Katlanabilir Köpek Araba Koltuğu

Seyahat sırasında köpeğinizi emniyet içinde korumanıza yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Çift yüzlü pelüş yastığı ve kullanışlı kayış bağlantı elemanlarına sahiptir... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96693
Nesrin Eriş: "Gecenin Bir Yarısı Aldım Ertesi Gün Kargoya Verildi Bir Sonraki Gün De Elime Ulaştı Çok Teşekkür Ederim. Ürün Oldukça Kullanışlı. En Azından Kızım Arabadan Daha Az Korkmaya Başladı Ve Daha Az Araba Tutuyor. Umarım Zamanla Arabayla Gezmeye Alışacak :)"
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin 10 zoopara kazanın

Sizin için seçtiklerimiz

47,5 x 38 x 27,5 cm

%42 249,00 TL
145,00 TL

  Katlanabilir Köpek Araba Koltuğu

  Ürün Hakkında

  Seyahat sırasında köpeğinizi emniyet içinde korumanıza yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Çift yüzlü pelüş yastığı ve kullanışlı kayış bağlantı elemanlarına sahiptir. Küçük köpekler için uygundur.

  Köpek Araba Koltuğu, köpeğiniz ile birlikte yaptığınız araba seyahatlerinde, araba hareket halinde iken onun ortalıkta dolaşmasını ve olası bir dikkat dağılmasına neden olmasını önleyen mükemmel bir aksesuardır. Tek yapmanız gereken, koltukta takılı bulunan iki emniyet kemerini kullanarak köpeğinizi araba koltuğuna bağlamaktır. Koltuğun içerisinde ekstra rahatlık sağlaması için taklit-koyun derisi pelüşle kaplanmış çift yüzlü konforlu bir yastık bulunur. Köpeğinizin, gözünüzün önünde rahat ve güvenli bir şekilde seyahat etmesini sağlamak artık çok kolay!

  Bu kullanışlı Köpek Araba Koltuğu, sadece seyahatleri siz ve köpeğiniz için daha rahat ve güvenli hale getirmekle kalmıyor, ayrıca arabanızı kir ve evcil hayvan tüylerinden korumanıza da yardımcı oluyor. Araba koltuğu, ayarlanabilir iki kayışını ve basit klik bağlantıyı kullanarak, yolcu koltuğuna veya arka koltuğa takılabilir. Üstü açık kutu, açık olan üç tarafındaki örgü pencereler iyi bir hava dolaşımı sağlarken, köpeğinizin stressiz seyahat etmesi ve etrafını gözlemlemesi anlamına gelir. Köpek Araba Koltuğu, kullanıldıktan sonra kolay bir şekilde muhafaza edilmek üzere katlanabilmektedir.

  Bu kullanışlı seyahat aksesuarıyla araba seyahatlerinizi kem kendiniz hem de köpeğiniz için daha güvenli ve keyifli bir hale getirin.

  Köpek Araba Koltuğuna kısa bir bakış:

  Küçük köpekler için çift yüzlü bir yastığı ve bağlantı kayışları bulunan kullanışlı araba koltuğu
  Köpeğiniz ile birlikte yaptığınız araba seyahatlerinde onun emniyette olmasını sağlar: köpeğinizin ortalıkta dolaşmasını ve sürücünün dikkatini dağıtmasını önlerken aynı zamanda arabanızı da kirden korur.
  Konforlu çift yüzlü yastık: Bir yüzü beyaz taklit koyun derisi pelüş diğer yüzü dayanıklı siyah kumaş olan sökülebilir ve yıkanabilir kılıfa sahip
  Arka koltuğa veya yolcu koltuğuna takılabilir.
  2 emniyet kemeri: Seyahat sırasında köpeğinizi kutu içinde bağlamak için kolaylıkla takılabilir ve uzunluğu ayarlanabilir.
  2 kayış: Klip tokası ve ayarlanabilir uzunluğuyla koltuğun arabaya takılmasını ve sökülmesini kolay bir hale getirir.
  Seyahat sırasında köpeğinize göz kulak olabilmeniz için idealdir.
  3 göz pencere: İyi hava dolaşımı için
  Kurması kolay: Stabiliteyi sağlayan demir çubuklarla
  Üstü Açık: Seyahat ederken köpeğinizin kutunun dışına ve etrafına bakabilmesini sağlamak için
  Yan taraftaki açıklıklar üzerindeki fermuarlı bağlantı elemanları: Koltuğun hızlı ve kolay bir şekilde kurulmasını sağlar.
  Tamamen katlanabilir: Kolaylıkla taşınabilir ve muhafaza edilebilir.
  Köpeğin azami ağırlığı: 19 kg
  Malzeme: %100 polyester, Oxford kumaş taban
  Renk:
  Araba Koltuğu: siyah
  Çift yüzlü yastık: beyaz / siyah
  Boyutları:
  Toplam boyutları: 47.5 x 38 x 27.5 cm (U x G x Y)
  İç boyutları: 47 x 37 x 25.5 cm (U x G x Y)
  Üst Açıklığı: 47 x 37 cm (U x G)
  Yan Pencere 20 x 8 cm (U x G)
  Ön Pencere: 24.6 x 12.5 cm (U x G)
  Toplam Ağırlık:1.24 kg
  Bakım Talimatları: Bu araba koltuğu, silerek temizlenebilir. Yastık kılıfı 30°C’ye kadar makinede yıkanabilir

  Lütfen dikkat: Bu ürün, köpeğinizi arabada güven içinde tutmak üzere tasarlanmıştır. Bir kaza sırasında köpeğiniz için yeterli koruma sağlayacağı konusunda garanti verilmemektedir.

  66331 - 20311031TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (1)

  kızım rahat etti
  gecenin bir yarısı aldım ertesi gün kargoya verildi bir sonraki gün de elime ulaştı çok teşekkür ederim. Ürün oldukça kullanışlı. En azından kızım arabadan daha az korkmaya başladı ve daha az araba tutuyor. Umarım zamanla arabayla gezmeye alışacak :)
  nesrin bodrum
  12.19.2017  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun