Hunter Kangaroo Outdoor Taşıma Çantası

Yürüyüşlerde, seyahatlerde ya da veteriner yolculuklarında mükemmel nakil aracıdır.  Hunter Kangaroo Outdoor sırt çantası ile minik dostunuz her zaman yanınızda... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 96749
Zeynep Oral: "Güzel Ve Pratik Bir Taşıma Çantası. Bizim Çocuk Alıştı Gibi Fakat Içerisinden Atlayıp Zıplamamaları Için Daha Sağlam Bir Kemer Yapılabilirdi. Minik Bir Tasma Var Ama Kısa Olduğu Için Kullanışlı Sayılmaz. Bunun Dışında Tatlı, Biz Sevdik :)"

Sizin için seçtiklerimiz

30 x 20 x 35 cm

%34 225,00 TL
149,00 TL

  Hunter Kangaroo Outdoor Taşıma Çantası

  Ürün Hakkında

  Yürüyüşlerde, seyahatlerde ya da veteriner yolculuklarında mükemmel nakil aracıdır.  Hunter Kangaroo Outdoor sırt çantası ile minik dostunuz her zaman yanınızda ve sizin de elleriniz boşta!

  Pratik bel çantasının kullanımı çok rahattır. Destekli omuz kısımları ve karın kısmı isteğe bağlı şekilde ayarlanabilmektedir. Böylelikle ağırlık mükemmel bir şekilde dengelemektedir ve taşıma işlemi kolaylaşmaktadır. Ağırlığı 6 kg'a kadar olan köpekleriniz için idealdir. 

  Tabi ki burada köpeğinizin sırtınızda taşımanıza alışık olması ve rahat durması önemlidir.

  Hunter sırt çantası Outdoor - Kangaroo bir çok pratik detaylara sahiptir: Mevcut fermuarı sayesinde büyüklüğü ayarlanabilmektedir. Ayrıca iki adet yan cep atıştırmalık, aşı kartı ce köpeğinize ait tüm diğer evraklar için depolama alanına sahiptir. Dört bacaklı dostunuzun atlayıp çıkmaması için kısa bir tasma ürünümüzün içerisinde bulunmaktadır. Taşıma çantasının zemini yumuşak dolguludur ve böylece sevimli dostunuza yeteri kadar rahay bir oturum alanı sağlamaktadır.

  Hunter Kangaroo Outdoor sırt çantası - ağırlığı 6 kg'a  kadar olan köpekleriniz için uygundur ve  30°C kadar olan sıcaklıklarda yıkanabilir.

  Hunter yüksek kalite ve mükemmel işlevsellik beklentilerine cevap vermektedir. Her bir ürünün kalitesi çekici bir tasarım ile birleşmektedir. Yüksek bir işlevsellik ve yüksek güvenlik ön planda bulunmaktadır. 

  20311027TR - 50440

  Bu ürünle ilgili yorumlar (7)

  Harika !
  Oğlum bayıldı.şiddetle tavsiye ediyorum. Artık rahat rahat dışarı çıkabileceğiz. 6.5 kg olan kedim rahat rahat sığdı. Tavsiye ederim.
  Gülhan
  07.18.2019  
  hayal kırıklığı
  Büyük bir hevesle aldık ama kullanışlı değil. Sırt kısmındaki kemer yetersiz kalıyor. Omuz hizasında bir kemer daha olması gerekli çünkü askıları sürekli omuzdan kayıyo. Çanta tamircisi bulup o kısma bi kemer daha yaptırmayı düşünüyoruz.
  filiz söylemez
  08.15.2018  
  kedilere uygun değil
  kedi taşımak için hiç uygun değil.tasmaya takılan lastik çok fazla uzuyor.kedinin kaçması çok kolay.tam kapanmadığı için de asla güvenli olmuyor.kedi sahiplerine önermem
  Ilgın Yılmaz
  08.07.2018  
  çok istiorum ama
  kedi nasıl durcak ki içinde kaçar yaa. kedi milletine hiç güvenlmez.
  sükleyman zeki
  07.06.2018  
  çanta
  köpeğim 6 buçuk kilo , çantanın taşıma sınırı 6kg köpeğiniz 6 bçk kilonun üzerindeyse almanızı tavsiye etmem sınır tam söylendiği gibi bazen yürürken kopar diye korkuyorum ama henüz kopmadı, bele rahatça oturuyor tak ve çık bir çanta , dostunuz yorulduğunda elinizde taşımak yerine hop koyun içine ikinizde rahat edin.
  moni
  12.21.2017  
  harika
  Ürünü aldıktan sonra baya rahatladım çok kolay taşıması bayıldım
  minik
  07.11.2017  
  Sevdik!
  Güzel ve pratik bir taşıma çantası. Bizim çocuk alıştı gibi fakat içerisinden atlayıp zıplamamaları için daha sağlam bir kemer yapılabilirdi. Minik bir tasma var ama kısa olduğu için kullanışlı sayılmaz. Bunun dışında tatlı, biz sevdik :)
  Borcik
  04.26.2017  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun