Gimdog Chocodrops Köpek Ödülü

Köpekler çikolatayı çok sever fakat fazla miktar sağlıkları için tehlikelidir. Köpeklerde kakaodaki zararlı theobromine maddesinin yol açtığı zararı önleyecek enzimler... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 98628
Dilara Güngör: "Köpeklere Çikolata Verilmez Mide Kanaması Yapar Diyorlar Biz De Bu Ürünü Denedik, Memnunuz. Pozitif Eğitim Için Birebir. Minyatür Pinscher Köpeğim Sütlüsünü Sevdiği Gibi Bunu Da Sevdi "
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin 5 zoopara kazanın

Sizin için seçtiklerimiz

75 gr

%25 19,90 TL
14,90 TL

  Gimdog Chocodrops Köpek Ödülü

  Ürün Hakkında

  Köpekler çikolatayı çok sever fakat fazla miktar sağlıkları için tehlikelidir. Köpeklerde kakaodaki zararlı theobromine maddesinin yol açtığı zararı önleyecek enzimler yoktur. Bu yüzden Gimdog Choc-Drops içerisindeki theobromine maddesinin miktarı köpeklerin sağlığı için düşürülmüştür. Köpeğin vücut sağlığı için değerli besinler, doğal organik maddeler ve bol miktarda vitamin içerir.

  Ödüller, dostunuzun eğitiminin yanı sıra, diş sağlığını korumak ve hayatı daha eğlenceli kılmak için kullanılabilen bir ihtiyaçtır.

  20901041TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (9)

  bayıldık =)
  kızım bayıldı bu ürüne,ama oğlum pek sevmedi.. erkek olarak tatlı düşkünü değil sanırım.. kızım için alıyorum. ücreti de uygun tavsiye ederim.. tatlı sever beğendi kızım.. teşekkürler.
  lucy_cooker
  10.10.2017  
  çikolatanın pet hali
  maksimum günde 3adet veriyorum. zaten paketin üzerine maks kaç adet vermeniz gerektiği yazıyor. Hepsinden öte mükemmel kokuyor :) ve oğlum tüm gimdog ödül mamalarına tapıyor. Birde sütlü olanını aldık oda çok güzel. Gimdog ödül mamaları için her denileni anında yapıyor :)
  heracles
  01.09.2017  
  Lezzetli
  Kokusu dahi harika. Kral kelimenin tam anlamıyla tapıyor bu minik çikolatalara. Alerjik bünyesi olmasına rağmen herhangi bir sorunla karşılaşmadık tavsiye ederim
  kral_the_tacoterrier on Instagram
  10.05.2016  
  Çikolata sevilmez mi
  Kızım bu ürüne aşık :) bende rahat rahat çikolata yiyorum bu ürün sayesinde
  Kraker1635
  04.16.2016  
  güzel
  Sütlüsünü sevince çikolatalısını da sever diye düşünüp aldık iyi ki de almışız çok sevdi çünkü..
  lokumm
  03.23.2016  
  Çikolata mı?
  Köpeklere çikolata verilmez mide kanaması yapar diyorlar biz de bu ürünü denedik, memnunuz. Pozitif eğitim için birebir. Minyatür pinscher köpeğim sütlüsünü sevdiği gibi bunu da sevdi
  Asya
  11.20.2015  
  Ödül maması
  Başka bir markanın çikolatasını almıştım, sevmemişti. Bunu da sevmedi malesef :( Chihuahualar için sanırım uygun değil. Av köpeğimiz çok seviyor.
  Çiva
  07.22.2015  
  super
  köpeğim bu ödülü çok sevdi. Bisküvi ödülleri sevmediği için, bu super alternativ oldu.
  PİTER
  03.04.2015  
  guzel
  guzel bir urun ama fazla verilmemesi gerek
  pasa
  01.08.2015  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun