N&D Pumpkin Tahılsız Yaş Köpek Mamaları, 285 gr

Enfes bal kabaklı formülleriyle, leziz ve sağlıklı bir köpek konserve serisi... Natural & Delicious köpeklerin metabolizmalarına, damak tatlarına uygun olarak... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 95466
Inci Deniz: "Çok Seçici, Yaşlı Setter Köpeğim Nd'nin Tüm Yaş Mamalarını Severek Yiyor. Çok Çeşitli Olduğundan Her Seferinde Farklı Çeşit Almaya Çalışıyorum. İçerik Hem Zengin Hem De Yüksek Oranda. Fiyat Olarak Da En Uygun Zooplus.."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  N&D Pumpkin Tahılsız Yaş Köpek Mamaları, 285 gr

  Ürün Hakkında

  Enfes bal kabaklı formülleriyle, leziz ve sağlıklı bir köpek konserve serisi... Natural & Delicious köpeklerin metabolizmalarına, damak tatlarına uygun olarak tasarlanmış ve geliştirilmiş İtalyan ürünüdür. Şeker ve obezite hastalıklarını önlemeye yardımcı olur. N&D mamalar; doğa ve bilimi buluşturan Farmina şirketi tarafından, beslenme uzmanlarınca hazırlanmıştır.

  Kuzulu ve yaban mersinli: 20416011TR

  Tavuklu ve narlı: 20416012TR

  Ördekli: 20416013TR

  Yaban domuzlu: 20416014TR

  Bıldırcınlı: 20416015TR

  Geyikli: 20416016TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (1)

  çok seçici köpeğim bayılarak yiyor.
  Çok seçici, yaşlı setter köpeğim ND'nin tüm yaş mamalarını severek yiyor. Çok çeşitli olduğundan her seferinde farklı çeşit almaya çalışıyorum. İçerik hem zengin hem de yüksek oranda. Fiyat olarak da en uygun zooplus..
  inci deniz
  09.13.2019  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz:
  Kuzulu ve yaban mersinli İçerik: Kuzu (% 50), ringa, balkabağı (% 5), haşlanmış tavuk yumurtası, yaban mersini (% 2), tatlı patates, balık yağı, fruktooligosakkaritler, kolin klorür, kondroitin sülfat, glukozamin, vitaminler, mineraller. Tavuklu ve narlı İçerik: Tavuk (% 40), ringa, balkabağı (% 5), haşlanmış tavuk yumurtası, balık yağı, tatlı patates, nar (% 2), fruktooligosakkkaridler, kolin klorür, kondroitin sülfat, glukozamin, vitaminler, mineraller. Ördekli İçerik: Ördek filetosu (% 30), tavuk, ringa balığı, balkabağı (% 5), haşlanmış tavuk yumurtası, balık yağı, tatlı patates, fruktooligosakkaritler, kolin klorür, kondroitin sülfat, glukozamin, vitaminler, mineraller. Yaban domuzlu İçerik: Yaban domuzu (% 50), ringa, balkabağı (% 5), haşlanmış tavuk yumurtası, balık yağı, tatlı patates, elma (% 2), fruktooligosakkaritler, kolin klorür, kondroitin sülfat, glukozamin, vitaminler, mineraller. Bıldırcınlı İçerik: Bıldırcın filetosu (% 30), tavuk, ringa balığı, balkabağı (% 5), haşlanmış tavuk yumurtası, balık yağı, tatlı patates, nar, fruktooligosakkkaridler, kolin klorür, kondroitin sülfat, glukozamin, vitaminler, mineraller. Geyikli: Geyik eti (% 30), tavuk, ringa balığı, balkabağı (% 5), haşlanmış tavuk yumurtası, balık yağı, tatlı patates, elma, fruktooligosakkaritler, kolin klorür, kondroitin sülfat, glukozamin, vitaminler, mineraller. Besinsel Katkı Maddeleri: A Vitamini 4000IU, D3 Vitamini 400IU, E Vitamini 130mg, metiyonin hidroksilaz analoğu çinko şelat 200mg; metiyonin hidroksilaz analoğu manganez şelat 50mg; metiyonin hidroksilaz analoğu demir şelat 55mg; metiyonin hidroksilaz analoğu bakır şelat 16mg; inaktif selenize maya 1.1mg; DL-metionin 1000mg; taurin 500mg; L-Karnitin 50mg.