Kong Cozie Ali Sesli Timsah Köpek Oyuncağı

Dostunuzun en sevdiği arkadaşı olmaya aday, sevimli ve sesli timsah oyuncaktır. Yumuşacık ve yanına kıvrılıp yatmak için mükemmel bir timsah... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96683
Ibrahim Çevik: "Ürün Bekledigimden Kucuk Ve Kalitesiz Gorundu O Yuzden Iade Ettim"

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Kong Cozie Ali Sesli Timsah Köpek Oyuncağı

  Ürün Hakkında

  Dostunuzun en sevdiği arkadaşı olmaya aday, sevimli ve sesli timsah oyuncaktır. Yumuşacık ve yanına kıvrılıp yatmak için mükemmel bir timsah. Ekstra dayanıklı malzemeden yapılmıştır ve entegre bir ses mekanizması bulunmaktadır. Çekiştirme ve yakalama oyunları için idealdir.

  Sevimli KONG Cozie Ali, hiç şüphesiz hem köpeğinizin hem de sizin gözde oyuncağınız olacak. Bu güzel küçük pelüş timsah, çok yönlü bir oyuncak: Köpeğinizin hem sarılabileceği yumuşacık bir arkadaşı hem de sesli sağlam bir oyuncağı olacak. Saatlerce sarılmanın ve oyunun keyfini çıkaracak.

  KONG Cozie Ali ekstra güçlü sağlam malzemeden yapılmıştır ve en vahşi oyunlara bile dayanabilir. Oyuncağın gövdesinin arka kısmındaki ses mekanizması köpeğinizin heyecanlanmasını ve oyuna hazır hale gelmesini sağlar. Köpeğiniz oynamaktan yorulduğunda, yeni arkadaşına sokulup yatabilir.

  KONG Cozie Ali’ye kısa bir bakış:

  Renk: Yeşil
  Çok sağlam
  Ses mekanizmalı
  Malzeme: %100 polyester
  Boyutlar:
  Yaklaşık olarak toplam 25 x 23 x 8 cm (U x G x Y)
  Gövdesi yaklaşık olarak 9 x 7 cm (G x Y)

  Lütfen dikkat: Diğer ürünlerde olduğu gibi, bu oyuncakla oynarken lütfen evcil hayvanınıza nezaret edin. Ürünün hasar görüp görmediğini düzenli olarak kontrol edin ve oyuncak hasar görmüşse veya bir parçası eksikse evcil hayvanınızın yaralanma olasılığını önlemek için oyuncağı değiştirin.

  53903 - 20811060TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (4)

  begenmedim
  ürün bekledigimden kucuk ve kalitesiz gorundu o yuzden iade ettim
  ibrahim çevik
  11.26.2018  
  dayanıklı
  kong markasını dayanıklı olması sebebiyle tercih ettim. ilk geldiğinde köpeğim oynadıktan sonra ufak bir yerinde açılma yapsada yine de çoğu oyuncağa göre dayanıklı çıktı
  tina
  08.21.2017  
  Harika
  Labrador cinsi köpeğime aldım. Şu anda tam diş değiştirme döneminde olduğu için sürekli ağzında. Hiçbir yerine zarar veremedi, ne parçalandı ne de tek bir ip çıktı. Ayrıca köpeğim timsahı oyuncaktan ziyade arkadaşı gibi görüyor galiba. Şiddetle tavsiye ederim.
  Chico
  05.13.2017  
  Çok iyi kalite
  13/01/17 | Clarisa Hammond
      
  Çok iyi kalite
  Bunu geçen sene laboratuarımız için aldık. Genellikle, köpekler için oyuncaklar parçalar başlamadan çok uzun süre dayanmaz. Ancak, bu Ali ile harikaydı! Tugay kullanarak onunla onunla oynamamıza rağmen çıkmayan hiçbir şey yok, gıcırtı hala işe yarıyor ve onu her yere taşıdığını seviyor!

  --------------------------------------------------------------------

  13/01/17 | Clarisa Hammond

  Very good quality
  We got this for our lab, in the last year. Usually, toys for our dog does not last very long before parts start coming off. However, with this Ali, it has been great! No parts of come off despite us playing with her with it using tug of war, the squeaker still works, and she loves bringing it with her everywhere she goes!

  zooplus İngiltere müşterileri tarafından yapılan orijinal yorumlardır. Google Translate tarafından çevrilmiştir.
  Clarisa Hammond
  02.24.2017  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: