Hakkımızda

 

zooplus, hem evcil hayvanlarınız hem sizin için en iyisi!

zooplus olarak; 1999 yılından beri hayvanseverlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. İşimizi severek yapıyoruz, çünkü hayvanları çok seviyor ve onlarla birlikte yaşamanın dünyayı daha güzel bir yer haline getirdiğine inanıyoruz. Edindiğimiz uzmanlık ve tecrübe sayesinde onların ihtiyaçlarını anlıyoruz. Bu yüzden en kaliteli ve yenilikçi ürünleri; hızlı ve güvenli bir şekilde, uygun fiyatlarla ve üstün hizmet kalitesiyle sunuyoruz. Kısacası tek bir tıkla, sevgili yavrunuzun tüm ihtiyaçlarını kapınıza getiriyoruz.

Avrupa’nın en büyük Online Pet Shop’u olarak, yaklaşık 3000 üründen oluşan geniş ürün yelpazemizi sadece genişletmek için değil, aynı zamanda sizlere en uygun fiyatlarla sunmak için de çabalıyoruz.

Evcil hayvan ebeveynliğinin hızla arttığı bugünlerde; blogumuz, sosyal medya kanallarımız ve müşteri yorumları bölümümüzle; hem hayvanseverlerin bir araya getirebilmeyi, hem de ihtiyaçları olan bilgiye kolay ulaşabilmelerini sağlıyoruz. Çünkü biz hem bilginin gücüne, hem de hayatın paylaşınca güzel olduğuna inanıyoruz!

 

Çevremize karşı sorumluluklarımızın farkındayız.

Ürünlerimizin çevreye ve sağlığa zararlı olmamasına özen gösteriyoruz. Bunun yanısıra sokaktaki dört ayaklı dostlarımıza da her ay 1 ton mama dağıtıyoruz. Siz de sokaktaki dostlarımızı mama, su ve sevginizle beslemeyi lütfen unutmayın.

 

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin gizliliğini korumak (bunun için alışveriş işlemlerinde 256-bit SSL şifreleme kullanmaktayız yani kredi kartı ve adres bilgileriniz sistemimize şifreli olarak kaydedilmektedir), ayrımcılık yapmamak, transparan ve adil satış şartları sunmak başlıca ilkelerimiz arasındadır. Ayrıca çalışanlarımızdan, rakiplerimize kadar kurduğumuz tüm ilişkilerde karşılıklı güveni, saygıyı gözetiyoruz.

zooplus olarak; Almanya’nın Münih, Fransa’nın Strasburg, İngiltere’nin Oxford, Polonya’nın Krakow, İtalya’nın Cenova, İspanya'nın Madrid ve ülkemizin İstanbul şehirlerinde olmak üzere, 30 farklı ülkeye hizmet vermekteyiz. Böylece, Finlandiya’dan İtalya’ya, İspanya’dan Slovakya’ya evcil hayvan ebeveynliğini destekliyor ve 365 gün en uygun teklifleri, en iyi hizmetle sunabilmek için çalışıyoruz. Kendini işine adamış, profesyonel ve uluslararası bir takım olmamız, bu başarı ve sahip olduğumuz büyüme hedefini ortaya çıkartmıştır.

 

Güncel kampanyalarımız, yarışmalarımız ve ürünlerimizden haberdar olmak için:

/zooplusturkiye

/zooplustr

/zooplusturkiye

/zooplustr

zooplus blog UK blog.zooplus.com.tr

 

Bize Ulaşın.

Herhangi bir sorunuz olduğunda Müşteri Hizmetleri servisimiz her zaman size yardım etmeye hazırdır. Bize ulaşmak için dilediğiniz yöntemi seçebilirsiniz:

 

- Telefon ile: 

Hafta içi 09:00-21:00 ve cumartesi 10:00 - 17:00 saatleri arasında 0850 333 8383 no'lu destek hattımızdan,

 

- İletişim formu ile:

 24 Saat sitemizin ana sayfasında sağ üst köşesinde yer alan Online İletişim Formu'ndan,

 

- Canlı destek ile: 

Hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında sitemizin sağ alt köşesindeki Canlı Destek bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

 

Depo ve iade merkezimiz: zooplus Evcil Hayvan Ürünleri ith. İhr ve Tic.Ltd. Sti. Panalpina Logistics Center, Orta Mahalle, Burgaz Caddesi No:11, 34956 Tuzla/İstanbul

 

Merkez ofisimiz: zooplus, Bağdat Cad. Akasyalı Sok. No:1 D:11, Bostancı - Kadıköy/İSTANBUL