La Digue II Kedi Ağacı

Cennet gibi tırmalama ağacı! Bütün gün tırmalasın, tırmansın, yayılsın, oynasın... Son derece sağlam La Digue II Kedi Ağacı, kedinize, tırmalama... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96351
Merve Ceren Gencal: "Ürün Hızlı Kargo Ile Çok Güzel Kutulanmış Şekilde Geldi Kurulumu Kolay Harika Bir Ürün Kedim Sevdi "

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  La Digue II Kedi Ağacı

  Ürün Hakkında

  Cennet gibi tırmalama ağacı! Bütün gün tırmalasın, tırmansın, yayılsın, oynasın... Son derece sağlam La Digue II Kedi Ağacı, kedinize, tırmalama, oynama, uyuma veya dinlenme fırsatları dahil birçok farklı katta geniş bir eğlence yelpazesi sunuyor. Siz evde yokken kediniz bu sağlam direkleri her gün saatlerce keşfedebilir ve tırmanabilir.

  İki kat plakası arasına asılı yumuşak hamak, kenardan kenara veya önden arkaya doğru asılabilir. İkinci kattaki geniş uyku/oyun yuvası, saklanmak ve her şeyden uzaklaşmak için mükemmel bir yer sağlar.

  Kediniz, yüksek kenarlı, yaslanmak için sabit kenara sahip, pati şeklindeki kat plakası üzerinde şekerleme yapmaktan da hoşlanacaktır. Kediniz, sıcacık yatağın içine kıvrılıp dünyada olup biteni izleyebileceği tepedeki yüksek platforma tırmanabilir. Yumuşak, pelüş yatak sıcacıktır ve yükseltilmiş kenarı sayesinde çok rahattır. İstendiğinde platformdan kolaylıkla çıkarılabildiği için yatağın temizliği çok kolaydır.

  Yukarıdaki platformlara asılı sallanan iki adet pelüş oyuncak, kedinizin avcı içgüdüsünü harekete geçirerek daha da fazla çeşitlilik ve eğlence sağlayacaktır!

  La Digue II Kedi Ağacına kısa bir bakış:

      Çok kedili evler ve genç, şamatacı kediler için ideal
      Dört direk üzerinde sağlam konstrüksiyon: Optimum stabilite sağlamak için
      Dört farklı kat: Çeşitlendirilmiş eğlence için
      İki pelüş oyuncak: Halatlarda sallanarak evcil hayvanlarınızı oyun oynamaya teşvik eder
      Toplam büyüklük:
          Gerekli azami alan (hamak ön kısma bağlı şekilde): 69 x 68 x 163 cm (U x G x Y)
          Gerekli azami alan (hamak yana bağlı şekilde): 65 x 69 x 163 cm (U x G x Y)
      1 taban plakası:
          U 49 x G 49 cm
      Platformlar arasında 1 hamak:
          Toplam boyutlar: 69 x 49 cm (U x G)
          Yatak alanı: Yaklaşık 35 x 20 cm (U x G)
          2 platform, yarı oval: 49 x 24,5 cm (U x G)
      Yuva için 1 platform: 49 x 49 cm (U x G)
      1 yuva/oyun evi:
          Toplam boyutlar: 39 x 34 x 23 cm (U x G x Y)
          Giriş: 12,5 x 17 cm (G x Y)
          Pencere: Çap 13 cm
      1 pati şeklinde platform:
          Toplam boyutlar: 40 x 37 x 10 cm (U x G x Y)
          Yatak alanı: 39 x 35 cm (U x G)
          Sağlam kenarlar ile
      Çıkarılabilir yataklı 1 gözlem platformu:
          Toplam: 43 x 43 x 12 cm (U x G x Y)
          Uyku alanı: Yaklaşık 30 x 30 cm (U x G)
          Yükseltilmiş kenarlı uyku yatağı
          30°C sıcaklığa kadar makinede yıkanabilir
      4 pelüş kaplı direk: Uzunluk 40 cm x çap 9 cm
      6 sisal kaplı direk: Uzunluk 40 cm x çap 9 cm

