Kariyer

 

zooplus’ta İş Fırsatları!

 

Şirketimiz

zooplus olarak, Avrupa’nın en büyük online evcil hayvan ürünleri sitesiyiz. Merkez Almanya/Münih’te bulunan Zooplus AG, Frankfurt borsasında tanımlı halka açık bir şirkettir.

Ayrıca, Fransa’nın Strazburg, İngiltere’nin Oxford, Polonya’nın Krakow, İtalya’nın Cenova, İspanya'nın Madrid ve ülkemizin İstanbul şehirlerinde bulunan ofislerimizle, 25 farklı ülkeye ürünlerimizi göndermekteyiz. Böylece, Finlandiya’dan İtalya’ya, İspanya’dan Slovakya’ya evcil hayvan ebeveynlerinin hızlı, kolay ve uygun fiyatlarla, kaliteli ve geniş bir ürün yelpazesine ulaşmasını sağlıyoruz.

 

Siz ne yapabilirsiniz?

İstanbul Bağdat Caddesi'nde bulunan ofisimizde Avrupa’nın en büyük özel online perakende gruplarından biri olan zooplus’ın Türkiye’deki büyümesine katkıda bulunabilir ve hayvanseverlerin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışan bir şirketin parçası olabilirsiniz.

 

Avrupa’da 1 Numara – Bunun bir parçası olun!

Dinamik ve gelişen bir şirkette; yeni konseptleri ve kendi fikirlerinizi, geliştirme ve uygulama şansına sahip olun!

Başvurularınızı CV’niz, ön yazınız ve işe başlayabileceğiniz tarihi belirterek aşağıdaki adrese gönderiniz. (Gizliliğinize en üst düzeyde saygı duyduğumuzu tekrar hatırlatırız.)

[email protected]