N&D Pumpkin Tahılsız Kuzulu ve Yaban Mersinli Yaş Yavru Köpek Maması

Yavru, gebe ve ya da emziren yetişkin dişi köpekler için formüle edilmiş tam ıslak mamadır. Enfes bal kabaklı formülleriyle, leziz... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 95465
Melisa Melisa_Battal Battal: "Oğlum Büyük Bir Iştahla Yedi Hayranlıkla Izledim Bitirdikten Sonra Uzun Süre Mama Kabını Yalamayı Sürdürdü Tavsiye Ederim Kesinlikle.."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  N&D Pumpkin Tahılsız Kuzulu ve Yaban Mersinli Yaş Yavru Köpek Maması

  Ürün Hakkında

  Yavru, gebe ve ya da emziren yetişkin dişi köpekler için formüle edilmiş tam ıslak mamadır. Enfes bal kabaklı formülleriyle, leziz ve sağlıklı bir köpek konserve serisi... Natural & Delicious köpeklerin metabolizmalarına, damak tatlarına uygun olarak tasarlanmış ve geliştirilmiş İtalyan ürünüdür. Şeker ve obezite hastalıklarını önlemeye yardımcı olur. N&D mamalar; doğa ve bilimi buluşturan Farmina şirketi tarafından, beslenme uzmanlarınca hazırlanmıştır.

  140 gr: 20416029TR

  285 gr: 20416010TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (1)

  mükemmel
  oğlum büyük bir iştahla yedi hayranlıkla izledim bitirdikten sonra uzun süre mama kabını yalamayı sürdürdü tavsiye ederim kesinlikle..
  Melisa melisa_battal BATTAL
  07.15.2019  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz:
  BİLEŞİMİ: Kuzu (% 40), tavuk, ringa balığı, haşlanmış tavuk yumurtası, balkabağı (% 5), balık yağı, tatlı patates, yaban mersini (% 2), ruktooligosakkaritler, kolin klorür, kondroitin sülfat, glukozamin, vitaminler, mineraller. KG'DAKI İLAVELER: Besin Katkı Maddeleri: A Vitamini 4000IU, D3 Vitamini 400IU, E Vitamini 130mg, metiyonin hidroksilaz analoğu çinko şelat 200mg; metiyonin hidroksilaz analoğu manganez şelat 50mg; metiyonin hidroksilaz analoğu demir şelat 55mg; metiyonin hidroksilaz analoğu bakır şelat 16mg; inaktif selenize maya 1.1mg; DL-metionin 1000mg; taurin 500mg; L-Karnitin 50mg. ANALİTİK BİLEŞENLER: Nem %75, ham protein %12,5, ham yağ %6, ham lif %0,7, ham kül %2,8. ENERJİ DEĞERİ: EM Kcal/Kg 1115 - Mj/Kg 4,66