  Lütfen dikkat: Kedi ağacını desteklemek için ilave bir güvenlik önlemi olarak ve kazara devrilmesini önlemek için, kedi ağacını sabitlemek amacıyla bir duvar desteği kullanmanızı öneririz.
  Ürünü herhangi bir hasara, gevşek birleşim yerlerine veya vidalara karşı düzenli olarak kontrol edin ve arızalandığında, evcil hayvanınızın herhangi bir zarar görmemesi için değiştirin.
  Bu kedi ağacı asılı oyuncaklar içerir. Hiçbir oyuncak tamamen bozulamaz değildir. Diğer ürünlerde olduğu gibi, bu oyuncaklarla oynarken lütfen evcil hayvanınıza nezaret edin. Oyuncağın hasar görüp görmediğini düzenli olarak kontrol edin ve oyuncak hasar görmüşse evcil hayvanınızın yaralanma olasılığını önlemek için oyuncağı ağaçtan çıkarın.

  31011107TR - 69897

  Bu ürünle ilgili yorumlar (8)

  Çok kullanışlı
  En beğendiğim ürünlerden biri. Hem çok kullanışlı ve işe yarıyor, hem de kaliteli. Fiyat açısından da uygun sayılır ancak indirimlerde yakalarsanız epey uygun oluyor. Bence alabilenler açısından her kedili evde olmalı sanki.
  Can
  09.07.2019  
  Güzel
  Ben siyah olanını almıştım. Kedim üstünde o kadar çok hoplayıp zıpladı ki peluş kaplamayı bazı yerlerde potlandırdı. Hamağı kullanmıyor ama üst katlarda uyumak favorisi.
  Merve
  02.01.2019  
  Güzel bir ürün
  Yaklaşık 2 ay önce aldım. 2 kedim olduğu için ikisinin de yüksekte oturabileceği yeri olan bir ağaç arıyordum. Hamağa alışkın olmadıkları için pek kullanmıyorlar, bende toplarını oraya koyuyorum. Onun haricinde sevdiler. Üzerine çıkıp dışarıyı seyrediyorlar ve hatta geceyi platformlarda yatarak geçiriyorlar. Sağlam bir yapısı var ve kumaşı güzel. Birden fazla kediniz varsa listenize ekleyebilirsiniz. Fiyat olarak benzerlerine göre daha uygun.
  Mehmet
  12.02.2018  
  çokkk sevdikkk
  merhabalar benim kedilerim la digue kedi ağacına bayıldı,eve gelen misafirlerim şöyle bir evimiz olamadı deyip iç geçiriyor :) ürünle ilgili değil benimle ilgili bir sıkıntı oldu kedilerim bir tanesi ishaldi ve ağacımız çok kirlendi, bende hortumun altında ağacı bol suyla yıkadım(yapmayın) , iskeletinde çok sıkıntı yok ama en üstteki yuvarlak yatağının yapısı bozuldu, bunu yada başka bozulan parça olursa temin etme şansımız var mı bilmek istedim,özel mesaj yazmadım başka sıkıntısı olanlar varsa paylaşalım diye. bol patili günler ♥
  Güzin Hamarat
  11.27.2018  
  alınması gereken tırmalama evi
  ürün hızlı kargo ile çok güzel kutulanmış şekilde geldi kurulumu kolay harika bir ürün kedim sevdi
  mck
  05.03.2018  
  sağlam
  ürün ilk aldığım kedi evi gerçekten sağlam biz en üst tarafını çıkararak kullanıyoruz üstteki bölümün minderide köpeğimizin yatağı oldu:)
  gücü
  12.29.2017  
  bayıldık
  çok fazla araştırma yaparak bu ürünü tercih ettim. kısa sürede teslim edildi, kurulumu çok kolaydı. kedim çok sevdi, sürekli üzerinde yatıyor, sallanan toplarla oynuyor, kullandığı tırmalama tahtasının pabucu dama atıldı, artık tırnaklarını bile burada törpülüyor. kesinlikle tavsiye ederim...
  mrvkg
  11.17.2017  
  Superb Cat Tree
  I purchased this tree for our new BSH kitten, and she just loves it, no scratched furniture and a very happy cat who sleeps sometimes on the top after watching the garden, or gets in the house after being outstared by the fish!! She hasn't found the hammock yet, but without doubt this is a superb hit.

  ----------------------------------------------------

  zooplus İngiltere müşterileri tarafından yapılan orijinal yorumlardır.
  Windy Steve
  10.26.2017  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: