La Digue I Kedi Ağacı

Oyun, uyku ve tırmalamayı kompakt bir alanda sunan kedi ağacı
Kompakt ve az yer kaplayan La Digue I Kedi Ağacı, eviniz için mükemmel olmasının yanı sıra, dostunuza da kendine ait küçük bir alan sunar. Üstten ve önden girişe sahip geniş bir evi; saklanmak, rahatlamak veya oynamak için ideal bir sığınağı vardır. Kısacası çekici bir kedi ağacının sunduğu her şeyi sunar. Ağacın en üstünde, bir uyku yatağı ve yumuşak, kapitone kenar içeren büyük, konforlu bir gözetleme platformu vardır. Minder, elastik ile bağlanmıştır, bu sayede kolaylıkla çıkarılabilir ve 30°C'ye kadar yıkanabilir. ...detaylı bilgi
Ürün Kodu: 96616
Muhammet Erdem: "07/02/17      Harika Çok Kaliteli Ve Dayanıklı Kedi Ağacı. İki Kedim Her Zaman En Üstte Olabilmek Için Sırayla Alırlar. Sisal Mesajlar, Daha Büyük Kedileriniz Varsa O Kadar Yüksektir. Küçük Bir Sorun, Yastıklı Örtü Üste Konduğunda, Kedilerin En Üst Seviyeye Çıkması Biraz Zor Olduğu Için, Iv Koltukların Yanına Koyarak Kalkmalarını Kolaylaştırıyor. Açık Gri Olarak Açıklama :) -------------------------------------------------------------------- 07/02/17 Great Very Good Quality And Sturdy Cat Tree. My Two Cats Always Take It In Turns To Be At The Top. The Sisal Posts Are High So Great If You Have Larger Cats. One Slight Issue Is Once The Padded Cover Is Put On The Top It's A Little Hard For The Cats To Get Up To The Top Level So Iv Put It Next To The Sofa To Make It Easier For Them The Get Up. Light Grey As Per The Description :) Zooplus İngiltere Müşterileri Tarafından Yapılan Orijinal Yorumlardır. Google Translate Tarafından Çevrilmiştir."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin 5 zoopara kazanın

Sizin için seçtiklerimiz

50 x 36 x 114 cm

%36 279,00 TL
179,00 TL

  La Digue I Kedi Ağacı

  Ürün Hakkında

  Kompakt ve az yer kaplayan La Digue I Kedi Ağacı, eviniz için mükemmel olmasının yanı sıra, dostunuza da kendine ait küçük bir alan sunar. Üstten ve önden girişe sahip geniş bir evi; saklanmak, rahatlamak veya oynamak için ideal bir sığınağı vardır. Kısacası çekici bir kedi ağacının sunduğu her şeyi sunar.
  Ağacın en üstünde, bir uyku yatağı ve yumuşak, kapitone kenar içeren büyük, konforlu bir gözetleme platformu vardır. Minder, elastik ile bağlanmıştır, bu sayede kolaylıkla çıkarılabilir ve 30°C'ye kadar yıkanabilir.

  Bu yükseltilmiş pozisyon, büyük ve küçük kedilerin uzanması, rahatlaması ve krallıklarını izlemesi için mükemmel bir yerdir.

  Üç adet sağlam sisal direk, kedinize, boş zamanlarında gerilerek ve tırmalayarak tırnaklarıını sivriltme fırsatı verir. Aynı zamanda, mobilyanızı pati saldırılarına karşı korur!

  Yerden tasarruf sağlayan bu kedi ağacı, odanın köşesine mükemmel şekilde oturur ve ağacın alt merkezi mutlak denge sağlar.

  La Digue I Kedi Ağacına kısa bir bakış:

  • Küçük ve büyük kediler için kompakt kedi ağacı
  • Oyun ve uyku için büyük bir ev ile birlikte: üç giriş sunması, bu ağacı, oynama, saklanma ve dış dünyadan kaçmak için mükemmel bir yer haline getirir
  • Geniş uyku yatağına sahip konforlu gözetleme platformu: yaslanmak için dolgulu kenar, kestirmek ve uyumak için mükemmel
  • Uyku yatağı çıkarılabilir ve 30°C'ye kadar makinede yıkanabilir.
  • Özellikle dengelidir ağacın alt merkez noktası sayesinde
  • Yerden tasarruf sağlar
  • Renk: Açık gri veya siyah
  • Boyutlar: 50 x 36 x 114 cm (U x G x Y)
  • Yuva: 50 x 35 x 24 cm (U x G x Y)
   • Giriş: 21 x 18,5 cm (G x Y)
   • Pencere genişliği: çap 12 cm
   • Çatı açıklığı: çap 17,5 cm
  • 1. platform: 50 x 35 cm (U x G)
  • Gözetleme platformu: 35 x 35 cm (U x G)
  • Kenarlı uyku yatağı: 41 x 41 x 6,5 cm (U x G x Y)
   • Uyuma alanı: yaklaşık 33 x 33 cm (U x G)
  • 3 sisal direk: çap 7 cm
   • 3 x 40cm

  31011080TR - 70089

  Bu ürünle ilgili yorumlar (3)

  Kaliteli
  Sapasağlam kaliteli bir ürün ancak kedim pek beğenmedi belki büyüdükçe sever
  Zıpır
  09.09.2017  
  çok kullanışlı tırmalama tahtası ve kedi evi
  kurulumu çok pratik ve kolay evin köşesinde kedilerin yüksekte uyuması için ideal yükseklikte ve tırmalamaları için çok iyi dizayn edilmiş.İki kedimizde tırmalamaya bayılıyorlar :)Fakat alt taraftaki ev gibi olan kısımla hiç ilgilenmediler.
  Mia&Mani
  05.04.2017  
  Harika
  07/02/17
      
  Harika
  Çok kaliteli ve dayanıklı kedi ağacı. İki kedim her zaman en üstte olabilmek için sırayla alırlar. Sisal mesajlar, daha büyük kedileriniz varsa o kadar yüksektir. Küçük bir sorun, yastıklı örtü üste konduğunda, kedilerin en üst seviyeye çıkması biraz zor olduğu için, iv koltukların yanına koyarak kalkmalarını kolaylaştırıyor. Açık gri olarak açıklama :)

  --------------------------------------------------------------------

  07/02/17

  Great
  Very good quality and sturdy cat tree. My two cats always take it in turns to be at the top. The sisal posts are high so great if you have larger cats. One slight issue is once the padded cover is put on the top it's a little hard for the cats to get up to the top level so iv put it next to the sofa to make it easier for them the get up. Light grey as per the description :)

  zooplus İngiltere müşterileri tarafından yapılan orijinal yorumlardır. Google Translate tarafından çevrilmiştir.
  Igor
  02.24.2017  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun