Kong SqueakAir İpli Ses Çıkaran Top

Dostunuzla beraber keyifle at getir oyunları oynayabileceğiniz ipli top. KONG SqueakAir İpli Ses Çıkaran Top, daha fazla interaktif eğlence sunmak... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96390
Izlem Apak: "Khaleesi Çok Sevdi. Atması Da Kolay Gerçi Bizim Kız Tut Getirden Çok Dişle Ye Kısmıyla Ilgileniyor Ama Bir Şekilde Sevdi :)"
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Kong SqueakAir İpli Ses Çıkaran Top

  Ürün Hakkında

  Dostunuzla beraber keyifle at getir oyunları oynayabileceğiniz ipli top. KONG SqueakAir İpli Ses Çıkaran Top, daha fazla interaktif eğlence sunmak için tasarlanmıştır. Mükemmel yakalayıp getirme topunu oluşturmak için tenis topu, ip ve ses çıkaran oyuncağın başarılı bir birleşimidir. Özel, aşındırıcı olmayan bir keçeden yapılmış dış yüzeyi, bu oyuncağın normal bir tenis topuna göre çok daha diş dostu olmasını sağlar. Sağlam ipi sayesinde topu kolayca alabilir ve minimumda güç harcayarak dört bir yana atabilirsiniz!

  KONG SqueakAir İpli Ses Çıkaran Topun içinde, köpeğinizin oyununa ekstra heyecan katacak ve onu saatlerce eğlendirecek bir ötme mekanizması vardır. Doğal kauçuk ve polyester yapısı sayesinde özellikle dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Yüksek kaliteli üretici KONG'un ürettiği bu eğlenceli top, spor aktiviteleri için mükemmeldir ve en yüksek kalite ve güvenlik standartlarını karşılar.

  20811082TR - 74246

  Bu ürünle ilgili yorumlar (2)

  Çok sevdi
  Khaleesi çok sevdi. Atması da kolay gerçi bizim kız tut getirden çok dişle ye kısmıyla ilgileniyor ama bir şekilde sevdi :)
  Izlem
  07.19.2019  
  Great toy for strong jaws
  This is a robust toy which is easy to throw quite a long way. So far it has resisted play by a JRT and a Staffie ad still has the squeaker intact!

  ----------------------------------------------------

  zooplus İngiltere müşterileri tarafından yapılan orijinal yorumlardır.
  -
  10.23.2018  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: