Georplast Aladdin Kedi Tuvalet Paspası

Patilere yapışan kumlara geçit vermeyen, tuvalet önü paspasıPatilere yapışan kumlara geçit vermeyen, tuvalet önü paspası Kapalı ve açık tuvaletlerin önüne koyabileceğiniz plastik tuvalet paspasıdır. Kediniz, tırtıklı kısımda patilerini temizler ve yapışan kumları oraya bırakır. Böylelikle evin içine kum tanelerini taşımamış olur. Siz de paspasın üzerinde biriken kum tanelerini tekrar kumun içine veya çöp kutusuna dökebilirsiniz. Kaliteli plastikten yapılmıştır ve dayanıklıdır. Kolay temizlenir ve pratiktir. Boyutları: 41,5 x 32 cm ...detaylı bilgi

41,5 x 32 cm

%33 29,90 TL
19,90 TL

Georplast Shuttle Büyük Kedi Tuvaleti

Kenar korumalıklı büyük boy açık kedi tuvaletiÖzel dizaynı ile kedinizin eşelenirken kumları etrafa saçmasını engeller. Geniş ebatları ile her boy kediye uygundur. Kaliteli plastikten yapılmıştır ve dayanıklıdır. Zevkinize göre değişik renklerini seçebilirsiniz. Kolay temizlenir. ...detaylı bilgi

57 x 40 x 19 cm

%36 54,90 TL
34,90 TL

Georplast Drilly Kedi Kumu Küreği

Yüksek kapasiteli dayanıklı kedi kumu küreğiDrilly Kum Küreği dizaynı ile kullanım kolaylığı sağlar. Kaliteli plastikten yapılmıştır ve dayanıklıdır. ...detaylı bilgi

24 x 8,5 x 5,5 cm

%51 9,90 TL
4,90 TL

Georplast Shuttle Kedi Tuvaleti

Kenar korumalıklı şık tasarımlı açık kedi tuvaletiÖzel dizaynı ile kedinizin eşelenirken kumları etrafa saçmasını engeller. Kaliteli plastikten yapılmıştır ve dayanıklıdır. Kolay temizlenir. Boyutları (cm): 45 x 26 x 15,5 (yükseklik) ...detaylı bilgi

45 x 36 x 15,5 cm

%38 39,90 TL
24,90 TL

Georplast Cupido Hazneli Kedi Kumu Küreği

Kalp şeklinde hazneli pratik kedi kum küreğiİnovatif tasarımıyla kedi kumu temizliğini kolaylaştıran, kalp şeklinde haznesi olan şık bir temizlik setidir. Tasarımı sayesinde hem kum küreğinde kalan kumlar etrafa dökülmez hem de dağınık bir görüntü oluşmaz. Kaliteli plastikten yapılmıştır ve dayanıklıdır. Dışkı poşetini küreğin arkasında saklayabilirsiniz. ...detaylı bilgi

27 x 19 x 11 cm

%40 49,90 TL
29,90 TL

Georplast Drilly Büyük Kedi Kumu Küreği

Yüksek kapasiteli dayanıklı kedi kumu küreğiDrilly Kum Küreği dizaynı ile kullanım kolaylığı sağlar. Kaliteli plastikten yapılmıştır ve dayanıklıdır. ...detaylı bilgi

30 x 11 x 7 cm

%54 14,90 TL
6,90 TL

Georplast Shuttle Açık Köşe Kedi Tuvaleti

Tasarım ödüllü açık köşe kedi tuvaletiAvrupa dizayn ödüllü shuttle şimdi şık ve kaliteli ürünü olan yeni köşe tuvaletini üretmiştir. Şık ve kaliteli duruşu ile evinize şıklık katacak bir üründür. Minimum yer kaplaması düşünülerek köşelere uygun yapılmıştır. 49 X 40 X 17,5 cm ebatları ile tüm kediler için uygundur. ...detaylı bilgi

49 x 40 x 17,5 cm

%45 44,90 TL
24,90 TL

Georplast Yavru Başlangıç Seti

Yavru kediniz için olmazsa olmaz aksesuarlarını bir arada sunan başlangıç setiSetin içeriğinde bir adet mama kabı, bir adet top oyuncak, açık tuvalet ve kedi kumu küreği bulunmaktadır. ...detaylı bilgi

37 x 27 x 8,5 cm

%23 42,90 TL
32,90 TL

8 Ürün

Tuvalet ürünleri kategorimizde açık, kapalı, alçak yükseklikte, filtreli ya da filtresiz olmak üzere pek çok farklı çeşit kedi tuvaletini ve yardımcı malzemelerini bulabilirsiniz.

Açık ve Kapalı Kedi Tuvaletleri

 

Malum konu hakkında konuşalım. Tuvalet konusu. 

 

Kedi kumu, her kedi sahibinin en basit ihtiyaçlarındandır; kumun basit bir ihtiyaç olması, tuvaletini sıradan seçmemiz anlamına gelmemektedir.

 

Standart açık kedi tuvaletlerinden şık kapalı kedi tuvaletlerine, otomatik kedi tuvaletlerine kadar çok farklı seçenekler zooplus'ta mevcuttur. Tüm bunlar çok mu fazla görünüyor? Üzülmeyin, sevdiğiniz için en iyi kapalı kedi tuvaletini bulabilmenize yardımcı olmak için size seçeneklerinizi tanıtacağız.

 

Açık ve Kapalı Kedi Tuvaletleri ve Filtreleri:

Açık Kedi Tuvaletleri: Açık kedi tuvaletleri, kedinizin tuvaletiyle uğraşırken kolay ve uygun fiyatlı seçeneklerdir. Açık tuvaletlerin ne zaman temizlenmesi gerektiğini görmek kolaydır - temizlik zamanını tahmin etmeniz gerekmez. Neredeyse tüm açık kedi tuvaletlerimiz, aşırı coşkulu kedilerin neden olduğu kirliliği ve döküntüyü en aza indirmek için kenarlara ve çerçevelere sahiptir ve kapalı kedi tuvaletine ihtiyaç olmadan düzen ve hijyen sunar. 

Kapalı Kedi Tuvaletleri: Aynı zamanda üstü kapatılmış kedi tuvaleti olarak da bilinen bu ürünler, kedinize mahremiyet sunar. Bazı kediler tuvalet ihtiyaçlarını giderirken utanır (onları suçlayabilir misiniz?), bu nedenle, kapalı bir kedi tuvaleti utangaç kediler için mükemmel çözümdür. Kapaklı ve kapaksız olarak sunulan bu tuvaletler, özellikle de kapalı bir kedi tuvaleti seçtiğinizde, eviniz için daha sağduyulu bir seçenektir. Kapalı kedi tuvaletinin kedi kumunu da saklaması, eviniz için estetik açıdan daha hoş bir görüntü sağlayabilir. 

Büyük Kedi Tuvaleti: Maine Coon veya Sibirya cinsi gibi biraz daha büyük bir kediniz varsa, daha fazla alana sahip olmasını isteyeceksiniz. Bu büyük açık ve kapalı kedi tuvaletleri işinizi görecektir. 

Dış Mekan Kapalı Kedi Tuvaleti: Bu kapalı kedi tuvaleti, bahçelerini atıktan uzak tutmak isteyen kedi sahipleri için mükemmeldir. Tamamen yağmur geçirmez olan bu ürün sayesinde, kedi kumu kuru kalacak ve kedinizi eşelemesi için bol alanı olacaktır. 

Filtreli Kapalı Kedi Tuvaletleri: Bazı kapalı kedi tuvaletleri filtre takılı şekilde sunulur. Bu filtreler kokuları en aza indirerek, evinizin daha davetkar bir yer olmasına yardımcı olur. Optimum sonuç almak için düzenli olarak değiştirilmeleri gerekir. 

Hoş Kedi Tuvaleti Aksesuarları

Hayalinizdeki en iyi açık veya kapalı kedi tuvaletiniz seçtiniz. Şimdi sıra aksesuarlarda!

  • Kum Kürekleri ve Paspasları: Atıklardan hızlı ve kolay şekilde kurtulmak için tuvaleti kedi kumu küreği ile temizleyin ve kedinizin kumu her yere taşımasını önlemek için kedi paspası kullanın.
  • Kum Depolama Kutusu: En popüler kedi tuvalet ürünlerinden olan kum depolama kutusu, kedi kumunu atmak için mükemmeldir. Akıllı sistemi tüm kokuları hapsederek, evinizin ferah kokmaya devam etmesini sağlar.
  • Otomatik Kedi Tuvaleti: Tüm bu bakım çok zahmetli mi görünüyor? Bu otomatik kapalı kedi tuvaleti tüm işlemi hızlandırıyor!
  • Koku Yönetimi: Filtre veya kedi kumu için çöp kutusu istemiyor musunuz? O zaman kötü kokuları uzak tutmak için diğer koku yönetimi ürünlerimizi inceleyin. Kapalı bir kedi tuvaletiniz olsa bile.

 

Evde kazasız bir ortam sağlamak için kedinizin kendini içinde rahat hissedeceği bir açık veya kapalı kedi tuvaleti bulmak önemlidir. Hem filtreli hem de filtresiz kapalı kedi tuvaletleri sunuyoruz, fakat kolaylıkla temizlenen filtreler genellikle daha az kirlilik ve temizlik için daha az süre anlamına geldiğinden, size kedinizle oynayabilmeniz için daha fazla zaman sağlar. En iyi kedi tuvaleti zooplus'ta mutlaka vardır!