Gimcat Anti-Stress Kedi Macunu

GimCat Anti-Stress Kedi Macunu stresi azaltan ve kedinin hayatını kolaylaştıran; sakinleştirici ve kaygıyı azaltıcı etkisi olan Kaliforniya gelinciği, ağrı dindirici... detaylı bilgi

Ürün Kodu: 95597
Ayşe Özgür: "Benim Kedim Normalde Hırçın Bir Kedi Değil Ancak Bazı Durumlarda Aşırı Stres Yapabiliyor. Örneğin Yabancı Birinin Yanında Durmak Zorunda Kalırsa Aşırı Hırçınlaşıyor Vücudu Titriyor O Derece Stres Yapıyor. Veterinerimizle Birlikte, Bu Stresin En Çok Ona Zararı Olduğunu Mutsuz Olduğunu Hatta Belki Bu Stresin Sağlığını Etkileme Noktasında Olduğunu Düşündüğümüz Için Bu Tür Bir Macun Denemeye Karar Verdik. Kedimin Sindirim Sorunları Var. Veterinerimiz Strese Bağlı Da Bu Sorunları Yaşayabileceğini Düşündü Bu Yüzden Arada Veriyorum. Macunun Kesinlikle Faydasının Olduğunu Düşünüyorum."

Sizin için seçtiklerimiz

Bu ürün için seçenekler yok.
  Gimcat Anti-Stress Kedi Macunu

  Ürün Hakkında

  GimCat Anti-Stress Kedi Macunu stresi azaltan ve kedinin hayatını kolaylaştıran; sakinleştirici ve kaygıyı azaltıcı etkisi olan Kaliforniya gelinciği, ağrı dindirici ve hafif anti-depresan etkisi olan kantaron, mutluluk hormonu serotonin salgılatan L-triptofan, kedinin vücudunda stresin sebep olabileceği enfeksiyonları azaltan Beta-glukan içerir. Stres reaksiyonlarını ve onların sağlık ve esenlik üzerindeki etkilerini azaltır. Beslenme Talimatı: Günde 6 cm, ya doğrudan tüpten veya yiyeceklere ilave edilir (1 cm macun = yaklaşık 0.5 g). Oda sıcaklığında saklayın.

  50 gramdır.

  31201015TR

  Bu ürünle ilgili yorumlar (17)

  Etki var düzenli kullanıldığında
  eski çok korkmuş sokak kedim, şimdi neredeyse hiçbir şeyden korkmayan sevgi dolu bir kedi oldu - ürün için dozaj günde 6 cm; 14.6.2019'dan beri bu ürünü veriyorum.
  Gen ekspresyonu değişiklikleri zaman alıyor.

  Her gün nd tahilsiz kuru maması+ taze kaliteli taze küçük kirlenmemiş deniz balığı, sinir sistemi için çiğ karaciğer ve yürek, günde en az iki 40 dakikalık egzersiz seans, kısırlaştırıcı, ve sakin bir ikinci kedi ile büyüme çalıştık.

  Her gün 3 cm stres önleyici macun, 3 cm antienflamatuvar macunu, 1 cm idrar yolları macunu, 1 cm sindirim macunu kombinasyonu verdim.
  İp
  08.24.2019  
  harika
  kavgalı 3 kedim için aldığım her türlü ilaç, tasma, damla hiçbiri bu kadar işe yaramadı. hem tadını sevdikleri için koşa koşa gelip yiyorlar, mutlu oluyorlar, bu sırada kaynaşıyorlar. hem de gerçekten de stresleri azalıyor, daha rahat huzurlu görünüyorlar. valla çok tavsiye ederim.
  zeyno
  07.30.2019  
  Daha önce sokakta yaşayan korkmuş oğlumun kaşıntısı azaldı.
  Son derece korkmuş daha önce sokakta yaşayan oğlum bunu başladığından beri kaşıntısı azaldı. Etkinliğini görmeye devam etmek için ikinci kez alıyorum.
  İp
  07.10.2019  
  Gimcat Anti-Sterss
  Limon'la Zeytin tadını beğendiler. Fark edilebilir bir etki gözlemleyemedik. İhtiyaç duyduğumuz zaman ara ara kullandık. Denemeye devam ediyoruz.
  Ebru Erdoğan Erdin
  07.04.2019  
  Etkisiz
  Kedimde terkedilme korkusu ve buna bağlı aşırı miyavlama sorunu var. Veteriner hekimimizle ne yaptıysak sorunu çözemedik. Bu ürünü de ilk aldığımda biraz etkisi var gibiydi ama 2. tüp tam fiyasko oldu. Hiçbir işe yaramadığı gibi yedikten sonra daha çok miyavlamaya başladı.
  CrazyCatLady
  06.06.2019  
  sanırım tersine etki etti
  bizim aşırı konuşkan ve iki günde bir diğer kedilerimize ciddi şekilde saldıran kedimiz için aldım. düzenli kullanmadım ama stresli olduğu zamanlarda verdim. sanırım ters etki yaptı. bunu yediği zaman daha da çok bağırıyor sesini yükseltiyor ve koşturuyor :( ama tadına bayıldı
  cimco
  05.24.2019  
  cakıl ve bambam
  hem taşınırken hemde doğum öncesinde yardımcı oldu en azından rahat bir uyku çekti stresli günlerinde
  pnr
  05.23.2019  
  Lezzetli
  Kedimde ciddi davranış bozuklukları gözlemlemediğim fakat fazla stresin bağışıklık sistemine olumsuz etkide bulunup onu hasta ettiğini fark ettiğim için düzenli olarak değil, stres altında kalabileceği günlerde kullanıyorum. Düzenli kullanmadığımdan ötürü ciddi bir etkisini gözlemlemesem de, macunu kullandığımız günler tedirgin olmadan daha rahat uyuduğunu düşünüyorum. Tadını ise çok sevdi. Kutusunu görür görmez yanıma koşuyor.
  Gökçe
  05.16.2019  
  harikaaa
  kedim bu macuna bayılıyor ağzından alamıyoruz :D
  Gizay Serin
  05.11.2019  
  etkili
  Benim kedim normalde hırçın bir kedi değil ancak bazı durumlarda aşırı stres yapabiliyor. Örneğin yabancı birinin yanında durmak zorunda kalırsa aşırı hırçınlaşıyor vücudu titriyor o derece stres yapıyor. Veterinerimizle birlikte, bu stresin en çok ona zararı olduğunu mutsuz olduğunu hatta belki bu stresin sağlığını etkileme noktasında olduğunu düşündüğümüz için bu tür bir macun denemeye karar verdik. Kedimin sindirim sorunları var. Veterinerimiz strese bağlı da bu sorunları yaşayabileceğini düşündü bu yüzden arada veriyorum. Macunun kesinlikle faydasının olduğunu düşünüyorum.
  Tuba
  04.20.2019  
  tadını çok sevdi
  Kedim hem tadına bayıldı koklatınca ayağa kalkıyor tüpün peşinden geliyor, hem de ben söylenilen miktarda bile vermediğim halde yine de sakinleştirdi gerçekten. Başarılı
  Ayşe
  04.20.2019  
  İyi
  Kedilerimden birinin davranış problemleri var. Onları azaltıp daha mutlu bir kedi olması için aldım. Gimcat in multivitamini gibi severek yemedi. Düzenli kullanımda işe yarıyor gibi. Daha sakin oluyor. Yalnız her gün paketinde yazdığı gibi verince de 3. günden sonra ishal oldu ve vermeyi bıraktım. Bıraktığım gün sorunlar geri geldi.
  cat mommy
  03.08.2019  
  İlk defa deniycez
  Yorumlara güvenerek aldık, deneyeceğiz. Üçüncü kedimize alışmalarında yardımcı olacağını umut ediyorum :)
  hilal sekizkardes
  02.23.2019  
  İnanılmaz !!
  Kedim çok stres'liydi ve hırçın gimcat anti stress sayesinde sakin bir kedi oldu sonuç gerçekten inanılmaz teşekkürler zooplus :)
  Emrah
  01.17.2019  
  aa
  Severek tüketiyor oğlum, etkisi için henüz fark edilir bir düzeyde değil.
  fatıma sk
  11.08.2018  
  rja
  kullanmaya başladık, sert bir yapısı var. alman markası olduğu için aldım. etkisini görürsem yine alırım.
  rajaşk
  10.22.2018  
  FidoBado
  Gimcat ürünlerine güvendiğim için denemek istedim elime yeni ulaştı, diğer gimcat ürünlerinde olduğu gibi yemelerinde bir sıkıntı olmadı etkilerini gelecek günlerde yorumlayacağım :)
  Tuğçe Çelik
  10.11.2018  

  Kendi Yorumunuzu Yazın

  Sadece bu ürünü satın aldıysanız yorum yazabilirsiniz. Üyelik hesabınınıza giriş yapın veya üye olun

  E-Posta Adresiniz:
  Bileşim: Bitkisel kaynaklı türevler, Balık ve Balık Türevleri, Katı ve Sıvı Yağlar, Öğütülmüş Kantaron, Öğütülmüş Kaliforniya Gelinciği Otu, Maya.Analiz Değerleri: Nem 12,00%, Ham Protein 7,50%, Ham Yağ 35,50%, Ham Lif 2,50%, Ham Kül 6,00%, Taurin 1,500 mg/kg, L-Triptofan 12,500mg/kg.