Gimcat Urinary Kedi Macunu

İdrar taşlarının oluşumundan sorumlu olan gıda parçacıklarını giderdiği ve idrar yolu enfeksiyonlarını azalttığı bilimsel olarak kanıtlanmış olan bileşenleri içerir ve... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 95662
Halime Ercan : "Pıtırım Gimcatın Bütün Macunlarını Uzaktan Bile Görse Koşardı Ama Bunu Hiç Sevmedi Ötekilerin Arasında Çaktırmadan Veriyorum Faydası Konusunda Emin Değilim Kullanıcaz Sevmesede"

Sizin için seçtiklerimiz

50 gr

%18 54,90 TL
44,90 TL

  Gimcat Urinary Kedi Macunu

  Ürün Hakkında

  İdrar taşlarının oluşumundan sorumlu olan gıda parçacıklarını giderdiği ve idrar yolu enfeksiyonlarını azalttığı bilimsel olarak kanıtlanmış olan bileşenleri içerir ve böylece yeni idrar taşlarının oluşumunu önler. Gimcat Urinary Paste macun, hem idrar taşlarının önlenmesi hem de mevcut struvit ve kalsiyum okzalat taşlarının azaltılması için uygun olan tek macundur.

  31201014TR


  Gimcat Urinary Kedi Macunu 50 gr - 4002064417370 - 31201014TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (15)

  kısırlaştırılmış erkek kedilerde sistitin önlenmesini icin
  kısırlaştırılmış erkek kedilerde sistitin önlenmesini denemek için kullanılır.
  İp
  07.11.2019  
  Sipariş vereceğim
  Birazdan sipariş vereceğim.İdrar yolları enfeksiyonu başlangıcı var.Onun önüne geçebilmek adına kullanacağım.Umarim iyi gelir.Kullandiktan sonra da yorum yapacağım.
  MELTEM
  02.18.2019  
  Sevsem mi sevmesem mi?
  4 kedimizin ikisi bayıla bayıla yiyor, diğer ikisi tüpün kapağını açtığım anda kaçıyor.
  Arda
  02.14.2019  
  Tadı kötü sanırım
  Gimcatın taurin, malt, multivitamin ve calsium unu kullanıyoruz en onların hepsinde tüpü yicek nerdeysr ama bunu ağzına bile sürmedi. Bende faydalı olduğunu düşündüğüm için yaş mamasına katıyorum yada diğer macunlara karıştırıp veriyorum o şekilde yiyor neyseki.
  Halime
  02.04.2019  
  Sevdi
  İdrar yolu enfeksiyonu geçirip iyileşen kedime koruyucu olarak kullanıyorum. Tadını sevdi kıvamı çok güzel. Artı olarak macunu yedikten sonra çok fazla su içiyor bu da az su tüketen kediler için aranan bir özellik
  Gülşah
  01.30.2019  
  Kedim tadına bayıldı !!
  Kedim severek yiyor ve ona çok faydalı teşekkürler zooplus :)
  Emrah
  01.17.2019  
  Tadı kötü sanırım
  Pıtırım gimcatın bütün macunlarını uzaktan bile görse koşardı ama bunu hiç sevmedi ötekilerin arasında çaktırmadan veriyorum faydası konusunda emin değilim kullanıcaz sevmesede
  Pıtır
  01.11.2019  
  Kedimiz Sevdi
  Sanırım alıp da kutusu en sağlam gelen gimcat macunum zooplustan oldu. Severek yiyor. Erkek kedim için kısırlaştırma öncesi başladım.
  Mehmet Dorukhan ALEV
  12.30.2018  
  Severek yiyoruz
  Biz çok sevdik ve Pamuk hanımın sağlığı için alıyoruz kızım idrar yolları ve üreme organları ile ilgili çok sorun yaşadı.
  Pamuk
  11.21.2018  
  Erkek kediler için ideal
  Erkek kedilerde idrar yolu problemine karşu kullanılabilir. Leo da sistit ihtimali olabilceği için kullanmaya başladım. Çok sevdi.
  Nilay
  11.08.2018  
  rja
  kullanmaya başladık, sert bir yapısı var. alman markası olduğu için aldım. etkisini görürsem yine alırım.
  rajaşk
  10.22.2018  
  emin olamadık
  Yararlı olduğundan herhalde ki yemeği pek sevemedi benim kedim. Diğer tüm macunları silip süpürür, buna gelince pek bir naz yapıyor. 1-2 yalayıp devamı gelmiyor. Böyle durumlarda mamasına çok az sıkıyorum.
  Ebru Üner
  10.08.2018  
  önlem
  biliyorsunuz ki özellikle kısır kedilerde idrar yolları ciddi sorunlara yol acabiliyor.her zaman da idrar yolları için özel olan mama kullanmıyorum.diğer mamaların üzerine sıkıyorum,yiyor benim oburcuk.
  hakan kavruk
  09.12.2018  
  Yararlı ama tatsız
  Kedilerim normalde her türlü macunu yerken sıra buna gelince suratlarını buruşturarak uzaklaşıyorlar. Sanırım çok yararlı ama bi o kadar da tatsız. Yararlı gördüğüm için diğer sevdikleri macunlarla karıştırıp çaktırmadan veriyorum. Denemeye değer
  Özlem
  06.25.2018  
  veterinere danışıp kullanmakta fayda var
  içeriğinde ay çiçek yağı içermesi biraz soru işareti oluşturdu kediler için sağlıklı olduğunu düşünmüyorum diğer içerikler gayet iyi urinary macun piyasada pek yok bulmak zor tüpten yediremedim yaş mamaya katıp verdim sürekli kullanmayı düşünüyorum
  The Mask
  06.21.2018  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: