Gimcat Denta Tablet Kedi Ödülü

Kediler için tamamlayıcı mamadır. Gimcat Denta Ödül Tableti, plak aşınmasını destekleyen değerli selüloz aşındırıcıları içerir. İçeriğindeki sodyum heksametafosfat, tartar oluşumunu... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 95441
Nergis . Yorguner: "İlk Defa Verdiğimizde Kedimiz Sanırım Ne Olduğunu Anlamadı Ve Pek Oralı Olmadı. Ancak Ertesi Gün Verdiğimizde Isıra Isıra Yedi. Galiba Dişlerine Temas Ettiği Için Yararlı Olacaktır. Artık Severek Yediğini Söyleyebilirim. "
Hiç Müşteri Fotoğrafı Yok Fotoğraf yükleyin

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Gimcat Denta Tablet Kedi Ödülü

  Ürün Hakkında

  Kediler için tamamlayıcı mamadır. Gimcat Denta Ödül Tableti, plak aşınmasını destekleyen değerli selüloz aşındırıcıları içerir. İçeriğindeki sodyum heksametafosfat, tartar oluşumunu engeller.Deniz yosunları dişleri güçlendirir ve nane, taze bir nefes sağlar.

  Bileşimi: Süt ve süt türevleri, katı ve sıvı yağlar,mayalar, algler (%6.00 kurutulmuş deniz yosunu), kuru nane %4.00, bitkisel kaynaklı türevler (%3.00)selülozdan yapılan temizlik partikülleri), mineraller (Sodyum heksametafosfat %0,60)

  Analiz Değerleri : Nem%5.00, Ham Protein %21.50, Ham Yağ %18,50, Ham Lif %9.00, Ham Kül %8.00, 

  31101030TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (5)

  Severek tüketti
  Scottish fold yetişkin kedim severek yiyor. Paketin sesini duyar duymaz koşarak geliyor.
  Gizem Özyürek Sarı
  07.07.2019  
  Hiç sevmedi
  veriyoruz ağzına alır gibi yapıyor vazgeçiyor veya en baştan hiç ilgi göstermiyor. Yaş mamayla karıştırıp verince anca yiyor.
  İrfan İ
  07.05.2019  
  kedinin özel zevkine göre
  İki kedimden biri çok sevdi, problemsiz yiyor, biri koklayınca kaçıp gidiyor, sonuçta dişetleri için faydalı bir ürün ama kedinizin sevip sevmeyeceği tamamen onun zevkine kalmış.
  Güneş Han
  06.22.2019  
  Severek yiyor
  İlk defa verdiğimizde kedimiz sanırım ne olduğunu anlamadı ve pek oralı olmadı. Ancak ertesi gün verdiğimizde ısıra ısıra yedi. Galiba dişlerine temas ettiği için yararlı olacaktır. Artık severek yediğini söyleyebilirim.
  Nergis
  06.20.2019  
  Yorumunuzun Başlığı
  üzerinde yoğun mentol kokusu var buda kedileri rahatsız ediyo sanırım yaklaşmadılar bile.yaş mamanın içine katıp verebilirsem bile etkisi olucağını sanmıyorum dişlerine direk temas etmiyeceği için
  The Mask
  05.05.2019  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz: