniz fıçıya tırmandığında, otomatik olarak tırnaklarını sivriltir ve bakımını yapar.

  Natural Paradise 3 Yataklı Kedi Ağacına kısa bir bakış:

      Toplam boyutlar: 80 x 58 x 130 cm (Uzunluk x Genişlik x Yükseklik)
      Büyük ve ağır kediler için ideal
      Sürdürülebilir ormanlardan gerçek ahşap ile bir araya getirilmiş yumuşak, sıcacık pelüş
      Tüm minderler:
          Kılıf: Pelüş (%100 polyester)
          Dolgu: Yumuşak yün
          Çıkarılabilir kılıf
          30°C sıcaklığa kadar yıkanabilir
      1 taban plakası:
          Ağır, işlenmemiş ahşap (kontrplak)
          Plastik ayaklara sahiptir
          80 x 58 x 2,5 cm (UxGxY)
      1 küçük yatak:
          Çap: 55 cm, yükseklik: 12 cm
          Yatma alanı çapı: Yaklaşık 35 cm
      1 büyük yatak:
          68 x 46 x 12 cm (UxGxY)
          Yatma alanı: 48 x 27 cm (UxG)
          Lastik ip üzerinde zilleri olan 3 pelüş oyuncak
      1 asılı hamak:
          Yatma alanı: 48 x 27 cm (UxG)
      6 sisal silindir çapı: 15 cm
          1 x 25 cm
          1 x 40 cm
          2 x 45 cm
          2 x 56,5 cm
      Kolay montaj

  31011092TR - 59367

  Bu ürünle ilgili yorumlar (2)

  Muhteşem
  Aylardır arayıp yatakların küçüklüğünden dolayı alamadığım bu muhteşem şeyi aldığım için çok şanslıyım o kadar konforlu o kadar geniş yataklı kaliteli malzemesi olan başka bir ürünle karşılaşmadım kedim daha kurar kurmaz bayıldı emeğinize sağlık hiç düşünmeden alın
  Tuba
  07.23.2019  
  Bayıldık!
  Ürün beklediğimden çok daha büyük ve gösterişli. Çok sağlam, sallanma yapmaması için bir yere dayanması gerekmiyor. Fotoğrafta tırmalama sütunlarının çapı da küçük çıkmış ayrıca; sütunlar standart sütunlardan çok daha kalın. Yatma yerleri çok rahat ve büyük. Ürünün boyu da oldukça uzun. Ayrıca kedimden anladığım kadarıyla da hem dinlenme hem oyun hem de tırnaklarını bilemek için çok keyifli bir ağaç. Bu Natural Paradise'dan aldığım ikinci kedi ağacı ve bu markadan çok memnunum. Tırmalama ağacı için başka markalara bakmayı düşünemiyorum bile. Eğer kedinize bu ebatlarda bir tırmalama ağacı düşünüyorsanız kesinlikle bunu seçmenizi öneririm.
  Melis
  04.14.2018  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: