Kong Extreme Goodie Kemik Köpek Oyuncağı

Dostunuz kemikleri hemen parçalıyor mu? Bu sağlam kauçuk kemiği ağzından uzun süre düşürmeyecek! KONG Goodie Kemik çok cazip bir köpek... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96272
Aydan Arasan: "60 Kg Cane Corso Kopegime Ne Alsam 5 Dakika Içinde Paramparça Ediyordu. M Boy Olmasına Rağmen Sapasağlam Duruyor. Çiğnemeyi Seven Köpekler Için Harika Bir Oyuncak, Saatlerce Oyalandı."

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Kong Extreme Goodie Kemik Köpek Oyuncağı

  Ürün Hakkında

  Dostunuz kemikleri hemen parçalıyor mu? Bu sağlam kauçuk kemiği ağzından uzun süre düşürmeyecek! KONG Goodie Kemik çok cazip bir köpek oyuncağıdır. Şekli, oyuncağı ideal bir fırlat-yakala aleti haline getirmektedir. Bütün KONG ürünlerinde olduğu gibi üstün kalitesi ile dikkati çekmektedir. Sağlam doğal kauçuk malzeme, bütün saldırılara karşı dayanıklı olduğu için, bu KONG oyuncak, özellikle güçlü çiğneme dürtüsü olan köpekler için uygundur. 

  KONG Goodie Kemik, çiğnemeyi daha da eğlenceli hale getirmek için lezzetli atıştırmalıklarla doldurulabilir! Köpeğiniz için gerçek bir olmazsa olmaz oyuncak!

  • Boyut: 6,5 x 17,8 x 4,5 cm (U x G x Y)
  • 7 - 16 kg ağırlığında köpekler için uygundur

  Lütfen dikkat: Diğer ürünlerde olduğu gibi, bu oyuncakla oynarken lütfen evcil hayvanınıza nezaret edin. Ürünün hasar görüp görmediğini düzenli olarak kontrol edin ve oyuncak hasar görmüşse veya bir parçası eksikse evcil hayvanınızın yaralanma olasılığını önlemek için oyuncağı değiştirin.

  20811017TR - 27932

  Bu ürünle ilgili yorumlar (3)

  Mükemmel!
  60 kg cane corso kopegime ne alsam 5 dakika içinde paramparça ediyordu. M boy olmasına rağmen sapasağlam duruyor. Çiğnemeyi seven köpekler için harika bir oyuncak, saatlerce oyalandı.
  aydan
  02.01.2019  
  Kongtan Şaşma
  Dogo Argentino sahibi olarak kesinlikle önerebileceğim kalitesini ispatlamış bir markadır.
  Levend KARPAT
  01.16.2019  
  Perfect for chewers
  I have an American bulldog and she makes short work of most toys even the red version of these but this one last a hell of a lot long 1st one over a year and still isn't completely destroyed but thought I'd treat her to a new one. Stick a gravy bone in each end and she'll happily sit there for 30 mins chewing away. Worth every penny!

  ----------------------------------------------------

  zooplus İngiltere müşterileri tarafından yapılan orijinal yorumlardır.
  Stephen
  11.16.2017  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: