LaVital Dog Maxi Adult Salmon Köpek Maması 12 + 3 kg HEDİYELİ!

Büyük ırk yetişkin köpekler için somonlu kuru mama
LaVital Maxi Adult Salmon Formula, büyük ırk yetişkin köpeklerin sağlıklı yaşamalarını desteklemek ve özel ihtiyaçlarını karşılamak için olarak formüle edilmiştir.Büyük ırk köpeklerin iri cüsseleri nedeniyle eklemlerine oldukça fazla yük binmektedir. Bu nedenle LaVital Maxi Adult Salmon Formula, eklem ve kemik sağlığını destekleyen özel içeriklerle zenginleştirilmiştir. ...detaylı bilgi
Ürün Kodu: 97429

Sizin için seçtiklerimiz

12 + 3 kg

%13 190,00 TL
165,00 TL (11,00 TL/kg)

  LaVital Dog Maxi Adult Salmon Köpek Maması 12 + 3 kg HEDİYELİ!

  Ürün Hakkında

  LaVital Maxi Adult Salmon Formula, büyük ırk yetişkin köpeklerin sağlıklı yaşamalarını desteklemek ve özel ihtiyaçlarını karşılamak için olarak formüle edilmiştir.

  Büyük ırk köpeklerin iri cüsseleri nedeniyle eklemlerine oldukça fazla yük binmektedir. Bu nedenle LaVital Maxi Adult Salmon Formula, eklem ve kemik sağlığını destekleyen özel içeriklerle zenginleştirilmiştir.

  Sağlıklı bir cilt, sağlıklı bir vücut demektir; çünkü cilt bağışıklık sisteminin önemli bir bileşenidir. LaVital Maxi Adult Salmon Formula Somon balığı, bitkisel yağ ve vitamin takviyeleri ile cilt sağlığına katkıda bulunur. Kaşıntı, tahriş, tüy dökülmesi gibi sorunların oluşma riskini minimuma indirir.

  12 kg: 20503075TR

  Bu ürünü yorumlayın 5 zoopara kazanın

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  İçindekiler:

  Pirinç (%20), mısır, somon balığı unu (%10), işlenmiş hayvansal protein, buğday tohumu, buğday, hayvansal yağ, kurutulmuş pancar posası, ringa balığı unu, frukto-oligosakkaritler (%0,5), kurutulmuş hindiba posası, kurutulmuş maya, dikalsiyum fosfat, potasyum klorür, sodyum klorür, mojave yukka bitkisi, glukozamin (500 mg/kg).

  Analiz değerleri:

  Protein %23
  Yağ %11
  Lif %3,5
  Kül %6,9
  Kalsiyum %1,1
  Fosfor %0,85
  Magnezyum %0,15
  Sodyum %0,4
  Potasyum %0,66
  Metabolize edilebilir enerji: 3.400 kcal /kg
  Nem %10
  Omega 6 %2,5
  Omega 3 %0,27