Genesis Pure Canada My Gentle Hill Holistik Kuru Kedi Maması

Hassas idrar yollarına sahip yetişkin kediler için kuru mamaFormülündeki azaltılmış protein, mineral ve ürofanik toksinler sayesinde, Genesis Pure Canada - My Gentle Hill, hem böbrek, hem de hatalı beslenme sonucu fonksiyonu bozulan organlar üzerindeki yükü hafifletir. Taze sülün, taze yaban domuzu ve taze tavuktan oluşan, yüksek kaliteli ve kolay sindirilebilen taze etler içeren Genesis Pure Canada - My Gentle Hill, hassas idrar yollarına sahip yetişkin kediler için ideal bir mamadır. Gİ2 kompleksi içerir. ...detaylı bilgi

2,27 kg

%4 165,00 TL
159,00 TL (70,04 TL/kg)

Genesis Pure Canada My Little Farm Yavru Holistik Kedi Maması

Yavru, hamile ve emziren kedilere özel besin değeri yüksek mamaYavru ve/veya hamile-emziren kedilerin yüksek besin ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirilen Genesis Pure Canada - My Little Farm; taze keçi, taze tavuk ve taze ördek etleri gibi, yüksek kaliteli ve daha kolay sindirilebilen protein kaynakları içerir. Yavruların optimum düzeyde büyümelerini sağlar. Hamile kedilerin fetüs oluşumu ve emzirme döneminde artan besin ihtiyacını karşılar.Gİ2 kompleksi içerir. ...detaylı bilgi

2,27 kg

%3 160,00 TL
155,00 TL (68,28 TL/kg)

Genesis Pure Canada My Blue Lake Holistik Kuru Kedi Maması

Yorum Yok
Yetişkin kedilere, deri ve tüy sağlığını koruyan leziz kuru mama Doğal, sürdürülebilir balıkçılıkla üretilmiş, taze somon ve taze alabalık etleri içeren Genesis Pure Canada - My Blue Lake, yüksek protein ve Omega-3 yağ asitleri içerir. Safkan kedilere özel olarak geliştirilen, somon yağı bakımından zengin formülüne ek olarak vitamin ve iz elementlerin dengeli kombinasyonu ile kediniz sağlıklı, gösterişli, parlak ve yumuşacık tüylere kavuşur. Gİ2 kompleksi içerir. ...detaylı bilgi

2,27 kg

%4 165,00 TL
159,00 TL (35,02 TL/kg)

3 Ürün

Geniş ürün yelpazesinde sunduğumuz kuru kedi maması kategorimizi keşfedin. Kedinizin yaşına, ırkına veya özel sağlık ve diet ihtiyaçlarına uygun olan kedi mamasını bulabilirsiniz. Kediniz her ne cins olursa olsun; Royal CaninAcana, N&D, Hill’sSanabelle, WhiskasPro Plan ve daha bir çok markanın bulunduğu kategorimizi çok sevecektir. Alternatif olarak konserve kedi maması çeşitlerimiz de ilginizi çekebilir.

Kuru Kedi Maması


Dostum için en iyi kedi mamasını seçmek

Bir çok kedi fazla mama seçer ve yemek istemedikleri mamanın yerine açlık grevine gitmeyi tercih ederler. zooplus kuru kedi maması ve ıslak kedi maması seçeneklerinde Royal Canin, Hill’s, Acana, Orijen ve Pro Plan gibi Premium markalara sahiptir. Dostunuzun ihtiyacı olan vitaminleri ve besinleri barındıran, farklı tatlara ve tariflere sahip bir çok çeşit kedi maması vardır. Dostunuzun ıslak kedi maması ya da kuru kedi maması yerken hangisini severek yediği kedinizin boyutuna, yaşına, cinsine ve özel gereksinimlerine göre değişiklik gösterir.

 

Kedinizin sevdiği mama çeşitli faktörlere bağlı olacaktır:

 

Yaş

Kedinizin yaşına uygun bir mama seçmeniz gerekmektedir. Her yaşa uygun kedi mamaları üretilmiştir, yavru kedi mamaları kedinizin düzenli gelişimi için bol miktarda enerji içerir, yaşlı kedi mamalarında ise yaşlı kediler kilo almaya yatkın olduğu için, daha az enerji ve kalori ile içerir.

 

Yaşam Tarzı

Dostunuz dışarıya nadiren çıkıyor ya da hiç çıkmıyorsa farklı bir beslenme şekli gerekebilir. Genellikle evde duran kediler, dışarıya çıkan kedilere oranla daha çok kilo almaktadırlar, çünkü dışarı çıkan kediler evde duran kedilere oranla daha enerjiktirler. Kısırlaştırılmış kediler de kilo alma eğilimdedir ve düşük kalorili bir diyet onlar için uygun olabilir. Doğru gıda kedinizin ideal kilosunu korumaya yardımcı olabilir.

 

Özel İhtiyaçlar

Ne yazık ki birçok kedi diyabet, böbrek ve kalp hastalığına sahiptir. Bu kedilere yardımcı olabilecek özel veteriner mamaları vardır. Hangi kedi mamasını yiyebileceğine emin değilseniz düzenli veteriner kontrolleri size bu konuda yardımcı olacaktır.

 

Neden Kuru Mama?

Kuru kedi mamaları gün boyu taze kalır, daha ekonomiktir ve daha birçok avantaja sahiptir. Kedinize gün boyunca küçük öğünler verebilirsiniz. Paketini iyi kapatırsanız kuru kedi maması çok uzun süre taze kalacaktır.

 

Diş Bakımı

Kuru kedi maması kedinizin dişleri için iyidir. Diş sorunlarını önlemeye yardımcı olur ve çene kaslarını güçlendirir. Kedinizin yaşına göre kuru mama seçtiğinizde, kediniz yiyebileceği büyüklükteki mamayı rahatça yiyecektir.

 

En iyisi kedinizi kuru kedi maması ve ıslak kedi maması ile bir arada beslemektir. Mamaları kedinize ayrı kaplarda servis edin.

 

Önemli: Kedinizin her zaman taze içme suyunun olduğuna emin olun. Bol miktarda kuru mama tüketen kedilerin mutlaka bol su içmeleri gerekmektedir.

 

Her zaman için zooplus kampanyalarını inceleyin ve bir sonraki kedi maması siparişinizde daha fazla kar edin.