N&D Ocean Tahılsız Morina Balıklı ve Balkabaklı Yavru Köpek Yaş Maması

Yavru köpekler, gebe ve emzirme dönemindeki yetişkin dişi köpekler için formüle edilmiş tam mamadır. Zengin deniz mahsüllü içerikleriyle, leziz ve... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 95463
Meriç Ünal: "N&d Zaten Tanıdık Bilindik Markalardan. Daha Önce Tavuklu Sığır Etli Vs Yaş Mamalarını Denemiştim Bu Sefer Farklı Olsun Ve Balıklı Olsun Dedim. Umarım Yavrum Sever."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  N&D Ocean Tahılsız Morina Balıklı ve Balkabaklı Yavru Köpek Yaş Maması

  Ürün Hakkında

  Yavru köpekler, gebe ve emzirme dönemindeki yetişkin dişi köpekler için formüle edilmiş tam mamadır. Zengin deniz mahsüllü içerikleriyle, leziz ve sağlıklı bir köpek konserve serisi... Natural & Delicious köpeklerin metabolizmalarına, damak tatlarına uygun olarak tasarlanmış ve geliştirilmiş İtalyan ürünüdür. Şeker ve obezite hastalıklarını önlemeye yardımcı olur. N&D mamalar; doğa ve bilimi buluşturan Farmina şirketi tarafından, beslenme uzmanlarınca hazırlanmıştır.

  Morina balığı balkabağı: 20416017TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (1)

  Yaş Mama lezzeti
  N&D zaten tanıdık bilindik markalardan. Daha önce tavuklu sığır etli vs yaş mamalarını denemiştim bu sefer farklı olsun ve balıklı olsun dedim. Umarım yavrum sever.
  mERİÇ ünal
  04.18.2019  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz:
  BİLEŞİMİ: Morina filetosu (% 60), ringa balığı, somon filetosu, tatlı patates, balkabağı (% 5), balık yağı, karides, fruktooligosakkkaridler, kolin klorür, kondroitin sülfat, glukozamin, vitaminler,mineraller. KG'DAKI İLAVELER: Besin Katkı Maddeleri: A Vitamini 4000IU, D3 Vitamini 400IU, E Vitamini 130mg, metiyonin hidroksilaz analoğu çinko şelat 200mg; metiyonin hidroksilaz analoğu manganez şelat 40mg; metiyonin hidroksilaz analoğu demir şelat 70mg; metiyonin hidroksilaz analoğu bakır şelat 16mg; inaktif selenize maya 1.10mg; DL-metionin 1000mg; taurin 500mg; L-Karnitin 50mg. ANALİTİK BİLEŞENLER: Nem %75, ham protein %12,5, ham yağ %6,2, ham lif %0,5, ham kül %4. ENERJİ DEĞERİ: EM Kcal/Kg 1098 - Mj/Kg 4,59