La Digue I Kedi Ağacı

Oyun, uyku ve tırmalamayı kompakt bir alanda sunan kedi ağacı
Kompakt ve az yer kaplayan La Digue I Kedi Ağacı, eviniz için mükemmel olmasının yanı sıra, dostunuza da kendine ait küçük bir alan sunar. Üstten ve önden girişe sahip geniş bir evi; saklanmak, rahatlamak veya oynamak için ideal bir sığınağı vardır. Kısacası çekici bir kedi ağacının sunduğu her şeyi sunar. Ağacın en üstünde, bir uyku yatağı ve yumuşak, kapitone kenar içeren büyük, konforlu bir gözetleme platformu vardır. Minder, elastik ile bağlanmıştır, bu sayede kolaylıkla çıkarılabilir ve 30°C'ye kadar yıkanabilir. ...detaylı bilgi
Ürün Kodu: 96615

Sizin için seçtiklerimiz

Trixie Fosforlu Kedi Tasması

%29 34,90 TL
24,90 TL

Trixie Haşere Kovucu Yatak

%30 349,00 TL
245,00 TL

50 x 36 x 114 cm

%36 279,00 TL
179,00 TL

  La Digue I Kedi Ağacı

  Ürün Hakkında

  Kompakt ve az yer kaplayan La Digue I Kedi Ağacı, eviniz için mükemmel olmasının yanı sıra, dostunuza da kendine ait küçük bir alan sunar. Üstten ve önden girişe sahip geniş bir evi; saklanmak, rahatlamak veya oynamak için ideal bir sığınağı vardır. Kısacası çekici bir kedi ağacının sunduğu her şeyi sunar.
  Ağacın en üstünde, bir uyku yatağı ve yumuşak, kapitone kenar içeren büyük, konforlu bir gözetleme platformu vardır. Minder, elastik ile bağlanmıştır, bu sayede kolaylıkla çıkarılabilir ve 30°C'ye kadar yıkanabilir.

  Bu yükseltilmiş pozisyon, büyük ve küçük kedilerin uzanması, rahatlaması ve krallıklarını izlemesi için mükemmel bir yerdir.

  Üç adet sağlam sisal direk, kedinize, boş zamanlarında gerilerek ve tırmalayarak tırnaklarıını sivriltme fırsatı verir. Aynı zamanda, mobilyanızı pati saldırılarına karşı korur!

  Yerden tasarruf sağlayan bu kedi ağacı, odanın köşesine mükemmel şekilde oturur ve ağacın alt merkezi mutlak denge sağlar.

  La Digue I Kedi Ağacına kısa bir bakış:

  • Küçük ve büyük kediler için kompakt kedi ağacı
  • Oyun ve uyku için büyük bir ev ile birlikte: üç giriş sunması, bu ağacı, oynama, saklanma ve dış dünyadan kaçmak için mükemmel bir yer haline getirir
  • Geniş uyku yatağına sahip konforlu gözetleme platformu: yaslanmak için dolgulu kenar, kestirmek ve uyumak için mükemmel
  • Uyku yatağı çıkarılabilir ve 30°C'ye kadar makinede yıkanabilir.
  • Özellikle dengelidir ağacın alt merkez noktası sayesinde
  • Yerden tasarruf sağlar
  • Renk: Siyah
  • Boyutlar: 50 x 36 x 114 cm (U x G x Y)
  • Yuva: 50 x 35 x 24 cm (U x G x Y)
   • Giriş: 21 x 18,5 cm (G x Y)
   • Pencere genişliği: çap 12 cm
   • Çatı açıklığı: çap 17,5 cm
  • 1. platform: 50 x 35 cm (U x G)
  • Gözetleme platformu: 35 x 35 cm (U x G)
  • Kenarlı uyku yatağı: 41 x 41 x 6,5 cm (U x G x Y)
   • Uyuma alanı: yaklaşık 33 x 33 cm (U x G)
  • 3 sisal direk: çap 7 cm
   • 3 x 40cm

  31011080TR - 70089

  Bu ürünle ilgili yorumlar (3)

  çok çok beğendik
  kedim çok büyük ama evim çok küçük olduğu için bu modeli tercih etmiştim iyi ki de öyle yapmışım. hem kapalı kısmı hem üst basamakları beklemediğim kadar büyük kedim rahat rahat sığıyor. ayrıca kedim 7 kilo olmasına rağmen ürün çok sağlam rahat rahat üzerinde atlayıp zıplayıp tırmalama kısımlarına tüm gücüyle asılabiliyor.
  kedim de ben de çok beğendik, ürün çok sağlam ve kaliteli. temizliği için de kedinizi fırçaladığınız furminator fırçayı kullanmanızı tavsiye ederim.
  minikkedi
  10.30.2017  
  Kaliteli değil
  Fotoğrafta göründüğü gibi değil yakından. Bu akşam aldık kargoyu ancak koliyi açar açmaz tırmalama halatından dökülen parçalar dikkat çekiyor. Elinize aldığınızda da elinize batıyorlar. Ayrıca bir tanesinin üzerince upuzun siyah kadın saçları vardı. Zooplus'tan beklenmedik şekilde özensiz bir davranış. İade etmeyi düşünüyoruz.
  Arjan
  10.06.2017  
  Harika
  07/02/17
      
  Harika
  Çok kaliteli ve dayanıklı kedi ağacı. İki kedim her zaman en üstte olabilmek için sırayla alırlar. Sisal mesajlar, daha büyük kedileriniz varsa o kadar yüksektir. Küçük bir sorun, yastıklı örtü üste konduğunda, kedilerin en üst seviyeye çıkması biraz zor olduğu için, iv koltukların yanına koyarak kalkmalarını kolaylaştırıyor. Açık gri olarak açıklama :)

  --------------------------------------------------------------------

  07/02/17

  Great
  Very good quality and sturdy cat tree. My two cats always take it in turns to be at the top. The sisal posts are high so great if you have larger cats. One slight issue is once the padded cover is put on the top it's a little hard for the cats to get up to the top level so iv put it next to the sofa to make it easier for them the get up. Light grey as per the description :)

  zooplus İngiltere müşterileri tarafından yapılan orijinal yorumlardır. Google Translate tarafından çevrilmiştir.
  Igo
  02.24.2017  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun