Catit Senses Oyun Çemberi

Genişletilebilir ve farklı şekillerde kullanılabilir oyuncakKedinizin becerisini egzersiz ile geliştirebileceği ve doğal avcılık içgüdülerini vurgulayan mükemmel bir seçimdir. Yaklaşık 110 cm uzunluğundadır. Catit Senses Oyun Çemberi, kedinizin seveceği bir oyuncak olacaktır. Bu eğlenceli oyuncak kedinizin tüm duyularını uyarmak için geliştirimiştir. Kedilerin çok gelişmiş bir duyu sistemi vardır ve bizim hayal bile edemeyeceğimiz şeyleri görebilir ve duyabilirler. Onlar bizim göremediğimiz şeyleri görüp duyabiliyorlar ve dünyayı bambaşka bir şekilde deneyimliyorlar. Catit Senses oyuncakları, dünya çapında milyonlarca kediye ulaşmış ve onların en sevdikleri oyun arkadaşları olmuştur. ...detaylı bilgi

110 cm

%30 99,90 TL
69,90 TL

2 adet ışıklı top

%42 59,90 TL
34,90 TL

Catit Senses Super Roller Circuit Kedi Oyuncağı

Işıklı toplu eğlenceli kedi oyuncağıBüyük, 8 parçalı devre ile hız treni kurulabilir ve aydınlatma sistemi sayesinde hem gece hem de gündüz kullanılabilir. Ekstra parçalar ve diğer Catit ürünleriyle birlikte kullanılabilir. Catit Senses Super Roller Circuit yenilikçi bir oyuncaktır ve kedinize eğlenceli bir vakit sunar. Uzun devresi sayesinde hem çeşitli şekillerde hem de diğer Catit Senses ürünleriyle kullanılabilir. Kediniz ışıklı topu çektiği zaman hız treni çalışmaya başlar ve git gide hızlanır. ...detaylı bilgi

190 cm

%33 149,00 TL
99,90 TL

2 adet ışıklı top

%42 59,90 TL
34,90 TL

Catit Design Senses Speed Circuit Toplu Oyun Çemberi

Avlanma içgüdülerini tetikleyen, ışıklı toplu eğlenceli kedi oyuncağıYüksek hızlı takip oyunu seven kediler için mükemmel bir oyuncaktır. Daire oluşturmak için parçaları bir araya getirin veya ilginç şekiller oluşturmak için diğer Catit ürünleriyle birleştirin. Kedinizin duyuları çok gelişmiştir. Kedilerin hassas işitme duyuları, bizim duyamadığımız şeyleri duyar ve yalnızca hayal edebileceğimiz şeyleri görebilirler. Catit Design Senses Speed Circuit, kediniz topu izleyip yakalarken, onu, görme, işitme ve dokunma duyularını kullanmaya teşvik eder. Topun hız treni yolunda kazandığı muhteşem hız, kedinizin kovalaması ve yakalaması için çok daha eğlenceli hale getirir. Kediniz bu oyunu sevecek ve zorlu avlama deneyimi için onunla gece gündüz oynayacaktır. Top hareket ettirildiğinde yanar. Durduğunda ışık söner. ...detaylı bilgi

110 cm

%41 119,00 TL
69,90 TL

2 adet ışıklı top

%42 59,90 TL
34,90 TL

Catit Play-n-Scratch Kedi Oyuncağı

Catnip içeren interaktif kedi oyuncağıCatit Play-n-Scratch Kedi Oyuncağı tırmalama yastığı, top, zıplayan kedi oyuncağı ve kedi nanesi içeriğiyle karşı konulmaz bir kedi oyuncağıdır. ...detaylı bilgi

36 cm

%40 99,90 TL
59,90 TL

Catit Senses Mama ve Oyun Standı

Yeme istasyonlu, interaktif mama kabıKedinizi fiziki ve zeka olarak geliştirirken dokunma ve tat alma duyularına da hitap eder. Kediniz mamasını almak için çabalarken, fazla mama tüketimini önlemiş olursunuz. Üç zorluk seviyesi vardır. Kediniz, yaşı ne olursa olsun eğlenerek yemeğini silip süpürür. Kedinizin bikmayacagindan emin olabilirsiniz. ...detaylı bilgi

Çap:24 x Yükseklik:45 cm

%22 89,90 TL
69,90 TL

Catit Senses Massage Centre Kedi Oyuncağı

Kedilerin duyularını uyaran ve eğlendiren tasarım oyuncakYenilikçi bir kedi oyuncağı olup kedinizin duyularını uyarır, kedi nanesiyle özel ve yoğun oyun zamanları sunar. Kedilerin perspektifinden tasarlanmıştır: yeni oyun ve eğlence ürünleri sayesinde kedinizin duyularını uyarır. Kedilerin duyuları sıra dışıdır. Bizim duyamadığımız sesleri duyabilirler. Bizim göremediğimiz şeyleri görürler… ...detaylı bilgi

Çap: 24 cm, yükseklik: 8 cm

%40 109,00 TL
64,90 TL

6 Ürün

Kedi bulunan evler kedi oyuncaklarına da ihtiyaç duyar! Toplar, kedinizin hayatına farklılık katar, fit kalmasını sağlar ve duyu organlarını keskinleştirir. Siz yanında olsanız da olmasanız da doğru kedi oyuncağı ile kediniz hiç bir zaman can sıkıntısı yaşamaz. Rengarenk oyuncaklar arasından seçim yapmanın keyfini yaşayın!

Kedi Oyuncakları


Kediniz için eğlenceli ve oyun dolu zamanlar


Kediciklerinizin oyuncağının olması ne gibi faydalar sağlar?


Egzersiz: Ev kedileri uzun vakitlerini kapalı ortamlarda geçirirler, bu yüzden yapabildikleri kadar egzersiz yapmaları gerekir. Hareketsiz kedilerde kilo problemi ve buna bağlı hastalıklara çok sık rastlanır. Kediler için düzenli egzersiz yapmak ve oyuncaklarla oynamak sağlıkları açısından oldukça iyidir.

Endişe Yönetimi: İnsanlar gibi, kediler de sıkılabilir, endişelenebilir ya da üzülebilir. Egzersiz yapmak ve oyun oynamak kedilerde de insanlarda da depresyonu ya da can sıkıntısını azaltmak için en çözümdür. Ayrıca çoğunlukla kedilerin oyun zamanlarında saldırganlıklarının azaldığı, davranışsal olarak da pozitif yönde etkilendikleri görülmüştür.

Beyin Egzersizi: Oyuncaklarla oynamak kedilerin zekalarını ve becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Kediler doğuştan avcılardır ve yakalamayı severler.

İlişki: Kedinizle birlikte oyun oynadığınız zaman aranızdaki ilişki daha güçlü olacaktır. Kediler cana yakın yaratıklardır ve oyun oynamak onlarla bağ kurma anlamında harika bir fırsattır. Kedinizle oyun oynamak hem sizi stresten ve sıkıntıdan uzaklaştıracak, hem de kedinizi mutlu edecektir.

Rahatlama: Hareket eden kediler, hareket etmeyenlere nazaran daha iyi dinlenirler. Yeterince hareketli olmak kedinizin uyku düzenini ve yemek alışkanlıklarını düzene sokacaktır.

 

Kedinizin hangi oyuncağı beğeneceğinden emin değil misiniz?


Aşağıdaki ipuçları oyuncak seçmeden önce size yardımcı olabilir:

1. Boyutu: Herhangi bir oyuncak alırken kediniz için uygun olan boy olup olmadığına emin olun.

2. Materyali ve Dayanıklılığı: Dayanıklı materyaller daha iyidir. Kalitesini kontrol edin ve çabuk parçalanmayacak olanı satın alın.

3. Güvenliği: Kediniz her şeyi ağzına mı atıyor? Kolay çiğnenmeyecek olanları tercih edin ya da küçük ve kolayca yok olabilecek oyuncakları almaktan kaçının. Ayrıca, riskli materyallerden üretilmiş oyuncakları seçmekten de kaçının.

4. Yıkanabilir Olması: Oyuncağınız çamaşır makinesinde yıkanabilir mi? Yıkanabilir olması hijyenik nedenlerden dolayı oldukça önemli.

5. Merak Uyandırıcı Etki: Kedi duyularını harekete geçiren doğal yağlar vardır. Örneğin; kedi nanesi kedi eğitmek için kullanılır. Bu bitki kedinizin algısına etki ederek dikkatini çekecektir. Kediotu kedinizin koku alma duyularını etkileyecek bir başka bitkidir. Her iki bitki de kedinizin stres atmasını sağlayacak, oyuncaklara ya da tırmalama tahtalarına dokundukça kedinizin ilgisini çekecek ve hareket etmesine neden olacaktır.

 

Kedi Oyuncağı Çeşitleri


Kedi oyuncağı almayı düşünüyorsunuz ama hangisini alacağınıza emin değil misiniz? zooplus’tan alabileceğiniz oyuncaklara bir göz atın deriz:

İnteraktif Oyuncaklar: Kedinizin içgüdüsel olarak merak ettiği labirentler ve oyunlar.

Takip (Lazer) Oyunları: Kediler bir şeyleri takip etmeye bayılırlar.

Tüneller: Kediniz saklanmayı ya da kendini bir yerlere sokmayı seviyor mu? Öyleyse bu tünellerde saatlerini geçirmeye bayılacaktır.

Oyuncak Fareler: Kedinizin eğlenmesi için farklı malzemelerden üretilmiş küçük ve sevimli fareler.

Kedi Otlu Oyuncaklar: Kedi otlu oyuncaklarla kediniz büyülensin.

 

Köpek sahipleri için de köpek oyuncaklarını öneririz.