Genesis Green Highland Yavru Holistik Köpek Maması

Yorum Yok
Yavrunuzun sağlığı ve gelişimi için faydalı köpek mamasıYavruluk dönemindeki köpeklerin sağlıkla büyümelerini sağlayan, kas-kemik gelişimini ve içerdiği kolostrum ile bağışıklık sistemini destekleyen Genesis Pure Canada - Green Highland, taze kuzu, taze keçi, taze tavuk etleri içerir. Zengin protein değerleri ile sadece yavrular için değil aynı zamanda hamile-emziren köpeklerin beslenmesi için de uygundur. İçeriğindeki muz-havuç kombinasyonu ile düşük glisemik indeksli nişasta elde edilir. Bu da yavrunuzun enerji dolu olmasını ve sindirim sistemi sağlığını korur. ...detaylı bilgi

11,79 kg

%11 490,00 TL
435,00 TL (36,90 TL/kg)

Genesis Pure Canada-Blue Ocean Yetişkin Holistik Köpek Maması

Yorum Yok
Yetişkin köpekler için deri ve tüy sağlığını koruyan kuru mamaYabani ringa ve somon balıklarının dengeli kombinasyonlarıyla sağlanan yüksek kaliteli Omega-3 yağ asitleri, yetişkin köpeğinizin yumuşak ve parlak bir tüy yapısına kavuşmasını sağlar. Sürdürülebilir balıkçılık teknikleri ile elde edilmiş balıkların kullanıldığı Genesis Pure Canada - Blue Ocean, yabani muz, kolay sindirilebilir patates ve besin zengini bal kabağı kombinasyonu içerir. ...detaylı bilgi

11,79 kg

%11 490,00 TL
435,00 TL (36,90 TL/kg)

Genesis Pure Canada Grand Praire Yetişkin Holistik Köpek Maması

Yorum Yok
Yetişkin köpekler için bağışıklık destekleyici kuru mamaGenesis Pure Canada - Grand Prairie, en seçici köpekleri bile baştan çıkarabilecek kadar yenilebilirliği yüksek bir mamadır. Taze bufalo, taze bıldırcın ve taze tavuk etleri içerir. Formülündeki eşsiz protein, karbonhidrat, vitamin ve mineral kaynaklarına ek olarak gentian kökü ve kantaron gibi bitkiler ile pankreastaki enzim aktivitesinin en iyi seviyeye getirilmesi sağlar. Bağışıklık sistemini destekleyen kolostrum içerir. ...detaylı bilgi

11,79 kg

%11 490,00 TL
435,00 TL (36,90 TL/kg)

Genesis Pure Canada-Wild Tundra Holistik Köpek Maması

Yorum Yok
Yetişkin köpekler için kolay çiğnenebilen kuru mama%18 gibi oldukça yüksek nemlilik oranı ile eşsiz bir ürün olan Genesis Pure Canada - Wild Tundra, daha yumuşak mama tanelerini tercih eden köpekler için geliştirildi. Taze yaban domuzu, taze geyik, taze tavuk etlerine ek olarak; doğal vitamin, karbonhidrat ve mineral kaynağı olan muz, patates, bal kabağı içerir. Genesis Pure Canada - Wild Tundra aynı zamanda bitki, üzümgiller yönünden zengindir ve bağışıklık sistemini destekleyen kolostruma sahiptir. ...detaylı bilgi

11,79 kg

%11 490,00 TL
435,00 TL (36,90 TL/kg)

4 Ürün

Köpek mamaları kategorimizdeki geniş ürün yelpazemizi keşfedin! Köpeğinizin yaşına, ırkına veya özel sağlık ve diyet ihtiyaçlarına uyan köpek mamasını mutlaka bulacaksınız. Hangi ırk veya cins olursa olsun dört ayaklı arkadaşınız; aralarında  Acana, N&D, Orijen, Pro Plan, Royal Canin, Hill's ve daha birçok markanın bulunduğu kuru köpek maması kategorisini çok sevecek. Alternatif olarak konserve köpek mamaları kategorimiz de ilginizi çekebilir.

Kuru Köpek Maması

 

Dostunuz için en iyi mamayı seçin

Köpek mamaları kategorimizdeki geniş ürün yelpazemizi keşfedin! Köpeğinizin yaşına, ırkına, veya özel sağlık ve diyet ihtiyaçlarına uyan mamayı mutlaka bulacaksınız. Hangi ırk veya cins olursa olsun dört ayaklı arkadaşınız; aralarında Acana, N&D, Orijen, Pro Plan, Royal Canin, Hill's ve daha birçok markanın bulunduğu bu bölümümüzü çok sevecek. Peki, doğru mama seçerken nelere dikkat etmek gerekir?

İşte birkaç tavsiye…

Köpeğinizin boyunu ve yaşını göz önünde bulundurun

Yavru köpekler -özellikle ilk beş ay- kalori bakımından zengin; kalsiyum, protein ve mineral yoğunluklu köpek mamalarıyla beslenmelidir. Öte yandan yaşlı köpekler lifli ve daha az kalorili köpek mamalarıyla beslenmelidir. Yaş kadar önemli bir diğer faktör de köpeğinizin boyutudur. Farklı boylardaki köpeklerin farklı fiziksel ihtiyaçları olur. Örneğin küçük köpekler büyük boyutlu dostlarına göre daha yüksek enerji içeren mamalara ihtiyaç duyar.

 

Kuru mama mı yoksa konserve mama mı?

Kuru köpek mamaları gün boyunca taze kalır ve ekonomiktir. Köpeğinize gün içerisinde küçük öğünler verebilmenize olanak tanır. Paketini iyi kapatırsanız kuru köpek maması çok uzun süre taze kalacaktır. Ayrıca kuru köpek mamaları köpeğinizin dişlerini güçlendirirken, çene kaslarını da çalıştırdığı için iyi bir egzersizdir.

Önemli: Bol miktarda kuru mama tüketen köpeklerin mutlaka bol su içmeleri gerekmektedir. Köpeğinizin her zaman taze içme suyunun olduğundan emin olun. En iyisi köpeğinizi kuru ve ıslak mama ile bir arada beslemektir. Mamaları köpeğinize ayrı kaplarda servis etmeyi unutmayın.

 

Özel ihtiyaçlara özel mamalar

Mama seçiminde en önemli unsurlardan birisi de köpeğinizin sağlık durumudur. Hassas mide, deri ve eklem problemleri veya alerji sorunu yaşayan köpeğinize uygun olan köpek mamasını veterinerinizin yardımıyla rahatça seçebilirsiniz.

Her zaman için zooplus kampanyalarını inceleyin ve bir sonraki köpek maması siparişinizde daha fazla kar edin.