N&D Düşük Tahıllı Yaş Köpek Mamaları, 285 gr

Düşük tahıllı içerikleriyle, leziz ve sağlıklı bir köpek konserve serisi... Natural & Delicious köpeklerin metabolizmalarına, damak tatlarına uygun olarak tasarlanmış... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 95467
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  N&D Düşük Tahıllı Yaş Köpek Mamaları, 285 gr

  Ürün Hakkında

  Düşük tahıllı içerikleriyle, leziz ve sağlıklı bir köpek konserve serisi... Natural & Delicious köpeklerin metabolizmalarına, damak tatlarına uygun olarak tasarlanmış ve geliştirilmiş İtalyan ürünüdür. Şeker ve obezite hastalıklarını önlemeye yardımcı olur. N&D mamalar; doğa ve bilimi buluşturan Farmina şirketi tarafından, beslenme uzmanlarınca hazırlanmıştır.

  Yaban domuzlu ve elmalı: 20416023TR

  Tavuklu ve narlı: 20416024TR

  Kuzulu ve yaban mersinli: 20416025TR

  Bu ürünü yorumlayın 5 zoopara kazanın

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz:
  Yaban domuzlu ve elmalı İçerik: Yaban domuzu (% 45), ringa balığı, haşlanmış tavuk yumurtası, balık yağı, kılçıksız buğday, yulaf, elma (% 2), fruktooligosakkkaridler, kolin klorür, kondroitin sülfat, glukozamin, vitaminler, mineraller. Tavuklu ve narlı İçerik: Tavuk (% 40), ringa balığı, haşlanmış tavuk yumurtası, kılçıksız buğday, yulaf, balık yağı, nar (% 2), fruktooligosakkaritler, kolin klorür, ondroitin sülfat, glukozamin, vitaminler, mineraller. Kuzulu ve yaban mersinli: İçerik: Kuzu (% 50), ringa balığı, haşlanmış tavuk yumurtası, kılçıksız buğday, yulaf, balık yağı, yaban mersini (% 2), fruktooligosakkaritler, kolin klorür, kondroitin sülfat, glukozamin, vitaminler, mineraller. KG'DAKI İLAVELER: Besin Katkı Maddeleri: A Vitamini 4000IU, D3 Vitamini 400IU, E Vitamini 130mg, metiyonin hidroksilaz analoğu çinko şelat 200mg; etiyonin hidroksilaz analoğu manganez şelat 40mg; metiyonin hidroksilaz analoğu demir şelat 70mg; metiyonin hidroksilaz analoğu bakır şelat 16mg; inaktif selenize maya 1.1mg; DL-metiyonin 1000mg; taurin 500mg; L-Karnitin 50mg.