Kong Kurbağa Köpek Oyuncağı

Bu sevimli kurbağa ve sağlam ipi, dostunuzu eğlendirmek için özel olarak tasarlandı! Pamuk kaplamalı aşınmaz ipten imal edilmiştir ve ses... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 97201
Hazal Cizrelioglu: "Avusturalya Coban Kopegi Cinsindeki Kopegime 2 Gun Dayandi :( Kucuk Cins Kopeklere Daha Uygun Olabilir..."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin 10 zoopara kazanın

Sizin için seçtiklerimiz

33 cm

%42 59,90 TL
34,90 TL

  Kong Kurbağa Köpek Oyuncağı

  Ürün Hakkında

  Bu sevimli kurbağa ve sağlam ipi, dostunuzu eğlendirmek için özel olarak tasarlandı! Pamuk kaplamalı aşınmaz ipten imal edilmiştir ve ses çıkarır. Bu küçük sevimli kurbağa pek çok çılgın oyundan sağlam kurtulabilir.

  Köpeğiniz sizden daha güçlü olduğunu göstermeyi seviyor mu? KONG’un bu üstün kaliteli oyuncağıyla çekme ve asılma oyunlarını oynayabilirsiniz. Bükülmüş, kıvrılmış uçları kolaylıkla kavranır ve kurbağanın gövdesinde yer alan aşınmaz ipler siz oynarken kesinlikle kaymayacaktır.

  Daha fazla dikkat çekebilmek adına oyuncak ötmektedir. Bu sevimli kurbağa yumuşak pamukla kaplıdır ve böylelikle yumuşacık bir oyuncak olmaktadır. Köpeğiniz için mükemmeldir ve yorulana dek oynamayı bırakmayacaktır.

  Uzunluk: 33 cm

  İp çapı: 1 cm

  Ağırlık: 165 gr

  Lütfen dikkat: Hiçbir oyuncak tamamen güvenli değildir. Diğer ürünler gibi, köpeğiniz de bu oyuncakla oynarken onu gözlemleyiniz. Oyuncağı olası hasarlar için kontrol ediniz ve köpeğinize zarar verebilecek sonuçlara neden olabilecek hasar ya da kaybolmuş parça varsa oyuncağı yenisiyle değiştiriniz.

   

  20811045TR - 46550

  Bu ürünle ilgili yorumlar (4)

  Kong Kurbağa
  köpeğimin en sevdiği oyuncak!
  irma
  04.13.2018  
  Elveda Kurbaga
  Avusturalya coban kopegi cinsindeki kopegime 2 gun dayandi :( Kucuk cins kopeklere daha uygun olabilir...
  Hazal
  04.05.2018  
  Kong Kurbağa
  Kong kalitesinde, orta boy güzel bir oyuncak. Ortadaki peluş malzemeyi kemirmek zor olduğundan anladığım kadarıyla iplere odaklanıp onları koparabiliyorlar. Şimdiden sevdikleri bir oyuncak oldu bu kurbağa :)
  Sütlaç ve Lucy
  01.19.2017  
  Köpeğim bayıldı!
  zooplus İngiltere müşterileri tarafından yapılan orijinal yorumlardır. Google Translate tarafından çevrilmiştir.

  Köpeğim genellikle sadece tenis topları ile oynuyor ve onlara hiçbir abartı SEVİYOR! Ama aynı zamanda sevdiği bu oyuncak, neden emin değilim ama o saplantılı. O bir ip parçalamak ama bu bir sorun değil.

  ------------------------------------------------------------
  My dog usually only plays with tennis balls and he LOVES them no exaggeration! But this toy he also loves, I'm not sure why but he's obsessed. He did shred one rope but it's not a problem.
  Jay
  06.20.2016  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun