zooplus Türkiye operasyonumuzu sonlandırdığımızı üzülerek bildiriyoruz. Türkiye pazarına girdiğimiz 2013 yılından beri siz değerli hayvan severlerin desteğini hep yanımızda hissettik. İyi ki varsınız, sizi çok sevdik. Şimdi veda zamanı geldi ve zooplus ailesinin bir parçası olarak gördüğümüz siz değerli müşterilerimize binlerce teşekkürü borç biliriz.

Sokak kedileri için kolilerden ev yapan, ormanlık arazilere terk edilen köpekler için kilometrelerce yol yürüyerek mama taşıyan, kışın aracına binmeden mutlaka kaputa vurarak motora giren kedicikleri uyaran, yazın sokaktaki dostlarımız için bir kap su almadan evden çıkmayan dostlarımız iyi ki varsınız!

Hoşça kalın.

zooplus Türkiye ekibi.

 

Vermiş olduğunuz siparişleriniz tarafınıza ulaştırılacaktır veya para iadeniz yapılacaktır.

Sorularınız için 0850 333 8383 numaralı telefondan ve [email protected] e-posta adresinden 31 Mart 2020 tarihine kadar müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

Popüler Markalar

Köpek En Çok Satanlar
Kedi En Çok Satanlar

zooplus, Avrupa'nın Lider Online Pet Shop'u!

zooplus olarak; 1999 yılından beri hayvanseverlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. İşimizi severek yapıyoruz, çünkü hayvanları çok seviyor ve onlarla birlikte yaşamanın dünyayı çok daha güzel bir yer haline getirdiğine inanıyoruz. Edindiğimiz uzmanlık ve tecrübe sayesinde onların ihtiyaçlarını anlıyoruz. Bu yüzden en kaliteli ve yenilikçi ürünleri; hızlı ve güvenli bir şekilde, uygun fiyatlarla ve üstün hizmet kalitesiyle sunuyoruz. Kısacası tek bir tıkla, sevgili yavrunuzun tüm ihtiyaçlarını kapınıza getiriyoruz.


zooplus Ailesinden Paylaşımlar
01/01/1970

Kediler Neden Hırlar (Mırlar)?

Kedisi olanlar ya da kediseverler iyi bilir, kediler onları okşadığımızda, bizimle yakınlaştıklarında ya da kucağımızda mayıştıklarında hırıltılı bir ses çıkarır. Bu olaya genellikle kediye sevgi gösterdiğimiz, onun da keyifli göründüğü zamanlarda şahit olduğumuz için bunu kedinin halinden memnun olduğunun bir göstergesi olarak algılarız.

yazının devamı için tıklayınız.