Kong Yavru Köpek İpli Diş Oyuncağı

Dostunuzun tüm çiğneme ihtiyacını karşılayacak ve diş sağlığını koruyacak oyuncaktır. Kong'un bu oyuncağı özellikle diş çıkaran yavru köpekler için idealdir... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 95634
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Kong Yavru Köpek İpli Diş Oyuncağı

  Ürün Hakkında

  Dostunuzun tüm çiğneme ihtiyacını karşılayacak ve diş sağlığını koruyacak oyuncaktır. Kong'un bu oyuncağı özellikle diş çıkaran yavru köpekler için idealdir. Örgülü ip kısmı köpeğinizin oyuncağa ilgisini canlı tutacak ve çiğneme sırasında dişlerini temizleyerek diş sağlığına olumlu katkıda bulunacaktır. Yumuşak, dayanıklı üretim malzemesi yavru köpeğinizin diş etlerini rahatlatacak ve oyuncağını dilediği gibi dişlemesine olanak sağlayacaktır. Tamamen güvenli ve sağlıklı malzemelerden üretilmiştir. Ürün mavi ve pembe renklerdedir ve renk seçimi yapılamamaktadır.

  20804154TR - 35585131474

  Bu ürünle ilgili yorumlar (1)

  Whippet puppy loves it!
  Our puppy hasn't been too keen on shop bought toys and prefers slippers and our socks to sneak onto his bed and chew! However, this kong puppy bone is fantastic. He loves it and It is a great boredom buster and excellent for him to chew on his bed so we can get things done around the home without him hanging on to our ankles! Excellent price when compared to other retailers. SUPERFAST delivery as always.

  ----------------------------------------------------

  zooplus İngiltere müşterileri tarafından yapılan orijinal yorumlardır.
  Jo Vaughn
  10.23.2018  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: