Mırmır Multi-Cat Kedi Kumu

%100 doğal, parfümsüz, birden fazla kedili evler için ideal, topaklanan, bentonit kedi kumudur. Maksimum kötü koku kontrolü sağlayan, ekstra güçlü... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96298
Nilgün Yıldırım: "Arkadaş Kokuyu Hapsetmesi Iyi Demiş Ama Ben 40Kg Aldım Ve Üç Kedim Var.. Topaklanma Olayı Harika Idrar Top Oluveriyor... Ve Kürekle Alıyorum... Ve Böylece Kum Ziyan Olmuyor... Koku Hapsi Biraz Sıkıntılı Düzenli Temizlediğim Halde Bi Hafta Sonunda Koku Yapmaya Başlıyor...bende Bebek Pudrası Serpiyorum.... "
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Mırmır Multi-Cat Kedi Kumu

  Ürün Hakkında

  %100 doğal, parfümsüz, birden fazla kedili evler için ideal, topaklanan, bentonit kedi kumudur. Maksimum kötü koku kontrolü sağlayan, ekstra güçlü topaklanma özelliğine sahip, tozsuz, bentonit kedi kumudur. Kompakt granül teknolojisi sayesinde olağanüstü koku ve sıvı emilimi sağlar. Uzun tüylü kediler de dahil, tüm kedi ırklarının kullanımına uygundur.

  Kedi kumu deodorantlarıyla, kumda oluşan kötü kokuları giderip, kumun ömrünü uzatabileceğinizi biliyor muydunuz? Göz atmak için buraya tıklayınız.

  5 lt: 30609006TR

  10 lt: 30609013TR

  10 lt (poşet): 30609015TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (14)

  Uygun
  Fiyatının uygun oluşu ve kalın taneli olması sebebiyle tercih ettim. Kokuyu hapsediyor sanki ama ben sabun kokusunu alamadım. Yine de önerim.
  Sıla
  05.24.2019  
  Bence güzel
  Çok ilginç bir şekilde bana gelen kum hafif büyük taneli, sıfır tozlu ve gördüğüm en iyi topaklanan kumdu. Ben beğendim kokusu da olmadı. Belki ben kutuda olanını aldım diyedir.
  R&S
  04.25.2019  
  Kalitesi bozuldu
  Maalesef giderek bozuldu, etrafa çok saçılıyor, koku yapıyor ve tozutuyor, tavsiye etmiyorum.
  Can Sözeri
  04.06.2019  
  Koku, tozutma, saçılma performansı kötü
  Kokuyu hapsetmiyor, etrafa diğer kumlara göre daha çok saçılıyor ve çok tozutuyor. Kutu içinde toz ve büyük taneler olarak 2 grup kum var sanki, büyük taneler noralken dibe çöktükçe toz kısmı kalıyor. Normalde PisiPisi ince taneli kullanırken denemek istedik, 5lt kutulu olması da ilgimizi çekmişti ancak asıl görevleri yerine getiremiyor. Tavsiye etmiyoruz.
  Mert Anıl Öndoğan
  02.27.2019  
  FidoBado
  Her markayı denedim ama fiyat, performans ve kalite açısından değerlendirdiğimizde gerçekten kesinlikle en iyisi bu.
  Tuğçe Çelik
  02.02.2019  
  Kokuyu hapsetmiyor
  Hergun temizleme ragmen, bir iki gun sonra kedi tuvaletinin oldugu oda cami surekli acik olmasina ragmen cok kotu kokmaya basliyor.
  yasemin
  09.10.2018  
  iyi ürün
  Topaklaşması güzel ama biraz fazla tozlu gibi geldi bana
  Thor
  06.05.2018  
  Asla tavsiye etmiyorum
  Kutuda olanı asla tavsiye etmiyorum , bildiginiz toz Yumagi , kedim rahatsız oldu kı kokudan ben mahvoldum , birde kumumuz balkonda olmasına rağmen . Diğer poşetli hali gayet normalken bu kutu neden böyle , hic beğenmedik
  oznur
  06.01.2018  
  100% TOZLU
  Şimdiye kadar aldığım en kötü kumdu.Kedim her kuma gittiğinde hapşırıyordu.Tozdan arındırılmış değil sanki 100% toz ilave edilmiş bir kum.Kumu değiştirince hapşırmalar da kesildi.
  Enes
  04.20.2018  
  tavsiye derim
  Denediğim markalar içinde tavsiye edebileceğim yegane marka.
  melike ersoy
  04.02.2018  
  çok iyi değil
  iki kedim var o yüzden tercihim bu oldu ama çok başarılı değil topaklanma güzel ama her gün temizlememe rağmen kum bir süre sonra kokuyor ayrıca küçük taneli olduğu için patilere daha kolay yapışıyor ve inanılmaz tozlu.
  Gökhan
  02.07.2018  
  Şanslı şeker ve şirin
  Arkadaş kokuyu hapsetmesi iyi demiş ama ben 40kg aldım ve üç kedim var.. Topaklanma olayı harika idrar top oluveriyor... Ve kürekle alıyorum... Ve böylece kum ziyan olmuyor... Koku hapsi biraz sıkıntılı düzenli temizlediğim halde bi hafta sonunda koku yapmaya başlıyor...bende bebek pudrası serpiyorum....
  Nilgün
  02.05.2018  
  İdare eder
  Tek beğendiğim tarafı kokuyu iyi hapsetmesi. Malesef topaklanmasından çok memnun kalmadım, kalın taneli olduğunu da bilmiyordum. Tekrar alır mıyım, bilemiyorum.
  Ayça
  12.30.2017  
  Güzel
  2 kedim var özellikle bu kumu tercih ediyorum. Topaklanması iyi koku hapsetme iyi çok memnunum.
  FıstıkBadem
  11.29.2017  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: