Ikaros Kedi Ağacı

Kedinizin gönlünce takılabileceği, tırmalayıp kestirebileceği tırmalama ağacı
Her kedinin, canının istediğini yapabileceği, gönlünce tırmalamasına izin verilen bir yere ihtiyacı vardır. Ikaros kedi ağacı, kedinizin oynayabileceği ve uyuyabileceği birçok alana ve farklı katlara sahiptir. Aynı zamanda, tırnaklarını geçirmesi ve tırmalaması için mükemmel, sisal kaplı direkleri vardır. Bu sayede, mobilyalarınız ve halılarınız artık tırmalama saldırılarının hedefi olma riski altında değildir. Aynı zamanda, kedinizin huzur ve sessizlik istediğinde saklanabileceği bir yuvası da vardır. Uyku kovuğu, kedinizin kıvrılıp kestirebileceği mükemmel bir yerdir. ...detaylı bilgi
Ürün Kodu: 96637
Sinem Kalın: "25/11/16 | Ruth Stallwood      Tek Ya Da Çok Kedi Evleri Için Mükemmel Ağaç Büyük Değer Üç Kedim Bunu Seviyor Ve Uyku Için Tüm Alanları Kullanıyor, Üst Kavisli Yatak Çok Büyük Siamese'imi Ve Diğer Kedilerden Birini Kolayca Alıyor, Bir Pencere Kenarına Geliyor, Bu Yüzden Bunu Bir Gözlük Olarak Kullanıyorlar. Çok Sağlam, Iyi Yapılmış Ve Üzerinde Iyi Bir Pençe Olması Için Iyi Büyüklükte Çizik Yazıları Var. Benim En Büyük Kedim Siamese'im Rahatça Hamakla Buluşuyor. Aslında Aslında Kahverengi Değil Gri, Beni Rahatsız Etmiyor. Bu Benim Ikinci Ve Ikinci Incelemem. Üç Kedim Onu Seviyor -------------------------------------------------------------------- 25/11/16 | Ruth Stallwood Excellent Tree For Single Or Multi Cat Homes Great Value My Three Cats Love This And Use All Of The Spaces For Sleeping On, The Top Curved Bed Takes My Very Large Siamese And One Of The Other Cats Easily, It's To The Side Of A Window So They Use This As A Look Out. It's Very Sturdy, Well Made And Has Good Sized Scratch Posts For Them To Have A Good Claw On. My Siamese, My Biggest Cat, Even Get's Into The Hammock Comfortably. It Is Actually Grey Not Brown, That Does Not Bother Me. This Is My 2Nd One, And 2Nd Review On It. My Three Cats Love It Zooplus İngiltere Müşterileri Tarafından Yapılan Orijinal Yorumlardır. Google Translate Tarafından Çevrilmiştir."
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin 5 zoopara kazanın

Sizin için seçtiklerimiz

Gimdog Multi-Vitamin Köpek Ödülü

%17 30,00 TL
24,90 TL

Gimdog Original Diş Macunu

%17 30,00 TL
24,90 TL

Trixie Haşere Kovucu Yatak

%30 349,00 TL
245,00 TL

Trixie Elastik İpli Olta Oyuncağı

%33 149,00 TL
99,90 TL

65 x 40 x 157 cm

%34 499,00 TL
329,00 TL

  Ikaros Kedi Ağacı

  Ürün Hakkında

  Her kedinin, canının istediğini yapabileceği kendi alanına ihtiyacı vardır. Aynı zamanda, tırmalamasına izin verildiği bir yere de ihtiyaçları vardır. Ikaros kedi ağacı, kedinizin oynayabileceği ve uyuyabileceği birçok alana ve farklı katlara sahiptir. Aynı zamanda, tırnaklarını geçirmesi ve tırmalaması için mükemmel, sisal kaplı direkleri vardır. Bu sayede, mobilyalarınız ve halılarınız artık tırmalama saldırılarının hedefi olma riski altında değildir.

  Ikaros kedi ağacının bir özelliği de geniş, eğimli platformudur. Kıvrılmak için mükemmel bir yerdir ve birden fazla kedinin birlikte sokulup sarılması için yeterince geniştir.
  Aynı zamanda, kedinizin huzur ve sessizlik istediğinde saklanabileceği bir yuvası da vardır. Uyku kovuğu, kedinizin kıvrılıp kestirebileceği mükemmel bir yerdir.

  Ikaros kedi ağacına kısa bir bakış:

  • Renk: Kahverengi
  • Boyutlar: 65 x 40 x 157 cm (U x G x Y)
  • 1 taban plakası: 65 x 40 cm (U x G)
  • 1 platform 35 x 35 cm (U x G)
  • 1 hamak: çap 35 cm
  • 1 yuva: 35 x 35 x 24 cm (U x G x Y)
  • 1 eğimli platform: çap 39 x U 55 cm
  • 6 sisal kaplı direk, çap 9 cm:
   • 2 x 59 cm
   • 4 x 40 cm

  Not:
  Diğer ürünlerde olduğu gibi, herhangi bir hasar, gevşek ek yerleri veya vidalar olup olmadığını kontrol edin ve evcil hayvanınızın yaralanmasını önlemek için hasarlı veya kusurlu parçaları değiştirin.

  31011084TR - 47236

  Bu ürünle ilgili yorumlar (3)

  .
  Kedilerim severek uyuyorlar. Memnunuz
  6 minik annesi
  02.24.2018  
  Güzel tasarım
  Ürünün tasarımı güzel ve kedilerim ağaçta vakit geçirmekten hoşlanıyor. Fakat ürün kaplaması için kullanılan kumaşdan çok fazla peluş ipliği dökülüyor. Sık sık ev temizliği yapmak zorunda kalıyorum. Kumaş kalitesi daha iyi olabilirdi.
  Faruk
  05.17.2017  
  Tek ya da çok kedi evleri için mükemmel Ağaç büyük değer
  25/11/16 | Ruth stallwood
      
  Tek ya da çok kedi evleri için mükemmel Ağaç büyük değer
  Üç kedim bunu seviyor ve uyku için tüm alanları kullanıyor, üst kavisli yatak çok büyük Siamese'imi ve diğer kedilerden birini kolayca alıyor, bir pencere kenarına geliyor, bu yüzden bunu bir gözlük olarak kullanıyorlar. Çok sağlam, iyi yapılmış ve üzerinde iyi bir pençe olması için iyi büyüklükte çizik yazıları var. Benim en büyük kedim Siamese'im rahatça hamakla buluşuyor. Aslında aslında kahverengi değil gri, beni rahatsız etmiyor. Bu benim ikinci ve ikinci incelemem. Üç kedim onu seviyor

  --------------------------------------------------------------------

  25/11/16 | ruth stallwood

  Excellent Tree for single or multi cat homes great value
  My three cats love this and use all of the spaces for sleeping on, the top curved bed takes my very large Siamese and one of the other cats easily, it's to the side of a window so they use this as a look out. It's very sturdy, well made and has good sized scratch posts for them to have a good claw on. My Siamese, my biggest cat, even get's into the hammock comfortably. It is actually grey not brown, that does not bother me. This is my 2nd one, and 2nd review on it. My three cats love it

  zooplus İngiltere müşterileri tarafından yapılan orijinal yorumlardır. Google Translate tarafından çevrilmiştir.
  Ruth stallwood
  02.23.2017  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun